ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

kristoliniai-vandenys-uab-logotipas

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas

Adresas:
Žeimenos g. 81, LT-50111, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 300020002
PVM kodas: LT100001212015

Tel. Nr.: (8 37) 75 9112
Mob. Nr.: 8 687 86 456
Mob. Nr.: 8 615 53 808
Faks.: (8 37) 75 9114

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: kristoliniaivandenys.lt
Tinklalapis: mobilinuoma.lt
Tinklalapis: gazuokis.lt
Tinklalapis: www.vitajuwel.lt


KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB VEIKLA: „Aquafilter“ vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas. „Aquafilter“ vandens filtrai namui, buičiai, pramonei už gamintojo kainą. „Aquafilter®“ – gerkime švarų ir tyrą vandenį!

UAB „Krištoliniai vandenys“ parduoda, įrengia ir aptarnauja „Aquafilter®“ prekės ženklo vandens filtravimo sistemas.

Įmonė „Krištoliniai vandenys“ atstovauja JAV įmonės „Aquafilter®“ prekinį ženklą, kuris pagal vandens valymo ir gerinimo įrengimų gamybos apimtis ir pardavimus yra lyderis visoje Europoje. „Aquafilter®“ produktus parduoda 45 –iose šalyse visame pasaulyje. „Aquafilter®“ užtikrina, kad griežti kokybės standartai nebūtų pažeisti, įmonė projektuoja ir gamina daugiau nei 90 procentų savo gaminių ir komponentų.

Visi „Krištoliniai vandenys“ darbuotojai yra savo sričių specialistai, todėl visos paslaugos yra atliekamos patikimai ir jų kokybė garantuojama oficialiai. Vandens valymo sistemą montuoja ir aptarnauja aukštos kvalifikacijos serviso vadybininkai, kurie yra profesionaliai apmokyti ir kiekvienas turi kelerių metų patirtį šioje srityje. Įmonė oficialiai įsipareigoja padengti visus nuostolius, jei montuojant atsitiktų nenumatytų gedimų. Visiems atliktiems darbams ir įrenginiams yra suteikiamos garantijos – 10 metų aptarnavimo garantija ir 5 metų gamyklinė garantija. „ROS-SPURE“, „ROP-SPURE“, „AQ2“, „AQ3“, „AQ2P“, „AQ3P“ vandens valymo sistemoms taikoma 10 m. gamyklinė garantija. Šie prekių ženklai yra patentuojami ir juos saugo patentų biuras.

„Krištoliniai vandenys“ aptarnauja ir montuoja visus šiuo metu esančius rinkoje šiuolaikinius filtrus: mechaninius filtrus, atbulinio osmoso filtrus, vandens nugeležinimo filtrus, vandens minkštinimo filtrus ir kitus filtrus.

Siūlomos filtravimo sistemos tinka privatiems, ir viešiems objektams. „Krištoliniai vandenys“ įgijo tūkstančius klientų visoje Lietuvoje, kuriems įrengė „Aquafilter®“ filtravimo sistemas butuose ir individualiuose namuose, viešbučiuose, poilsio namuose, laboratorijose, gydymo įstaigose ir stomatologijos klinikose, grožio salonuose, visuomeninio maitinimo įstaigose, elektrinėse, bankuose, medienos apdirbimo įmonėse ir t.t.

Šiais laikais vandens filtrai – ne prabanga, o būtinybė. Juos naudodami ne tik pasirūpinsite savo ir artimųjų sveikata – gersite vandenį be teršalų, bet ir taupysite pinigus bei energiją. Filtruodami vandenį įsitikinsite tyro vandens pranašumais, nebeliks nemalonaus kvapo, vanduo bus tyras ir saugus.

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB PRODUKTAI:

ATBULINIO OSMOSO SITEMOS „AQ3“ ir „ROS-SPURE“

Atbulinio osmoso sistemos išvalo vandenį nuo įvairių druskų, geležies, kalkių, sunkiųjų metalų, naftos produktų, radioaktyviųjų druskų, įvairių priemaišų. Taip pat gali būti statomos po pramoniniais buitiniais filtrais, kurie dirbtinai minkština vandenį, prisotindami jį natriu. Išvalytas vanduo yra aukščiausios kokybės naudojamas maistui gaminti, arbatai, kavai, sriubai ir kitoms reikmėms. Vandens valymo sistemos paprastai montuojamos virtuvėje po kriaukle arba kitoje patogioje vietoje.

Siekiant užtikrinti aukščiausios kokybės vandenį, be įprastinių vandens filtrų, abiejuose sistemose montuojamas: mineralizatorius, kuris praturtina vandenį žmogaus organizmui būtinais mikro ir makro elementais: kalciu, magniu, natriu, kaliu, fluoru ir chloridais; energetinis įkroviklis (bioaktyvatorius), kuris paveikia vandenį infraraudonaisiais (šiluminiais) spinduliais, po kurių vanduo geriau įsisavinamas mūsų organizme.

VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI

„Krištoliniai vandenys“ siūlo įvarius „Aquafilter®“ vandens minkštinimo įrenginius butui ir namui. Jei įmontuosite vandens minkštinimo sistemas, tai užtikrinsite, kad išvengsite kalkių. Skalbiant audinius nebereikės naudoti brangių priedų, kurie apsaugotų nuo apkalkėjimo. Taip pat suminkštinu vandeniu išplauti indai spindi, o kranai, katilai ir vandens šildymo sistemos nekalkėja. Vandens suminkštinimo filtrų dėka vanduo geriau pašalins nešvarumus prausiantis, sustangrins odą bei suteiks skaidrumo vandeniui.

Vandens minkštinimo filtrų asortimente rasite vandens minkštinimo įrenginį „Michelin su Logix“; naujos kartos vandens minkštinimo įrenginį „Michelin su Clack“ – patį didžiausią ir galingiausią vandens minkštinimo filtrą, esantį Lietuvoje; minkštinimo filtrus kavos aparatams bei indaplovėms; vandens minkštinimo filtrus individualiems namams, dideliems kotedžams ar vasarnamiams; vandens minkštinimo filtrus butui ir mažesniam namui – taupant vietą; minkštinimo filtrus namui, jonų mainų būdu, pašalinančius iš vandens kietumo jonus (kalcio ir magnio katijonus), kurie pakeičiami natrio katijonais; minkštinimo filtrus skalbimo mašinoms ir minkštinimo filtrus dušui, sulaikančius iki 99% chloro junginių.

MECHANINIAI VANDENS VALYMO FILTRAI

„Krištoliniai vandenys“ siūlo aukštos kokybės „Aquafilter®“ sietelinius mechaninius filtrus. Mechaninių filtrų paskirtis – sulaikyti vandenyje esančias mechanines priemaišas. Mechaniniais filtrais vandentiekio, gręžinio ar šulinio vanduo yra nuskaidrinamas, vanduo tampa švaresnis ir skaidresnis. Mechaniniai filtrai nuskaidrina ir išvalo bet kokį vandenį nuo kietųjų dalelių – smėlio, molio, rūdžių bei kitokių priemaišų. Šio tipo vandens filtrai vandenyje esančių bakterijų, virusų ir kenksmingų ištirpusių druskų bei junginių nepašalina, vandens skonis ir kvapas nepakinta, todėl papildomai rekomenduojame statyti atbulinio osmoso geriamojo vandens sistemą „ROS SPURE“ arba „AQ3“. Sietelinis mechaninis filtras pasižymi dar didesniu valymo gyliu nei metalinis mechaninis vandens filtras. Naudodami sietelinius mechaninius filtrus, Jūs negaišite laiko dažnam filtrų keitimui ar jų priežiūrai. Siūlomi smėliniai mechaniniai filtrai sulaiko daugiau priemaišų, nei įprasti mechaniniai filtrai, nes čia priemaišos lieka visame filtro tūryje, o ne vien paviršiuje.

VANDENS NUGELEŽINIMO FILTRAI

„Krištoliniai vandenys“ parduodami „Aquafilter®“ nugeležinimo filtrai geriamą vandenį padaro nekenksmingą ir sveiką: kenksmingi geležies ir mangano junginiai paverčiami netirpiomis medžiagomis, kurios atskiriamos ir visiškai pašalinamos iš vandens; sistema pašalina sulfidus, dėl kurių vanduo turi nemalonų kvapą, paversdama juos žmogui nekenksmingais junginiais sulfatais; siera, esanti vandenyje sukelia nemalonų kvapą kuris yra vienas iš nuodingų elementų esančių vandenyje, šis filtras visiškai pašaliną sierą iš vandens.

Šiuo metu siūlomos 2 tipų sertifikuotos nugeležinimo filtrų sistemos: nugeležinimo filtrai su kalio permanganatu, kurie tinka visoms, išskyrus mikrobiologines kanalizacijas; nugeležinimo filtrai su oru, kurie tinka visoms kanalizacijoms.

VANDENS FILTRAI BIURUI

„Krištoliniai vandenys“ siūlomas „Aquafilter®“ vandens išpilstymo įrenginys (kuleris) „AFDL–RO“ išsprendžia geriamo vandens tiekimo problemą biuruose, ligoninėse, mokyklose bei kitose vietose, kur sudėtinga pajungti vandentiekio vandenį. „AFDL–RO“ yra pajungiamas prie vandentiekio sudėtingiausiose vietose, galima jungti net tiesiogiai prie vamzdžių. „AFDL–RO“ užtikrins pastovų geriamo vandens tiekimą. Jūs galėsite patys pasirinkti vandens temperatūrą – elektroninis temperatūros reguliatorius kontroliuoja tiek karšto (85 – 100 C0), tiek šalto (4 – 12 C0) vandens temperatūrą. Per parą galėsite sunaudoti iki 200 l geriamo vandens.

VANDENS MAIŠYTUVAI, VANDENS FILTRŲ PRIEDAI, DALYS IR KORPUSAI.

ORAPŪTĖS TVENKINIAMS.

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB KITOS VEIKLOS SRITYS:

PREKYBA „SodaStream“ PRODUKTAIS

Vienu mygtuko paspaudimu pasigaminkite savo mėgstamą gaivųjį gėrimą ar gazuotą vandenį! „SodaStream“ prekiaujama visame pasaulyje, jis padeda numalšinti troškulį milijonams žmonių. Šiuose gėrimuose yra tik yra tik 1/3 cukraus kiekio palyginus su gėrimais, perkamais parduotuvėse. Be to, jūs tausojate gamtą, o sumokėta už aparatą suma atsiperka per metus.

PREKYBA „VitaJuwel“ PRODUKTAIS

Tauriųjų akmenų fijolės „VitaJuwel“ – tai vokiškos kokybės rankų darbo šedevras, praturtinantis vandenį tauriųjų akmenų energetinėmis savybėmis. Su „VitaJuwel“ kasdieninis gyvenimas taps įdomesnis, spalvingesnis ir kupinas šypsenos. Nes tik sveikas žmogus geba džiaugtis gyvenimu visa širdimi. Siekime to kartu!

AUTOMOBILIŲ NUOMA

Mobilinuoma.lt – tvarkingų automobilių bei mikroautobusų nuoma Kaune palankiomis kainomis. Teikiamos paslaugos – kompaktinės klasės automobilių nuoma: trumpalaikė automobilių nuoma; ilgalaikė automobilių nuoma; automobilio pristatymas ir atsiėmimas. Mobilinuoma.lt siūlo: ekonomiškus dyzelinius, puikios techninės būklės automobilius; nemokamą navigacijos komplektą; Kasko ir pagalbą kelyje; neribojamą ridą Lietuvoje; specialias nuolaidas lojaliems klientams; jokių rezervacijos ar kitų paslėptų mokesčių. Visi automobiliai būtų techniškai tvarkingi ir su visomis automobiliui būtinomis priemonėmis. Mobilinuoma.lt – Automobilis Jums reikiamu laiku, reikiamoje vietoje.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vandens filtrai, vandens filtras, vandens filtrai namui, vandens valymo sistemos, filtrai vandeniui, krištoliniai vandenys, vandens filtrai Kaune, vandens filtrai Vilniuje, vandens filtrai Klaipėdoje, atbulinio osmoso filtrai, atbulinio osmoso sistema, filtrai, atbulinio osmoso sistemos, minkštinimo filtrai, minkštinimo filtrai butui, minkštinimo filtrai namui, vandens filtrai biurui, vandens sistemos, mechaniniai filtrai, nugeležinimo filtrai, švarus vanduo, filtrų kainos, geriamo vandens filtrai, vandens valymo filtrai, vandens filtru kasetes, vandens filtravimo sistemos, vandens filtrai nuo kalkių, Aquafilter, aquafiltras, aqua-filter, aquofilter, water filter, woterfilter, hduo, vandens filtras, osmosas, vandens minkštinimas, filtrai minkštinimui, vandens iranga, vandens irenginiai, vandens filtravimo sistemos, osmozė, kalis, kalio, permanganatas, katijonitas, Relite, Purolaitas, nitratai, antinitratinis užpildas, nugeležinimas, krištoliniai vandenys, katilai, šildymo sistemos, katilinės, renovacija, ir, įrengimas, soda, gazuokis.lt, gazatorius, angliarukste, sodastream, gazavimo aparatai, smėliniai filtrai, sieteliniai filtrai, minkštinimo filtrai, filtrai skalbimo mašinoms, filtrai dušam, filtrai dušui, sodastream, muilas, rankšluosčiai, popierius, sirupas, sirupai, angliarūgštė, kimberly-clark, vanduo, vandeniui, buitiniai, kasetiniai, pramoniniai, biurams, sertifikuoti, vandens tyrimas, aktyvuotos anglies, buteliai, druska, automatiniai, rankinio valdymo, didelio našumo, kasetės, neigiamų jonų kartridžai, geriamo vandens sistemos, pramoninė atbulinio osmoso sistema RO, profesionali konsultacija kliento namuose, pogarantinis aptarnavimas, senų filtrų atnaujinimas, vandens gręžiniai, FCCBHD, FCCBKDF, FCCBL, FCCA, FCCB, mechaninės kasetės, FCPS, karštam vandeniui, FCHOT1, FCHOT2, FCHOT3, FCCEL, FCPP, H2O, geležies šalinimo, FCPSKDF-CN, FCPSKDF-CT, FCCBKDF, filtrų korpusai, ROS3, ROP3, ROS, FRO5, FRO5MA, ROS-SPURE, ROP-SPURE, ROP, ROS3-SPURE, ROS2-SPURE, SPURE

  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas
  • KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB - Aquafilter vandens filtravimo sistemos, vandens filtravimo sistemų pardavimas, įrengimas ir aptarnavimas


Vietovė:

Pasidalink: