ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

Pabodo standartinės išvaizdos ir paskirties šiltnamiai? Norite vietos, kur galėtumėte auginti augalus, tačiau ji taip pat atstotų terasą ar pavėsinę? Kauno rajone įsikūrusi įmonė „Astreta“ sukūrė kiekvieno kliento lūkesčius išpildančius kupolinius šiltnamius.

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

Kupolinių šiltnamių pritaikymas

Kupoliniai šiltnamiai – naujoviški šiltnamiai, kuriuos galima pritaikyti ne vien augalų sodinimui, kaip įprasta. Kupolinių šiltnamių interjeras bei pritaikymas gali būti išpildomas pagal kiekvieno kliento fantaziją bei lūkesčius. Pats klientas turi nurodyti, kokio tipo šiltnamį norėtų įsigyti. Yra galimybė sukurti ne tik akį pritraukiantį kupolą, kuris atlieka paprasto, kiekvieno sodininko kieme esančio šiltnamio vaidmenį. Tokios konstrukcijos gali būti naudojamos uždengti baseinams ar priestatams prie namo, taip pat, tai gali tapti vieta, kurioje pasodinami gražūs dekoratyviniai augalai, papuošiantys sodybos lauko interjerą. Be to, yra galimybė sukurti erdvę, kurioje, nepaisant blogo oro, galima pasisėdėti gražios aplinkos apsuptyje. Įmonės didžiausias prioritetas – laimingi klientai. Todėl „Astreta“ atsižvelgia į pirkėjų norus, idėjas ir gali pagaminti ne tik įprastą vieno aukšto, bet ir dviejų aukštų kupolinį šiltnamį. Tokiame šiltnamyje galima sukurti erdvę tiek vaistažolėms bei daržovėms sodinti, tiek terasą.

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

Kupolinių šiltnamių sudėtis bei įrengimas

Kupolinių šiltnamių paviršius gali būti gaminamas iš stiklo, PET, poliokarbonato, polietileno bei PVC dangos. Kupolo konstrukcijos pasirinktinai gali būti medinės, plastikinės arba metalinės. Klientui suteikiama galimybė rinktis šiltnamio paviršių pačiam, nes kiekvieno paviršiaus sudėtis bei kaina skiriasi, ji pritaikoma pagal poreikius ir galimybes. Stiklo, PET, polietileno bei poliokarbonato paviršiaus kupoliniai šiltnamiai yra parduodami paliekant galimybę juos pasistatyti patiems. Įmonė visas paviršiaus dalis su metaliniais varžtais bei mediniais sutvirtinimais, integruotais nuo puvimo, įpakuoja į dėžes. Šiose dėžėse pateikiamos sunumeruotos aiškios instrukcijos su paveikslėliais. Todėl kiekvienas žmogus nesunkiai gali įsirengti šiltnamį pats.  

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

Tačiau, pageidaujant klientui, įmonės darbuotojai, per porą dienų atvykę pas pirkėją, įrenginį gali sumontuoti. Itin patogus variantas – užsisakyti šiltnamį, pagamintą iš PVC paviršiaus. Tokio tipo kupoliniai šiltnamiai yra pastatomi kliento namuose iš karto. Be to, šią dangą įmanoma dėti ir dvigubu sluoksniu, todėl šiltnamiui suteikiama dar didesnė apsauga nuo šalčio. didelę apsaugą nuo šalčio. Todėl kupoliniai šiltnamiai – ne tik inovatyvu bei išvaizdu, bet ir itin naudinga.

Kupoliniai šiltnamiai – inovatyvu, išvaizdu ir naudinga

UAB „Astreta“ pagrindinė veikla – medžio apdirbimas. Įmonė gamina ir stato rąstinius namus, pirtis, kubilus, privačius ir verslo klientus Lietuvoje aprūpina statybine konstrukcine mediena, siūlo platų lauko ir vidaus apdailai skirtų medienos gaminių. „Astreta“ darbuotojai paslaugas atlieka nuo – iki. Patyrusi komanda konsultuoja, projektuoja, gamina ir stato medinius statinius.

Astreta, UAB

Daugiau informacijos:

www.astreta.lt

Astreta, UAB infopuslapis

Pasidalink: