apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Giluminis betono vibratorius su dažnių keitikliu WACKER - SINC įrankių nuomos punktuose

Giluminis betono vibratorius su dažnių keitikliu WACKER - SINC įrankių nuomos punktuose Giluminis betono vibratorius su dažnių keitikliu WACKER - SINC įrankių nuomos punktuose

„SINC įrankių nuomos“ punktuose Vilniuje ir Kaune, ir mėgėjas, ir profesionalas gali išsinuomoti profesionalų giluminį betono vibratorių, tankinantį didelį betono kiekį. Vibratorius turi guminė rankeną, o patogus trumpesnis velenas yra pritaikytas lengvai atlikti betonavimo darbus.

Su dažnių keitikliu. 220 V; 1,5 kW. Veleno ilgis 5 m. Vibroelemento skersmuo - 36 mm.

Giluminis betono vibratorius su dažnių keitikliu WACKER: SINC RENTALIS įrankių nuoma


„SINC įrankių nuoma“ – statybos įrankių ir įrangos, sodo priežiūros technikos nuomos centras, veikiantis nuo 2006 m. Vilniuje ir nuo 2012 m. Kaune. Įmonė nuomoja statybos, remonto įrankius ir įrangą; valymo įrangą; aplinkos priežiūros įrankius ir įrangą; pastolius ir lauko aptvėrimus (tvoras); keltuvus, kėlimo techniką; lengvųjų automobilių priekabas; perdangos statramsčius; kitą įrangą. Pagrindiniai bendrovės klientai – statantys, remontuojantys ar aplinką prižiūrintys privatūs asmenys ir statybinės organizacijos.

„SINC įrankių nuomos“ punktus rasite Vilniuje, adresu Verkių g. 42 (Mob. 8 699 55 838) ir Kaune - Elektrėnų g. 1B (Mob. 8 640 20 080).

Sekmadieniais ir švenčių dienomis įrankių nuomos mokestis neskaičiuojamas.

SINC RENTALIS, UAB

Daugiau informacijos:

SINC RENTALIS, UAB infopuslapis

Pasidalink: