apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Artėjant Kalėdoms: kaip puošti namus, kad sulauktumėte gausos komplimentų

Artėjant Kalėdoms: kaip puošti namus, kad sulauktumėte gausos komplimentų Artėjant Kalėdoms: kaip puošti namus, kad sulauktumėte gausos komplimentų

Na nesakykite – juk gauti komplimentų visada malonu. Vieniems tai lyg kasdienė duona, be kurios negali praeiti nei viena diena, kitiems – retas, bet laukiamas reiškinys. Kaip bebūtų – malonu, kai pagiria, o ypač – jei pelnytai. Artėjant šventėms visiems svarbu susijaukinti mus supančią aplinką. Stengiamės interjerą išpuoselėti ir paruošti gražiausioms metų šventėms taip, kad ir patiems būtų gera žiūrėti, bet ir atvykę svečiai turėtų kur akis paganyti. Žinoma, ne visiems duotas estetinis suvokimas, dekoro pajautimas, bet Kalėdoms pasipuošti tai reikia! Vis dėlto, jeigu jums rūpi ir norisi sužinoti daugiau idėjų, kaip galėtumėte dekoruoti savo namus prieš artėjančias šventes, kviečiame skaityti ir semtis idėjų. Pasiruošę?

Kalėdinės dekoracijos lauke – nepersistenkite, bet išlikite originalūs

Pradėkime nuo eksterjero ir pakalbėkime apie Kalėdines dekoracijas lauke. Jeigu gyvenate bute, pasiūlysime pasipuošti savo namų duris. Juk praeidami kaimynai kilstelės galvą ir pasimėgaus gražiu vaizdiniu. Nors Kalėdų vainikai gražiausi, kai pagaminti iš natūralios eglės šakų, vis dėlto, norint turėti ilgaamžį ir nevystantį daiktą, pasiūlysime įsigyti plastiko alternatyvą. Šiais laikais ir plastikiniai vainikai gali būti unikalūs, o ypač, jei yra dekoruoti raudonomis uogomis, Kalėdinėmis gėlėmis ar mediniais kankorėžiais. Atsibodo vainikai? Norite kažko originalesnio? Ant savo durų užklijuokite dovaninę juostą lyg bandytumėte supakuoti dovaną. Jūsų kaimynų laukiantis vaizdas – išties įspūdingas.

Artėjant Kalėdoms

Jeigu gyvenate name ar kotedže, puošti namų eksterjerą bus sudėtingiau, bet idėjų turėsite išties daugiau. Galėsite puošti kieme esančius medžius Kalėdinės girliandos pagalba, taip pat – dekoruoti pastogę ar vartus. Taip pat, iš abiejų durų pusių pasistatę po dekoratyvinę pušelę, galėsite jaukiai padekoruoti namų įėjimą. Užteks vos keleto dailių kaspinėlių ir įėjimas atrodys lyg iš filmo. Norite kažko labiau traukiančio akį? Įsigykite didesnį kiekį girliandų-varveklių ir papuoškite visą namo stogą. Taip užtikrinsite, kad Kalėdų nuotaika tvyrotų visur ir su kaupu.

Kalėdinės dekoracijos namie – neeksperimentuokite, išlaikykite vieningą stilių

Žinoma, interjerui norisi skirti daugiausia laiko. Kodėl? Todėl kad čia praleisite didžiąją dalį savo dienos. Todėl – verta šiek tiek daugiau investuoti, ne tik pinigų bet ir laiko atžvilgiu. Pirmiausia, pagalvokite, ar norite turėti tradicinę eglę, ar jums užteks keleto šakelių, kurias dekoruosite rankų darbo žaisliukais? Galbūt turite netikrą, plastmasinę eglutę, kuriai norite suteikti naujos gyvybės, į pagalbą pasitelkę stambias Kalėdinių lempučių girliandas? Žinoma, viskas priklauso nuo jūsų jau turimų resursų ir pinigų, kuriuos ruošiatės investuoti į naujai įsigysimas dekoracijas. Vis dėlto – kaip bebūtų, reikėtų nuspręsti, kokia stilistika vyraus jūsų namuose. Ar tai natūralios spalvos ir medžiagos? Ar daugiau spalvų, eklektikos?

Jei pasirinkote natūralumo idėją, kviečiame pamąstyti, ar namie turite lino, makrame, akmens ir medienos gaminių? Jei taip, investuoti į dekorą nereiks itin daug. Natūralios medžiagos tarpusavyje siejasi ypatingai gerai, todėl užteks vos keleto papildomų žvakių ir eglišakių ir štai – jūsų interjero dekoras beveik paruoštas.

Visgi, supratote, jog namie turite daugiau raudonos, žalios ir mėlynos spalvos turinčių atributų? Figūruoja aukso spalvos žvakės? Tuomet namus puošime tradiciškiau, spalvingiau. Atminkite, jog svarbiausia – laikytis pasirinktos stilistikos ir nebandyti sudėti visko, ką turite sukaupę per metų metus. Nusprendę kardinaliai pakeisti prieš tai buvusių metų įvaizdi užsisakykite prekes internetu. Taip garantuosite, kad nereikės prekių ieškoti skirtingose vietose, o pasirinktas dekoras atkeliaus laiku ir kartu – taip galėsite planuoti vieną puošybos laiką.

Reikia daugiau idėjų, bet nežinote, iš kur jų pasisemti? Kviečiame skaityti Kaledos.lt tinklaraštį ir mėgautis gausybe įvairių patarimų, kurie nuves jus prie norimų ir geidžiamų Kalėdų koncepcijos.

Pasidalink: