ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams

Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams

UAB „Decopolis“ pristato inovatyvius, itin našius ir lengvai kūrenamus židinius „Plasma“. Šie židiniai turi sandarią degimo kamerą. Ji ir degimo oro įvadas gali būti pilnai užsandarinti, todėl židiniai „Plasma“ ypač tinka pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams.

Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams

„Plasma“ židinių kolekcijoje yra keturi 75, 85, 95 ir 115 cm pločio modeliai ir du dvipusiai, 95 ir 115 cm pločio, modeliai. Visi „Plasma“ židiniai gali būti komplektuojami su 3 mm apdailos rėmu, kurį, užsakant židinį, galima užsisakyti papildomai.

Židiniai „Plasma“ – kodėl verta rinktis?

„Plasma“ židinių modelių išskirtinumą lemia aplinkai draugiškas dizainas, griežčiausius reikalavimus atitinkantis našus ir naudingas degimas.

Židiniai „Plasma“ sukurti taip, kad maksimaliai atiduotų šilumą. Nesvarbu, ar naudojamas natūralus savaiminis vėdinimas, ar speciali ventiliacija, naudojant oro nupūtimo turbinas.

Be natūralios konvekcijos uždaras židinys „Plasma“ gali būti sujungtas su patentuota „COMFORT AIR®“ sistema, suteikiančia galimybę šildyti kelis kambarius net 8 metrų atstumu. Valdyti oro srautą galite mechaniškai arba distancinio pulto pagalba nuotoliniu būdu. Norintiems maksimaliai išnaudoti natūralią oro konvekciją, siūloma užsisakyti židinio versiją be korpuso.

Židiniai „Plasma“ turi degimo kamerą iš išskirtinės ir MCZ užpatentuotos medžiagos „Alutec®“. Iš jos pagaminta degimo kamera dėl cheminės reakcijos valosi pati. „Alutec®“ padeda išgauti maksimalų malkų degimo naudingumą. Šviesi degimo kameros spalva suteikia liepsnai unikalaus šviesumo ir dar daugiau grožio.

Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams

Stiklo valymo pasirinkimai

„Easy Switch“ sistema suteikia galimybę židiniui naudoti rankeną arba vėsią rankeną, pirmenybę teikiant ergonomikai ar labai švariai estetikai. Židinio be rankenos (ar su vėsia rankena) stiklo valymui durys atidaromos 90°, su rankena – 45°.

Inovatyvus ir supaprastintas valdymas

Naujoji valdymo sistema sukurta vartotojui sudėtingus techninius aspektus pakeičiant paprastais, su realiomis situacijomis susijusiais pasirinkimais: uždegti liepsną, valyti stiklą, funkcija, suteikianti gyvos ugnies pojūtį, nustatant geresnę kaitrą, taip pat funkcija degimui su mažu oro padavimu tam, kad degimo laikas būtų ilgesnis.

Patrauklus malkomis kūrenamų židinių „Plasma“ dizainas, sandari degimo kamera, funkcionalumas bei paprastas naudojimas lemia šių židinių išskirtinumą.

Inovatyvūs židiniai PLASMA – židiniai pasyviesiems ir energiją taupantiems A, A+, A++ klasės namams

UAB „Decopolis“ prekiauja šildymo įrenginiais (židiniais, Skandinavijos ir Vokietijos gamintojų krosnelėmis, krosnimis, granulinėmis krosnelėmis ir židiniais, dujiniais židiniais ir dujinėmis krosnelėmis, lauko židiniais, bioetanolio židiniais ir kt.), pagal individualius užsakymus projektuoja ir gamina laiptus, duris, medžio masyvo baldus, prekiauja apdailos plokštėmis. „Decopolis“ sėkmingai bendradarbiauja su architektais, dizaineriais ir statybų vystytojais, teikia konsultacijas renkantis įrenginius, montuojant, garantinio ir pogarantinio aptarnavimo klausimais.

DECOPOLIS, UAB

Daugiau informacijos:

DECOPOLIS, UAB infopuslapis

Pasidalink: