apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Vandens minkštinimo filtrai namui - išsigelbėjimas nuo kalkių sluoksnio ant kranų, katilų ir vandens šildymo sistemų

Vandens minkštinimo filtrai namui - išsigelbėjimas nuo kalkių sluoksnio ant kranų, katilų ir vandens šildymo sistemų Vandens minkštinimo filtrai namui - išsigelbėjimas nuo kalkių sluoksnio ant kranų, katilų ir vandens šildymo sistemų

Vandens minkštinimo filtrai namui - išsigelbėjimas nuo kalkių sluoksnio ant kranų, katilų ir vandens šildymo sistemų. Dažnas individualaus namo gyventojas susiduria kalkių problema ne tik vonios kambaryje ant kranų, bet ir su storu kalkių sluoksniu ant šildymo ir garo katilų, bei kitų vandens šildymo sistemų. Ko pasekoje ne tik tenka pirkti brangias chemines priemones prieš kalkes, bet ir brangiau mokėti už šildymą, nes šildymo katilai papildomai turi šildyti ir susidariusį storą kalkių sluoksnį. 

UAB "Krištoliniai vandenys" Jums siūlo išeitį - vandens minkštinimo filtrus, kurie jonų mainų būdu, pašalina iš vandens kietumo jonus (kalcio ir magnio katijonus), kurie pakeičiami natrio katijonais. Suminkštinto vandens cheminė sudėtis pakinta (padidėja Natrio junginių) proporcingai vandens suminkštinimo “gilumui”. Vandens suminkštinimui naudojamas druskos tirpalas (NaCl) paruoštas iš druskos tablečių.

minkstinimo-filtrai-namuiVandens minkštinimo sistemose paruoštas vanduo neleis susidaryti netirpioms apnašoms – kalkėms:

šildymo ir garo katilai bus taupesni, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio;

skalbdami ar dažydami audinius nebenaudosite brangių priedų nuo apkalkėjimo, sunaudosite mažiau skalbimo ar minkštinimo priemonių;

įrenginių kaitinimo elementai bus švarūs – neišteps audinių;

suminkštintu vandeniu išplauti indai spindės;

nekalkės kranai, katilai, vandens šildymo sistemos.

Vandens minkštinimo sistemose paruoštą vandenį geriau pritaikysite savo poreikiams – suminkštintas vanduo geriau pašalins nešvarumus prausiantis, sustangrins odą, suteiks vandeniui skaidrumo.

minkstinimo-filtrai-namui2Vandens minkštinimo sistemų filtrų priežiūra minimali, naudojimasis – supaprastintas:

filtravimo procesai visiškai automatizuoti;

periodiškai pakaks tikrinti tik druskos kiekį druskos tirpalo laikymo talpoje;

sistemos dalys yra papildomai sutvirtintos, kad greitai nenusidėvėtų.

Pranašumai:

Kompiuterinės galvos yra gamintojo Aquafilter, INC amerikietiškos beveik negendančios, dar sugedusios neturėjome. Kompiuterinę galvą sudaro skistūjų kristalų monitorius, kas užtikrina ilgaamžiškumą, taip pat įmontuota pakraunama baterija kuri elektrai dingus nenusimuša ir taip išsaugomi įvesti vandens valymo parametrai; Minkštinimo filtro programatorius

Šis įrenginys skaičiuoja prabėgamą vandens kiekį, ir plaunasi tik tada kai praleidžią galimą maksimalų vandens kiekį. Taip įranga taupo: vandenį, filtro įkrovą, todėl filtro įkrova tarnauja žymiai ilgiau.

Specialių technologijų dėka, tobulai suderintas užpildo veikimo principas, kuris užtikrina tobulai paruošto išvalyto vandens tiekimą. Užpildai naudojami tik aukščiausios kokybės, ne kiniški ar indiški, kas dažnai pasitaiko praktikoje.

Filtro tarnavimo laikas apie 8 metus (konkurencingų įmonių siūlomų filtrų 2 metai) vėliau mes atliekame nesudėtingą renovaciją už nedidelį mokęstį.

Prižiūrime jūsų turimą įragą 5 metus neprisiimant jums papildomų investicijų.

Bene vieninteliai Lietuvoje siūlome 5 metų GAMINTOJO GARANTIJĄ.

Mūsų filtras yra ekologiškas, nes atskirtus teršalus automatiškai pašalina į kanalizaciją.

Speciali filtrų konstrukcija ir gaminimui naudojamos medžiagos užtikrina maksimalią vandens apsaugą nuo mikroorgnizmų atsiradimo.

Visos sistemos dalys yra maistinės švarumo klasės ir turi sertifikatus.

Filtravimo procesai visiškai automatizuoti.

Sistemos dalys yra papildomai sutvirtintos, kad greitai nenusidėvėtų.

Svarbu prisiminti, kad vandens minkštinimo filtrai bakterijų, virusų ir toksinių medžiagų nepašalina, todėl kartu su vandens minkštinimo filtrais rekomenduojame statyti ir ATBULINIO OSMOSO geriamojo vandens valymo sistemą ROS-SPURE arba AQ3.

Minkštinimo filtrų parametrai

Vienas atsuktas čiaupas reikalauja ~0,4m3 per 1h. Jei yra nuosavas namas ir jame gyvena 3-4 asmenų šeima, vienu metu ji galėtų maksimaliai naudoti 4 atsuktus čiaupus. Tokiu atveju, minkštinimo filtrų našumas turėtų būti 1,6m3 per 1 valandą.

Į atsuktų čiaupų sąvoka įeina: skalbyklė, dušas, skalbimo mašina, vonia ir kt.

Minkštinimo filtrų eksploatacija

1 kubinio metro vandens paruošimas atsiplovimo metu sunaudoja vos 0,5-0,6 kg NaCl druskos. Tai yra PVZ, jei Jūs per metus sunaudosite 120 kub.m.vandens, tai Jūms panašiai ištirps apie 72-80 kg druskos. Pinigine išraiska ne daugiau nei 10 lt per mėnesį.

Sistemos tarnavimo laikas – 8 metai. Po 8 metų sistema atnaujinama.

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB

Daugiau informacijos: mobilinuoma.lt

KRIŠTOLINIAI VANDENYS, UAB infopuslapis

Pasidalink: