apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Poliuretano putos – geriausias sprendimas pastatų apšiltinimui, automobiliams ar vandens transportui

Poliuretano putos – geriausias sprendimas pastatų apšiltinimui, automobiliams ar vandens transportui Poliuretano putos – geriausias sprendimas pastatų apšiltinimui, automobiliams ar vandens transportui

„Topplastas“, įmonė Lietuvoje atstovaujanti gerai žinomus Europoje kompozicinių medžiagų žaliavų gamintojus, pristato „PCC Prodex“ skystas, dviejų komponentų poliuretano (PUR arba PU) putas. Šias putas iš poliuretano galima labai plačiai naudoti, pritaikant jas įvairiausiems poreikiams.

„PCC Prodex“ poliuretano putas galite naudoti, jei reikia pasigaminti atitinkamo dydžio, konfigūracijos ir tankio bloką, jei reikia „išpūsti“ automobilio vidaus ar išorės tiuningavimo elementus, pasigaminti minkštus suoliukus ir atlošus valtims ar kateriams, užpildyti ertmes vandens transporte, specialioms motociklų, katerių ir sportinių automobilių sėdynėms ar pastatų apšiltinimui.

Poliuretaninė puta statyboms

Poliuretano putos

Naudodami purškiamas poliuretaninių putų sistemas senų pastatų apšiltinimui – tai padarysite greitai, efektyviai ir ekonomiškai. Poliuretanines sistemas galite naudoti įvairioms pastato dalims:

 • „Ekoprodur S0329“ (uždarų porų PU) ir „Ekoprodur S0310“ (atvirų porų PU) skirtas vidinių pastatų sienų ar palėpių išpurškimui.
 • Uždarų porų poliuretano sistema „Ekoprodur S0540“ skirta pastatų pamatams ar grindims bei išoriniams pastato paviršiams.
 • „Ekoprodur PM4032“ skirtas vidinių sienų ertmių užpildymui.
 • „Ekoprodur BF5032“ blokai naudojami fasadiniam pastatų apšiltinimui, išpjaunant iš jų reikalingus blokelius.
 • „Ekoprodur PM2233“ taip pat tinkamas fasadų apšiltinimui, pagaminant iš jo izoliacinius modelius su apdailinėmis plytelėmis.
 • Poliuretaninė puta statyboms naudojama dekoratyvinių izoliuojančių poliuretano plytelių gamybai.

Poliuretanas automobiliams

Poliuretano putos

„PCC Prodex“ skystos, dviejų komponentų poliuretano sistemos skirtos automobilių tiuningo dirbtuvėms ir servisams ir visai automobilių pramonei:

 • „Ekoprodur PM4032“ – plataus panaudojimo dviejų komponentų PUR putų sistema.
 • „Ekoproflex A25-140“ – dviejų komponentų integruota PUR putų sistema skirta vairų, porankių ir bėgių perjungimo rankenėlių gamybai.
 • „Ekoproflex A15-46“ – dviejų komponentų elastinio poliuretano sistema skirta sėdynių, garsą izoliuojančių elementų gamybai laivams, automobiliams, traukiniams ir traktoriams.
 • „Ekoproflex A15-60“ – dviejų komponentų integruotas poliuretanas prietaisų skydelių gamybai.
 • „Ekoproflex A15-25“ – dviejų komponentų pusiau kietas poliuretanas automobilio luboms.
 • „Ekoproflex 30-280“ – dviejų komponentų PUR vidaus degimo variklių filtrų gamybai.

Poliuretanas vandens transportui

Poliuretano putos

„PCC Prodex“ poliuretaninės, uždarų porų putos yra tinkamos valtims, kateriams ir kitoms vandens transporto priemonėms. Jos suteikia gerą plūdurumą ir padidina saugumą. Be to, padidina valties mechanines ir ilgaamžiškumo savybes.

 • „Ekoprodur PM4032“ – dviejų komponentų kietas poliuretanas panaudojamas ertmių užpildymui, modelių gamyboje ir kt.
 • „Ekoprodur 3530B2“ – dviejų komponentų kietas poliuretanas, turintis jūrinį sertifikatą „Bureau Veritas“, skirtas izoliacijai ir ertmių užpildymui laivuose.
 • „Ekoprodur S0329“ – dviejų komponentų kietas poliuretanas, turintis jūrinį sertifikatą „Bureau Veritas“, skirtas izoliacijai purškimo metodu.

Užsukus į UAB „Topplastas“ galėsite išsirinkti iš plataus žaliavų asortimento bei sulauksite pagalbos iš įmonės specialistų.

Informacija parengta UAB „Topplastas“. Kopijuoti ar publikuoti leidžiama tik su UAB „Topplastas“ sutikimu.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: