apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Izoliacinė emulsija putų polistirolo plokštėms su grafitu BOLIX PTE

Izoliacinė emulsija putų polistirolo plokštėms su grafitu BOLIX PTE Izoliacinė emulsija putų polistirolo plokštėms su grafitu BOLIX PTE

„BOLIX“ sukūrė receptūrą ir pagamino SPECIALŲ GRUNTĄ, sumažinantį šilumos poveikį grafitiniam putų polistirenui. Šis gruntas yra patentuotas gaminys.

GRUNTO SAVYBĖS

Sudaro baltos spalvos dangą ant putų polistirolo paviršiaus.

Kvarcinių užpildų dėka pagerinamas armuojančio sluoksnio sukibimas su putų polistirolu.

Žymiai sumažina putų polistirolo įkaitimą nuo stiprių tiesioginių saulės spindulių, tai savo ruožtu sumažina šiluminę putų polistirolo deformaciją.

Sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių (VOC).

Galimybė naudoti užpurškimo metodą.

GRUNTO NAUDOJIMAS

Gruntavimo preparatas naudojimui po armuojančiu sluoksniu cementinių ir dispersinių klijų pagrindu grafitinio putų polistirolo apšiltinimo sistemose. Ypatingai rekomenduojamas putų polistirolo paviršių gruntavimui tokiu metu, kai apšiltinimo sistemos gali įkaisti dėl intensyvių saulės spindulių ir aukštos aplinkos temperatūros. Gruntas sumažina grafitinio putų polistirolo šiluminio spinduliavimo absorbciją ir tuo pačiu žymiai sumažina jo šiluminę deformaciją.

GRUNTO ТЕCHNINĖS CHARAKTERISTIKOS

Aplinkos ir paviršiaus temperatūra padengimo ir brendimo metu: nuo +5°C iki +25°C.

Spalva: balta.

Padengimo laipsnis pagal PN_EN 13300: 3 klasė esant 5 m2/l efektyvumui.

Efektyvumas: iki 10 m2/l padengiant vieną kartą.

Padengimo būdas: rankinis, užpurškimas.

Tūrinis tankis: apie 1,60 g/сm3.

Džiuvimo laikas optimaliomis sąlygomis: apie 2 val.

Pakuotė: 10 l kibirėlis.
    
PAGRINDO PARUOŠIMAS

Putų polistirolo plokščių paviršius turi būti lygus, sausas ir nuo jo nuvalytos bet kokios sukibimą mažinančios medžiagos, tokios kaip dulkės, nešvarumai ir bitumai), taip pat jis turi būti biologiškai ir chemiškai neagresyvus. Kiekvieną kartą prieš padengiant preparatu „BOLIX PTE“ putų polistirolo plokštės paviršių būtina kruopščiai nuvalyti šepečiu.

PRODUKTO PARUOŠIMAS

Pakuotėje yra naudojimui paruoštas produktas. Prieš pat jo naudojimą visą pakuotės turinį kruopščiai išmaišyti lėtaeigiu maišytuvu/maišikliu su taurės formos antgaliais arba mentiniu maišikliu, kol gaunama vienalytė masė.

PADENGIMAS PRODUKTU

Preparatu padengti atitinkamai paruoštas putų polistirolo plokštes teptuku, voleliu arba jį užpurškiant. Putų polistirolo plokštės gruntavimą reikėtų atlikti prieš ją klijuojant arba iš karto po klijavimo ir būtina prisiminti, kad nuo klijavimo momento iki grunto išdžiuvimo paviršiaus neturi veikti tiesioginiai saulės spinduliai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

Apšiltinimo darbų atlikimo metu stelažus uždengti apsauginiais tinklais siekiant kiek įmanoma sumažinti nepalankų išorės veiksnių poveikį.

Padengimo gruntavimo preparatu procesas turi vykti tokiomis sąlygomis, kad nebūtų tiesioginio saulės spindulių, vėjo ir kitų nepalankių išorės veiksnių poveikio, esant optimaliai oro ir pagrindo temperatūrai bei santykinei oro drėgmei.

Prieš pradedant darbus visus šalia esančius elementus, kurie nėra skirti klijavimui, atitinkamai uždengti ir apsaugoti.

Pabaigus darbus pradarytas grunto pakuotes kruopščiai ir sandariai uždaryti, o jų turinį sunaudoti kaip įmanoma greičiau.

Ką tik užterštų elementų paviršių pavalyti drėgna šluoste.

Pabaigus gruntavimą instrumentus ir rankas nuplauti tekančiu vandeniu atmenant, kad gruntui išdžiūvus jį nuvalyti bus sunku.

LAIKYMO IR TRANSPORTAVIMO SĄLYGOS

Laikyti nepažeistose, uždarytose fabrikinėse pakuotėse nuo +5°C iki +25°C temperatūroje. Saugoti nuo šalčio ir perkaitimo. Produktą laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje, darbus atlikti nedalyvaujant neįgaliotiems asmenims.

OFICIALŪS – JURIDINIAI DOKUMENTAI:

Standartas PN-C-81906

Pagal Ekonomikos min. potvarkį Dz. U. 07.11.72 (direktyva 2004/42/EB) produktas įtrauktas į a/a/FW kategoriją. Leistinas lakiųjų organinių medžiagų (VOC) kiekis – 30 g/l (nuo 2010-01-01). Produkto sudėtyje yra daugiausiai 30 g/l lakiųjų organinių medžiagų (VOC).

Kaina: Nuo 20 Eur už 10 kg

KONSTRUKTORIUS LT, UAB. BOLIX

Daugiau informacijos: www.facebook.com/bolix.konstruktorius

KONSTRUKTORIUS LT, UAB. BOLIX infopuslapis

Pasidalink: