ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

ekoputos-logo

EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas

Adresas:
Gailiūnų 68-1, Gailiūnų km., Mickūnų sen., LT-13100, VLNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 302335299
PVM kodas: LT100006745313

Mob. Nr.: 8 646 24 275

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.ekoputos.lt


EkoPutos, UAB VEIKLA: pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas. Poliuretano putos – idealiausia sandaraus šiltinimo medžiaga, pasižyminti ypač geromis fizikinėmis savybėmis. Tai patvari ir ilgaamžė medžiaga užtikrinanti šilumą Jūsų namuose! Įmonės siūlomi langai ir durys – tai naujoviškų sprendimų ir unikalios išvaizdos derinys. Puikus kokybės ir kainos santykis!

Įmonė „EkoPutos“ savo veiklą pradėjusi 2005 metais, sukaupė ilgametę patirtį ir praktiką. UAB „EkoPutos“ sritis – pastatų šiltinimas poliuretano putomis, durų bei langų montavimas. Įmonei kvalifikacijos atestatu suteikiama teisė būti ypatingo statinio statybos rangovu. Bendrovėje dirba tik kvalifikuoti ir patyrę specialistai, naudojantys tik sertifikuotus gaminius bei medžiagas, tuo užtikrindami deklaruojamas šilumines ir kitas poliuretano putų, langų ir durų savybes. Įmonė profesionaliai bei kokybiškai atlieka pastatų apšiltinimo darbus bei durų, langų montavimo darbus.

Remdamiesi ilgamete statybų patirtimi, „EkoPutos“ konsultuoja klientus padedant surasti optimaliausią sprendimą. Naujausių tyrimų rezultatai rodo, kad poliuretano putos – ekonomiškai geriausias sprendimas. Nepriklausomų ekspertų tyrimų rezultatai tai patvirtino. Todėl ši technologija yra perspektyvi ir naudinga.

Parinkę optimaliausią sprendimą, „EkoPutos“ meistrai visada optimaliai paskirsto ir įvertina darbų laiką, galimybes ir sąnaudas. Darbai atliekami taip, kaip yra suplanuota ir laiku.

Profesionalumas – „EkoPutos“ kokybės garantas.

EkoPutos, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

PASTATŲ ŠILTINIMAS POLIURETANO PUTOMIS

Poliuretano putos – idealiausia sandaraus šiltinimo medžiaga, dėl savo ypatingų savybių šiuo metu rinkoje užimanti lyderio poziciją. Kaip ir dauguma polimerų šios putos pasižymi puikiomis fizikinėmis savybėmis – atsparios trinčiai, dilimui, plyšimui, turi puikią tūrinę grįžtamąją atmintį (net ir po ilgalaikių deformacijų), puikiai slopina vibracijas, smūgius, taip pat ši medžiaga yra atspari riebalams ir daugumai naftos produktų. Poliuretano putos naudojamos vidaus ir išorės sienų, grindų, mansardų šiltinimui, plokščių stogų ir terasų hidroizoliacijai bei šiltinimui (uždarų porų putos sudaro pilną hidroizoliaciją), rūsio sienų hidroizoliacijai ir šiltinimui, angarų, cechų, fermų šiltinimui.

Poliuretano putas naudojant pastatų šiltinimui svarbu yra ne izoliacijos sluoksnis, o šio sluoksnio sandarumas, faktas, kad užpurškus dvigubą sluoksnį, šilumos dvigubai nėra sutaupoma. Poliuretano putomis galima šiltinti įvairias konstrukcijas, nuo rūsio grindų, lubų, pastato vidinių ir išorinių sienų iki pat stogo. Poliuretanas pilnai užpildo net mažiausius tarpelius ir tinkamai izoliuoja visas konstrukcijas.

Šiai dienai sertifikatuose pateikiamos poliuretano šiluminės ir gniuždymo stiprio savybės įvertintos atsižvelgiant į 25-еrių metų senėjimo poveikį. Taip pat svarbu paminėti, kad užpurškus šios tvirtos ir patvarios medžiagos ant šiltinamo paviršiaus, automatiškai stiprėja pastato konstrukcija ir ilgėja jo eksploatavimo laikas, todėl kyla ir pastato vertė.

Poliuretano putos savo sudėtyje neturi jokių sveikatai kenksmingų medžiagų, jos purškiamos naudojant tik vandenį, o mikroporos užpildomos 100% oru, todėl yra draugiškos aplinkai ir netgi rekomenduojamos žmonėms turintiems įvairaus pobūdžio alergijų. Šios putos yra neutralios, neišskiriančios jokio kvapo ar dujų, jose nesiveisia bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Poliuretano putos neleidžia į patalpas patekti dulkėms, alergenams bei kvapams.

Poliuretano putos nepalaiko degimo, kilus gaisrui putos savaime užsigesina. Taip pat yra atsparios ir cheminiam poveikiui, tokiam kaip riebalų, tepalų ar kitų naftos gaminių išsiliejimas.

Poliuretano putos prikimba prie įvairių paviršių, užpildo sunkiai pasiekiamas ertmes ir akivaizdžiai pagerina pastato šilumines savybes. Šiltinant poliuretano putomis išgaunamas sandaresnis pastatų šiltinimas, nelieka siūlių, užpildomos nepasiekiamos ertmės, darbai atliekami žymiai greičiau – apšiltinama iki 300 m2 per dieną. Užtikrinus gerą pastato sandarumą nepatiriami šilumos nuostoliai, todėl mažėja ir sąskaitos už šildymą.

Lyginant su įprastais šiltinimo būdais, šiltinimas poliuretano putomis dvigubai (ir daugiau) gali sutaupyti laiko sąnaudų ir investicijų. Šis metodas puikiai padeda izoliuoti net ir kritines ar sunkiai pasiekiamas vietas.

LANGŲ IR DURŲ MONTAVIMAS

Atsižvelgiant į pastato konstrukcijas ir būklę, į kliento pageidavimus ir finansines galimybes, „EkoPutos“ komanda suras patį optimaliausią sprendimą. Įmonės siūlomi langai ir durys pasižymi aukščiausia kokybe, aukšta šilumos izoliacija ir patraukliausia kaina.

Viena aktualiausių plastikinių langų savybių yra šilumos sulaikymas namuose, pakeitus senus medinius langus plastikiniais išsaugoma net iki 30% daugiau šilumos. Tai racionalus ir greitai atsiperkantis taupymo sprendimas. Plastikinių langų profilių konstrukcija užtikrina formos stabilumą, todėl langai yra atsparūs aplinkos poveikiui ilgus tarnavimo metus. Taip pat šie langai pasižymi puikia garso izoliacija ir paprasta priežiūra, yra saugūs ir itin tvirti.

„EkoPutos“ montuojamos durys bus gražios (puoš namą), šiltos (šilumos laidumas iki U-0,6 W/m2, 4 stiklų stiklo paketo šilumos laidumas U-0,5 W/m2), tinkančios A+ klasės pastatams, patvarios, sandarios, atsparios ir saugios. Įmonė siūlo platų durų dizaino ir spalvų pasirinkimą, užtikrina aukštą kokybę ir patikimumą už patraukliausią kainą.

Šiuolaikinio lango teikiami privalumai priklauso ne tik nuo medžiagų iš kurių jis yra pagamintas, ne tik nuo tikslaus ir profesionalaus lango gamybos proceso, bet taip pat ir nuo to, kaip kvalifikuotai buvo atlikti lango montavimo darbai ir kokiomis medžiagomis, kaip atsakingai, buvo užsandarinami tarpai tarp rėmo ir sienos. Teisingas langų montavimas turi labai didelę įtaką energijos taupymui, todėl montuojant langą turi būti parenkamos tinkamos ir itin kokybiškos izoliacinės medžiagos.

Prieš montuojant duris taip pat yra labai aktualu koks yra santykinis oro drėgnumas. Netinkamai sumontavus duris, jos gali neatitikti ne tik savo specifikacijos, bet pastatas gali prarasti daug šilumos, o klientas – patirti finansinių nuostolių. „EkoPutos“ meistrų sumontuotos lauko durys bus tvirtos, atsparios ir saugios.

POLIURETANO PŪTIMO ĮRANGOS PARDAVIMAS

UAB „EkoPutos“ parduodame naują ir naudotą poliuretano pūtimo įrangą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

pastatų šiltinimas poliuretano putomis, namo šiltinimas poliuretano putomis, sienų šiltinimas poliuretano putomis, stogo šiltinimas poliuretano putomis, langų ir durų šiltinimas poliuretano putomis, namo apšiltinimas, namo apšiltinimo darbai, apšiltinimo paslaugos, apšiltinimas, šiltinimo paslaugos, apšiltinimo darbai, šiltinimas putomis, poliuretano putos namų šiltinimas, poliuretanas, poliuretano putos, namo šiltinimas, namų apšiltinimas, pastatų šiltinimas, gyvenamųjų namų šiltinimas, pramoninių pastatų šiltinimas, ūkinės paskirties pastatų šiltinimas, sandėlių šiltinimas, angarų šiltinimas, angarų apšiltinimas, pamatų šiltinimas, stogų apšiltinimas, stogų šiltinimas, stogo šiltinimas, sienų šiltinimas iš vidaus, sienų šiltinimas iš išorės, vidinių pertvarų šiltinimas, fasado šiltinimas, fasadų apšiltinimas, grindų šiltinimas, šiltinimas į oro tarpus, oro tarpų izoliavimas, sienose esančių oro tarpų užpildymas, oro tarpų apšiltinimas, langų montavimas, langai, plastikiniai langai, durų montavimas, durys, durų įrengimas, šiltinimas poliuretanu, grindų apšiltinimas, pastogių apšiltinimas, sienų apšiltinimas

 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimas
 • EkoPutos, UAB - pastatų šiltinimas poliuretano putomis, A+ klasės langų ir durų montavimasVietovė:

Pasidalink: