ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

7 populiariausios šių metų miegamojo interjero tendencijos

7 populiariausios šių metų miegamojo interjero tendencijos 7 populiariausios šių metų miegamojo interjero tendencijos

Miegamasis yra erdvė, kurioje mes galime atsipalaiduoti ir pailsėti nuo išorinio pasaulio chaoso – čia praleidžiame beveik trečdalį savo gyvenimo, todėl norisi, kad šis kambarys spinduliuotų jaukumu ir teiktų tik geras emocijas. Interjero dizaineriai kiekvienais metais pateikia naujas idėjas, kaip patobulinti šią patalpą, tad tikėtina, jog susipažinę su populiariausiais šių metų sprendimais, būsite įkvėpti naujiems sprendimams.

1. Ramybės oazė. Erdvesniame miegamajame galima pastatyti ne tik lovą – čia tikrai surasite vietos ir jaukiai pasisėdėjimo vietai, kurioje maloniai galėsite leisti laiką su gera knyga ar antrąja puse. Tam puikiai tiks nedideli staliukai, foteliai ar itin šiuolaikiškai atrodantys sėdmaišiai – šie baldai garantuos maksimalų komfortą ir leis visapusiškai atsipalaiduoti.

2. Žiupsnelis romantikos. Avietinė, sodri raudona ir karamelinė – tai spalvos, kurios padeda sukurti romantišką atmosferą. Šiais atspalviais papuošti miegamieji yra viena populiariausių šių metų tendencijų, tad jeigu norėsite ją pritaikyti savo namams, rinkitės būtent šių spalvų akcentus – tai gali tiek žavingos lovatiesės, tiek pagrindiniai kambario baldai. Vertėtų nepamiršti balanso: jei per daug susikoncentruosite į vieną spalvą, rezultatas gali nepateisinti lūkesčių.

3. Prabangos sugrįžimas. Prabanga šiais metais į miegamąjį sugrįžo su trenksmu, tad drąsiai galite rinktis aukštos kokybės audinius, naudoti tauriųjų metalų spalvas ar pasirinkti išskirtinai atrodančius baldus – visi šie sprendimai leis sukurti elegantišką ir subtilią atmosferą. Šiuo atveju taip pat gali praversti ir nedideli akcentai, pavyzdžiui stilingos užuolaidos – internetu jų galite įsigyti pačių įvairiausių. Didelių šių ir kitų namų aksesuarų pasirinkimą rasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

4. Originalūs aksesuarai. Visuomet norisi, kad miegamasis nebūtų nuobodus, tad priklausomai nuo pasirinkto stiliaus, jį galite pagyvinti originaliais, galbūt net ir žaismingais elementais – tam puikiai tiks ryškiaspalviai gėlių raštai ar ryškesni atspalviai. Itin unikaliai atrodo sėdmaišiai: vien jų buvimas miegamajam suteikia išskirtinumo, o jei pasirinksite įdomią spalvą, pavyks sukurti dar įmantresnį patalpos interjerą.

5. Švelnus apšvietimas. Miegamajame dažniausiai vyrauja maloni prieblanda – tokių sprendimų neatsisakoma ir šiais metais. Dailus pagrindinis šviestuvas bendram interjerui gali suteikti papildomo žavesio, tačiau vertėtų nepamiršti ir praktiškumo – jei vakare lovoje mėgstate skaityti knygas, turėtumėte pasirūpinti papildomais staliniais ar sieniniais šviestuvais. Jie taip pat taps puoselėjamo stiliaus dalimi.

6. Geltoni akcentai. Daugeliui geltona spalva asocijuojasi su laime, tad kodėl jos šiek tiek neįnešus ir į miegamąjį? Visgi, tai pakankamai ryški ir įnoringa spalva, todėl turėtumėte ją derinti atsargiai – geriausia, jei pasirinksite kelis nedidelius subtilius akcentus. Užuolaidų raštas, pagalvėlės, žavus meno kūrinys, šviestuvo detalės – galimybės šiuo atveju yra begalinės!

7. Kokybiškas poilsis. Tik tinkamai pailsę ir išsimiegoję galėsite jaukiai jaustis ne tik miegamajame, bet ir bet kurioje kitoje erdvėje, tad jeigu iki šiol nepavyko surasti patogaus čiužinio – šie metai gali tapti puikia proga tai padaryti. Kasmet rinkoje galima pastebėti daugybę naujų variantų, pritaikytų asmeniniams mūsų miegojimo įpročiams – jei paskirsite šiek tiek laiko paieškoms, lengvai surasite sau tinkamiausią. Puikių sprendimų atras ir tie, kuriuos domina kokybiški, tačiau pigūs čiužiniai – akcija ir išpardavimai suteiks galimybę juos įsigyti gerokai pigiau. 

Pritaikę šias tendencijas savo miegamajam, sukursite išskirtinę ir jaukią erdvę, tačiau nepamirškite vadovautis keliomis pagrindinėmis taisyklėmis: derinkite detales tarpusavyje ir daugiausiai dėmesio skirkite asmeniniams poreikiams. Šiame kambaryje daugiausiai laiko teks praleisti Jums, todėl svarbu užtikrinti, kad patys čia jaustumėtės patogiai.

Pigu, UAB

Daugiau informacijos:

pigu.lt

Pigu, UAB infopuslapis

Pasidalink: