apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

VARTŲ SPEKTRAS, UAB - garažo vartai, kiemo vartai, vartų automatika, kelio užtvaros

Adresas: Jonavos g. 43,LT-44131, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 300101461
PVM kodas: LT100001629318

Tel. Nr.: (8 37) 33 8858
Mob. Nr.: 8 686 66 012 (servisas)
Mob. Nr.: 8 698 33 214
Faks.: (8 37) 33 8857VARTŲ SPEKTRAS, UAB VEIKLA: garažo vartai, kiemo vartai, vartų automatika ir technika, kelio užtvaros, įvažiavimo kontrolė, transporto statymo užtvaros. Įmonė specializuojasi automatinių garažo vartų, kiemo vartų automatikos bei automatinių užtvarų srityje.

UAB „Vartų spektras“ nuo 1997 metų gamina, parduoda bei montuoja garažo vartus pramoniniuose ir individualiuose pastatuose, automobilių aikštelių ir stovėjimo vietų užtvarus, kiemo vartus, įvairias vartų atidarymo konstrukcijas ir jų valdymo automatiką visoje Lietuvoje. Įmonė sandėliuose turi ĮVAIRIŲ DYDŽIŲ garažo vartų, o serviso tarnyba visada pasiruošusi greitai ir profesionaliai sumontuoti reikiamą įrangą bei atlikti jos GARANTINĮ ir POGARANTINĮ remontą ar priežiūrą.

Partnerystė su žinomais valdymo automatikos gamintojais SOMMER“, V2ELECTRONICA“, LIFTMASTER“, CAME“ ir DITEC“ garantuoja siūlomų produktų kokybę.

Visų UAB „Vartų spektras“ siūlomų garažo ir pramoninių vartų segmentai pagaminti iš dviejų nerūdijančio plieno lakštų, tarp kurių yra apšiltinantis 40 mm storio poliuretano užpildas. Šilumos perdavimo koeficientas nuo 0,4 W(m²K°). Vartų konstrukcija tokia, kad išorinė vartų danga nesiliečia su vidine, jas visu vartų perimetru jungia šalčiui nepralaidžios tarpinės. Tokiu būdu išvengiama „šalčio tilto“ efekto. Vartų plieno danga dengta giluminiu karštu galvanizavimo būdu, fosfatiniu gruntu bei poliesterinės emalės danga, todėl plienas ypač atsparus korozijai.

Sekciniai garažo vartai puikiai tinka ir pramoniniams, ir gyvenamiesiems pastatams. Kiekvienu atveju vartų dizainą galima priderinti prie esamos statinio stilistikos. Kai riboti kiemo gabaritai arba privažiavimas prie vartų, puikus pasirinkimas yra - nustumiami (gembiniai) kiemo vartai. Šių vartų uždaro profilio rėmas gali būti gaminamas įvairių dydžių, užsakovui pageidaujant – cinkuojamas. Vartų aksesuarai yra pagaminti vienoje žinomiausių Europos kompanijų „Rolling Center“.

Įmonė siūlo atveriamus ir nustumiamus kiemo vartus. Atveriami vartai gali būti atveriami į kiemo pusę, atveriami į gatvės pusę, arba viena varčia į kiemo, kita į gatvės pusę. Uždaro profilio rėmas gali būti gaminamas iki 5 m pločio (kiekviena varčia po 2,5 m) ir 1,6 m aukščio. Užsakovui pageidaujant – cinkuojamas. Kai riboti kiemo gabaritai arba privažiavimas prie vartų - patogu rinkti nustumiamus kiemo vartus. Uždaro profilio rėmas gali būti gaminamas įvairių dydžių, užsakovui pageidaujant cinkuojamas. 

Ilgametė patirtis leidžia kompetentingai įvertinti Jūsų teritorijos išplanavimą ir padėti išsirinkti optimalų variantą, paremtą kokybės ir kainos santykiu.

VARTŲ SPEKTRAS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Garažo vartai. „Vartų spektras“ gamina ir montuoja pakeliamus, atveriamus ir nustumiamus sekcijinius garažo vartus. Pakeliami garažo vartai montuojami iš horizontalių segmentų (sekcijų). Atveriami garažo vartai montuojami tiek iš horizontalių, tiek iš vertikalių segmentų. Šių vartų varčios gali būti skirtingų gabaritų. Nustumiami garažo vartai montuojami iš vertikalių segmentų. Juos galima praverti ir naudoti kaip praėjimą, siekiant saugoti šilumą garaže.

Pramoniniai vartai. „Vartų spektras“ gamina ir montuoja pakeliamus ir nustumiamus sekcijinius vartus pramoniniuose statiniuose. Pakeliami pramoniniai vartai montuojami iš horizontalių segmentų (sekcijų). Vartų atidarymui naudojama  kilnojimo konstrukcija. Vartų balansą užtikrina sukimo  spyruoklės, trosai, bėgeliai ir kt. Nustumiami pramoniniai vartai montuojami iš vertikalių segmentų ir gali būti iki 30 m pločio. Šio tipo vartus galima praverti ir naudoti kaip praėjimą, siekiant palaikyti šilumą garaže.

Kiemo vartai. „Vartų spektras“ gamina ir montuoja atveriamus ir nustumiamus kiemo vartus. Atveriami vartai gali būti - atveriami į kiemo pusę, atveriami į gatvės pusę, viena varčia į kiemo, kita į gatvės pusę. Nustumiami vartai aktualūs tuomet, kai automobilio judėjimo trajektoriją riboja kiemo gabaritai ar įvažiavimas. Šių vartų uždaro profilio rėmas gaminamas įvairaus dydžio, dengiamas dažais ar cinkuojamas.

Vartų automatika. Garažo vartų automatika, pramoninių vartų automatika, atveriamų kiemo vartų automatika, nustumiamų vartų automatika;

Kelio ir parkavimo vietos užtvaros. Ieškant sprendimo kaip sureguliuoti nepageidaujamų automobilių įvažiavimą į privačias ar pramonines teritorijas, požeminius garažus, saugomas gyvenvietes, „Vartų spektras“ siūlo automatinius kelio užtvarus („šlagbaumus“) ar automobilių statymo vietos užtvarus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Vartai, garažo vartai, pramoniniai vartai, priešgaisriniai vartai, buitiniai vartai, greitaeigiai vartai, kiemo vartai, pakeliami vartai, privačių valdų vartai, vartų pakėlimo tipai, segmentiniai vartai, gembiniai vartai, nuslenkami vartai, atveriami vartai, krovimo sistemos, hidraulinių rampų montavimas ir remontas, pasikalbėjimo įrenginiai, magnetinės spynos, gembiniai aksesuarai, tvoros, automatikų montavimas ir remontas, garantinė priežiūra, pogarantinis aptarnavimas, vartų automatika, kelio užtvaros, betonavimo darbai, naujienos, garažo vartų automatikos, kiemo vartų automatikos, distanciniai pulteliai, stovėjimo vietos užtvara, stovėjimo vietos užtvaros, automatinio valdymo įranga, slankiojantys vartai, varstomi kiemo vartai, vartų gamyba, vartų prekyba, vartų montavimas, segmentiniai garažo vartai, pramoniniai garažo vartai, sandėlių vartai, sandėlio vartai, varstomi automatiškai varai, kelio užtvaros, vartų automatika, kiemo vartų automatika, garažo vartų automatikaPasidalink: