ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Saulės kolektoriai TiSUN - puikus būdas paversti saulės energiją šilumine!

Saulės kolektorių TiSUN basic komplektas. Akcija - TERMA Saulės kolektorių TiSUN basic komplektas. Akcija - TERMA

Jei apsisprendėte išnaudoti saulės energiją ir ją paversti šilumine, pagrindinis šiam tikslui skirtas įrenginys - saulės kolektorius, be saulės kolektorių sistemą sudaro: akumuliacinis vandens šildytuvas, siurblio modulis, valdymo automatika, išsiplėtimo indas, vamzdynai jų izoliacija ir kt. elementai. Saulės kolektorių potencialiai galimas konvertuoti energijos kiekis ruošiant karštą vandenį sudaro nuo 450 iki 650 kWh/m² per metus, o rekomenduojamas saulės kolektorių plotas individuliam namui (3-5 gyventojams) buitiniam karštam vandeniui ruošti nuo 4,0 iki 6,0 m2.

Šiuo metu šilumos gamyboje iš saulės energijos dažniausiai naudojami plokštieji saulės kolektoriai. Vakarų ir vidurio Europoje iš visų naudojamų saulės kolektorių net 90% yra plokštieji saulės kolektoriai. Jie pasižymi puikiu kainos, kokybės ir efektyvumo santykiu, nereikalauja priežiūros ir yra ilgaamžiai. Plokščiasis saulės kolektorius sudarytas iš aliuminio profilio rėmo, varinės absorberio plokštės padegtos selektyvine danga, apsauginės dangos - mažai geležies turinčio specialaus grūdinto stiklo ir korpuso šiluminės izoliacijos.

UAB "Terma" - kompanijos TISUN (Austrija) įgaliotas atstovas Lietuvoje, pateikia plokščiųjų saulės kolektorių TiSUN privalumus:

• Nepriekaištinga konstrukcija, įvairūs išmatavimai (nuo 2m2 iki 18m2).

• Vientiso lakšto absorberiai padengti selektyvinėmis dangomis.

• Ypatingai pralaidus saulės spinduliams prizminis grūdintas stiklas 4,0mm (geresnis saulės spindulių pralaidumas lyginant su neprizminiu stiklu, didesnis atsparumas mechaniniam poveikiui).

• Paprastas ir greitas montavimas, galimybės integruoti į stogo dangą ar fasadą.

• Labai ilgas tarnavimo laikas.

• Puikus kainos ir kokybės santykis.

UAB "Terma" - saulės kolektorių sistemos nuo 1998 metų! Kompanija Jums siūlo ne tik savo žinias, kaip naudoti saulės energiją, bet saulės kolektorių sistemos integravimo į Jūsų namo energetinę sistemą projektus, komponentų gamybą ir tiekimą ir sistemas iki "rakto". Įmonėje galite įsigyti aukščiausios kokybės plokščiųjų ir apvaliųjų vakuuminių saulės kolektorių sistemas, kurios naudojamos: buitinio karšto vandens ruošimui, daliniam pastatų šildymui, baseinų šildymui, technologiniams procesams ir kt. UAB "Terma" turi ilgametę saulės kolektorių ir jų komponentų gamybos patirtį. Sistemų projektavimui ir modeliavimui naudoja naujausias ir pažangiausias programas (T*SOL Pro, Polysun ir kt.).  

TERMA, UAB

Daugiau informacijos:

www.terma.lt

parduotuve.terma.lt

TERMA, UAB infopuslapis

Pasidalink: