apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Parodos Lietuvoje 2014 m. GEGUŽĖ - BIRŽELIS

Parodos Lietuvoje 2014 m. GEGUŽĖ Parodos Lietuvoje 2014 m. GEGUŽĖ

Parodos Lietuvoje 2014 m. GEGUŽĖ - BIRŽELIS: BALTTECHNIKA 2014 - Gegužės 20-22 d. - Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 ir 4 parodų salės ir lauko aikštelė (Laisvės pr. 5, Vilnius); ONNINEN diena - Birželio 5 d. - „Moller Auto Vilnius”  VW  centras (Laisvės pr. 127,  Vilnius)

2014 m. GEGUŽĖ:

Pavadinimas: BALTTECHNIKA 2014;

Aprašymas: XXII tarptautinė inžinerinės pramonės paroda. Parodos temos: pramonės įranga ir medžiagos, pramoniniai robotai, robotizuoti įrenginiai, elektronika, elektrotechnika, automatika, suvirinimo technologijos bei medžiagos, paviršiaus apdorojimo technika, metalo apdirbimo įrenginiai ir medžiagos, staklės, energijos taupymas, įrankiai, vamzdynai ir kita.

Data: 2014m. gegužės 20-22 dienomis

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 5 ir 4 parodų salės ir lauko aikštelė (Laisvės pr. 5, Vilnius)

Parodos organizatorius: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, LINPRA

Daugiau informacijos apie vykstančią parodą: www.litexpo.lt


2014 m. BIRŽELIS:

Pavadinimas: ONNINEN diena

Data: 2014 m. birželio 5 d.

Laikas: 10:00  - 16:00 val.

Vieta: „Moller Auto Vilnius”  VW  centras, Laisvės pr. 127,  Vilnius.

Aprašymas: UAB ONNINEN kartu su partneriais organizuoja parodą ir seminarų programą Vilniuje. ONNINEN kviečia Jus apsilankyti parodoje, kurioje turėsite galimybę susipažinti su šildymo ir santechnikos, vėdinimo ir oro kondicionavimo, elektrotechnikos ir apšvietimo bei pramonės srityse lyderiaujančių gamintojų produktais. Galėsite pamatyti produktų naujoves ekspozicijoje, gauti konsultacijas tiesiai iš gamintojų bei sudalyvauti įvairių tiekėjų seminaruose.

Šiais  metais  ONNINEN,  bendradarbiaudamas  su  „Moller  Auto”,  suteikia  galimybę  visiems parodos  dalyviams  atlikti  bandomuosius  važiavimus  su  visais  Volkswagen  salone  esančiais automobiliais.

Seminarų programa: Isover - 11 val.; TA Hydronics - 13 val.; 2VV - 14 val.

Klientai iš Kauno ir Klaipėdos regionų bus vežami ONNINEN užsakytais autobusais.

 

Pasidalink: