ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Gesintuvų ir kitų gesinimo priemonių patikra ir pardavimas visoje Lietuvoje

Gesintuvų ir kitų gesinimo priemonių patikra ir pardavimas visoje Lietuvoje Gesintuvų ir kitų gesinimo priemonių patikra ir pardavimas visoje Lietuvoje

UAB „DOMINIS“ veikla apima priešgaisrinės saugos ir gaisrinės įrangos, gesintuvų tiekimo, gesintuvų patikros, varžų matavimo, gaisrinės signalizacijos patikros paslaugas, civilinės saugos, darbuotojų saugos ir tęstinių profesinių mokymus. Įmonės specialistai turi visus būtinus kvalifikacinius pažymėjimus savo veiklai vykdyti, nuolat kelia kompetenciją įvairiose seminaruose, bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis.

Atvykę į „DOMINIS“ biurą, visada rasite platų gaisrinės įrangos, pirminių gaisro gesinimo priemonių, t.y. gesintuvų, nedegių audeklų, gaisrinių žarnų, gaisrinių čiaupų spintelių, miltelinių gesintuvų ir kitų gesinimo priemonių asortimentą. UAB „DOMINIS“ ne tik parduoda gesinimo priemones, bet atlieka ir visų tipų nešiojamų ar vežiojamų gesintuvų patikrą, bandymą bei pildymą. 

Įsigijusiems gesintuvus, svarbu žinoti, kad visų tipų gesintuvai privalo būti periodiškai tikrinami. Gesintuvo techninę priežiūrą rekomenduojama atlikti ne rečiau kaip kartą per metus. Techninės priežiūros metu yra nustatoma ar gesintuvų naudojimo instrukcijos yra įskaitomos; ar nepažeistos gesintuvų plombos ir nesugadinti slėgmačiai; ar gesintuvas neturi akivaizdžių apgadinimo, korozijos požymių, gesinimo medžiagos nutekėjimo; ar neužsikimšęs gesintuvo purkštukas; ar gesintuvai yra su užpildu; ar slėgio gesintuvo matuoklio rodmenys ar indikatoriai yra darbinio diapazono ar padėties.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Miltelinių gesintuvų patikra ir pardavimas

Miltelių gesintuvas - tai universali ugnies gesinimo priemonė, tinkanti gesinti A, B, C klasės gaisrus (priklausomai nuo miltelių rūšies). Taip pat juo galima gesinti elektros įrenginius.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Angliarūgštės gesintuvų patikra ir pardavimas

Angliarūgštės gesintuvo pagrindinė gesinimo medžiaga yra anglies dioksidas. Gesintuvas gesina B ir C (dega degios dujos) klasės gaisrus, tinka elektros įrenginių gesinimui. Mažai veiksmingas gesinant A ir D (dega degūs metalai) klasės gaisrus.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Vandens putų gesintuvų patikra ir pardavimas

Vandens putų gesintuvas yra gesinami A (degant kietoms medžiagoms susidaro įkaitusios anglys) ir B (dega degūs skysčiai ar tokios medžiagos, kurios degdamos skystėja) klasės gaisrai. Tačiau šiuo gesintuvu negalima gesinti dujas ir elektros įrenginius. Būtina laikyti šildomose patalpose.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

F putų gesintuvai

F putų gesintuvai yra skirti gesinti aliejui ir riebalams. Gesintuvas yra naudojamas daugiausia uždarose aplinkose, pavyzdžiui, restoranų, virtuvių, komercinių ar pramonės srityse, kuriose atsiradimo augalų, gyvūnų riebaluose ir aliejuose.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Automatinių gesintuvų patikra ir pardavimas

Kilus gaisrui gesintuvas aktyvuojasi automatiškai. Staiga atsiradęs karštis sulaužo temperatūros  kapsulę, ko pasekoje per gesintuvo vožtuvą į ugnies židinį išstumiami gesinimo milteliai. Gesintuvą rekomenduojama montuoti 2,5-3 m aukštyje. Automatiniai gesintuvai gesina ugnį 10m² plote.

Milteliniai pakabinami gesintuvai chemiškai stabdo degimą. Šie gesintuvai efektyviai gesina ne tik A, B bei C klasių gaisrus, bet tinka gesinti ir neišjungtus elektros prietaisus. Dėl to juos galima vadinti universaliaisiais gesintuvais, galinčiais puikiai padėti apsisaugoti nuo gaisro jūsų namuose. Nors milteliniai gesintuvai savo turiniu padengia gesinamą vietą, tačiau tai daug geriau nei prarasti vertingus daiktus.

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Klijuojami gesintuvai „Piro Stiker“

Klijuojamas gesintuvas yra skirtas elektros rozetėms, „Piro Stiker“ serverinėms .

Gesinimo priemonių patikra ir pardavimas

Automatinė automobilių gaisro gesinimo sistema

Ši automatinė gaisro gesinimo sistema montuojama po automobilio variklio dangčiu. Ji tinka tiek lengviesiems automobiliams tiek mikroautobusams ar sunkvežimiams.

Taip pat „DOMINIS“ teikia gaisrinio čiaupo patikros, gaisrinės žarnos patikros, išbandymo, perkantavimo, gaisrinės žarnos įrišimas iš vienos pusės, dielektrinių priemonių patikros, aukštalipių įrangos patikros paslaugas.

UAB „DOMINIS“ – daugiau nei priešgaisrinė sauga!

DOMINIS, UAB

Daugiau informacijos:

dominis.lt

DOMINIS, UAB infopuslapis

Pasidalink: