ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba

apstatyba.lt - Architektūra, projektavimas, statyba apstatyba.lt - Architektūra, projektavimas, statyba

Lietuvoje internetu reguliariai naudojasi net 74 procentai visų 16-74 metų amžiaus gyventojų, o dauguma jų nuolat ieško rūpimos informacijos paieškos sistemose, todėl šansas būti pastebėtiems virtualioje erdvėje yra tikrai didelis ir jį verta išnaudoti. Viena efektyviausių priemonių – straipsnių apie bendrovės veiklą, parduodamus gaminius ir teikiamas paslaugas talpinimas informacinėse svetainėse.

apstatyba.lt – architektūra, projektavimas, statyba – tai vienas populiariausių šalyje specializuotų interneto tinklalapių, skirtas architektūros, projektavimo ir statybų verslo atstovams. Šioje internetinėje svetainėje aktualiausią informaciją ras tiek įmonės, tiek asmenys, besidomintys statybų rinkos naujovėmis ir aktualijomis.

Specializuotoje interneto svetainėje lankytojai gali lengvai surasti juos dominančias sritis – statybos bei interjero, projektavimo, nekilnojamo turto, architektūrinių sprendimų paslaugas ir prekes. 

apstatyba.lt išsiskiria tuo, kad bendrovės ne tik infopuslapių pagalba pristato savo veiklą, bet ir turi galimybę talpinti neribotą straipsnių kiekį apie savo prekes, paslaugas, atstovaujamus prekių ženklus, dalintis praktiškais specialistų patarimais statybos ir interjero temomis, skelbti akcijas, aprašyti vykdomas veiklos naujoves, aprašyti prekių ar paslaugų panaudojimo galimybes ir privalumus.

Taip pat ypač didelį lankytojų susidomėjimą pritraukia ir specializuotų parodų, renginių, seminarų tvarkaraščiai, programos bei informaciniai straipsniai apie statybų ir interjero rinkos pokyčius, būsto renovaciją, verslą, mokesčius, ekonomiką.

Tinklalapyje pateikiama ir kita naudinga informacija projektuotojams, architektams, statybininkams, apdailos ir interjero verslo atstovams – atestuotų architektų sąrašai, matavimo vienetai, naudingos nuorodos, dokumentų pavyzdžiai, teisės aktai ir t.t.

Visi publikuojami straipsniai pagal įvairius raktinius žodžius yra puikiai randami tiek apstatyba.lt interneto svetainėje, tiek ir „Google“ paieškos sistemoje.

Internetinė svetainė apstatyba.lt yra pritaikyta naršymui visais įrenginiais – kompiuteriais, planšetėmis ir mobiliaisiais telefonais, tad įmonių straipsniai ir naujienos pasiekia dar daugiau vartotojų, ieškančių informacijos paieškos sistemose.

apstatyba.lt – architektūra, projektavimas, statyba – tai specializuotas tinklalapis, skirtas visiems, besidomintiems statybų rinkos naujovėmis ir aktualijomis.

apstatyba.lt - Architektūra, projektavimas, statyba


Pagrindinė įmonės UAB „ADMONITA veikla yra marketingo paslaugos, informacijos ir reklamos talpinimas informacinėse interneto svetainėse visainfo.lt, apstatyba.lt, allinfobook.com, įvairūs web sprendimai, tinklalapių kūrimas bei optimizavimas, SEO paslaugos, „Google AdWords“ reklama, socialinių tinklų administravimas, profesionalių straipsnių rašymas, reklaminių klipų kūrimas, fotosesijos ir kitos reklamos formos internete ir kitose medijos priemonėse. Įmonės darbuotojai nuolat seka internetinės rinkodaros tendencijas. Bendrovės komandą sudaro įvairių sričių specialistai, gebantys įgyvendinti klientų lūkesčius.

Pasidalink:
Daugiau šioje kategorijoje: Struktūra »