ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Svarbiausios virtuvės investicijos: negailėkite joms nei laiko, nei pinigų

Svarbiausios virtuvės investicijos: negailėkite joms nei laiko, nei pinigų Svarbiausios virtuvės investicijos: negailėkite joms nei laiko, nei pinigų

Virtuvėje daugiau ar mažiau laiko tenka praleisti kiekvienam iš mūsų, todėl tam, kad maisto gamyba ar bendros vakarienės teiktų tik pačias geriausias emocijas, būtina apgalvoti daugybę skirtingų aspektų. Iš visų jų išskyrėme pačius svarbiausius – jei juos kruopščiai apsvarstysite ir nepagailėsite savo laiko, investicijos netruks atsipirkti ir ilgus metus galėsite džiaugtis jaukia ir patogiai suprojektuota virtuvės erdve.

Efektyvi ir patogi erdvė

Tinkamas erdvės išdėstymas yra pirmas žingsnis siekiant maksimalaus komforto. Šioje patalpoje turėtų būti išskirtos kelios pagrindinės sritys: daiktų sandėliavimo, maisto paruošimo, gaminimo, indų plovimo ir valgymo. Norint užtikrinti patogumą, rekomenduojama paruošimui skirtą vietą (kitaip tariant, laisvą stalviršį) sukomplektuoti netoli viryklės ar orkaitės – taip nereikės vargintis nešiojant patiekalų ingredientus ir papildomus prieskonius.

Itin svarbi ir Jūsų valgymo zona – ji turėtų būti jauki ir patogi. Įsitikinkite, jog virtuvės baldai neužima pernelyg daug vietos: erdvės palikite tiek, kad žmonėms būtų patogu stovėti, kalbėtis bei apsitarnauti.

Kokybiška įranga

Kokybiškais virtuvės įrenginiais naudositės ilgą laikotarpį, todėl renkantis juos, tikrai nevertėtų taupyti. Žinoma, kaina ne visuomet byloja apie jų patvarumą, tad turėtumėte atlikti papildomus namų darbus: pasidomėkite naujausiomis įrenginių funkcijomis, apgalvokite savo poreikius, palyginkite skirtingus modelius tarpusavyje, paskaitykite kitų pirkėjų atsiliepimus ir tikrai surasite Jums tiksiančius sprendimus.

Sutaupyti leidžiantys sprendimai

Kiekvienam norisi, jog virtuvėje atliekami darbai praeitų kaip įmanoma sklandžiau, tad renkantis reikiamą įrangą, vertėtų prioritetą teikti laiką taupantiems sprendimams. Tai gali būti indukcinės kaitlentės, savaime išsivalančios orkaitės, „No Frost“ sistemą turintys šaldytuvai ir kiti panašūs galingesni įrenginiai. Šie įrenginiai ne visuomet pareikalaus didesnių investicijų: tiek stambi, tiek smulki virtuvės technika (kombainai, keptuvės, kavos aparatai) pigiau parduodama internetinėje parduotuvėje Pigu.lt.

Sumaniai priimdami sprendimus, galite sumažinti ir elektros suvartojimo išteklius – tai atsispindės Jūsų mokesčių sąskaitose. Šiuo atveju turėtumėte atkreipti dėmesį į įrenginių energijos efektyvumo klasę – kuo ji aukštesnė, tuo taupesnis bus Jūsų pasirinktas prietaisas.

Asmeninis komfortas

Dažnai taupydami virtuvės vietą ar savo pinigus, atsisakome papildomų prietaisų, tačiau apie juos vis tiek nenustojame galvoti. Visgi, turėtumėte nepamiršti, jog virtuvė, kaip ir bet kokia kita namų erdvė, pirmiausia turi patikti Jums patiems, tad jeigu norisi vieno ar kelių papildomų įrenginių – tikrai atrasite, kur juos įtalpinti. Tas pats galioja ir kalbant apie finansus: jei Jus domina trintuvai, sulčiaspaudės ar kavos aparatai, pigiau tiek šiuos, tiek kitus prietaisus galėsite įsigyti akcijų metu.

Jaukus interjeras

Nuo Jūsų sukurto stiliaus priklausys bendra virtuvės atmosfera, tad nepagailėkite laiko ieškodami originalių interjero sprendimų ar žavingų akcentų. Svarbiausia, jog visos detalės sudarytų bendrą darnią visumą, o pasirinkti virtuvės baldai derėtų prie šioje patalpoje esančių įrenginių – jei vadovausitės šia paprasta taisykle, Jūsų virtuvėje turėtų įsivyrauti harmonija.

Taigi siekiant maksimalaus rezultato, teks daug dėmesio paskirti beveik kiekvienai virtuvės kertelei, tačiau įdėti šiek tiek pastangų tikrai verta. Remontas šiame kambaryje atliekamas pakankamai retai, o jei iš karto investuosite į kokybiškus baldus ir įrenginius bei kruopščiai apgalvosite interjerą, apie jį dar ilgai nesinorės galvoti.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: