apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

STATYBŲ VARIKLIS, UAB - įrankiai, statybinė įranga, technikos, įrankių nuoma

Adresas: J.Basanavičiaus g. 105,LT-76136, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 145580968
PVM kodas: LT455809610

Tel. Nr.: (8 41) 54 4046
Tel. Nr.: (8 41) 51 0073
Faks.: (8 41) 54 4046


Filialai: VILNIUS

STATYBŲ VARIKLIS, UAB VEIKLA: Įrankiai, profesionalūs įrankiai, įrankių nuoma, statybinė įranga, statybinė technika, naudota statybinė technika, statybinės technikos nuoma. Statybos įrenginių ir įrankių prekyba, prekyba išsimokėtinai ir nuoma.

UAB „Statybų variklis” buvo įkurta 1999 m. rugsėjo mėn. Šiauliuose. Pagrindinė įmonės veikla – prekyba šiuolaikine statybine technika, įrengimais ir įrankiais, taip pat statybinės technikos, įrengimų, įrankių ir mechanizmų nuoma, jų remontas. Nuo pat pradžių rinkomės tik garsiausius ir geriausius statybinės technikos, įrengimų ir įrankių gamintojus, todėl savo klientams siūlome tik patikimus ir aukščiausios kokybės gaminius.

Visai savo siūlomai produkcijai tiekiame atsargines detales, eksploatacines medžiagas, taip pat teikiame konsultacijas, atliekame techninius įrengimų aptarnavimus, garantinį bei po garantinį parduodamų įrankių ir įrengimų remontą. Darbus atlieka kvalifikuoti darbuotojai mūsų dirbtuvėse, o esant reikalui - atvykstame ir į objektus.

Nuolat plečiame savo nuomojamų įrengimų ir įrankių asortimentą, klientui pageidaujant įrengimus savo transportu pristatome į pageidaujamą vietą.

Darni ir profesionali komanda turi nemažą patirtį statybos rinkoje, todėl visada yra pasiruošusi padėti išsirenkant, patarti eksploatuojant ir remontuojant statybinę techniką, įrengimus ar įrankius. Profesionaliam ir efektyviam darbui su klientais užtikrinti, mūsų darbuotojų kvalifikacija nuolat keliama gamintojų seminaruose ir mokymuose Lietuvoje, bei užsienyje. Efektyvi mokymo ir skatinimo sistema užtikrina darbuotojų motyvaciją, nuolatinį jų tobulėjimą, mažą kaitą ir gerą klientų aptarnavimą.

STATYBŲ VARIKLIS, UAB PRODUKTAI:

PROFESIONALŪS ĮRANKIAI: Akumuliatoriniai suktuvai ir kiti akumuliatoriniai įrankiai; Perforatoriai; Atskėlimo įrankiai; Gręžtuvai / suktuvai; Varžtų sukimo įrankiai; Deimantinio gręžimo įrankiai; Pjaustymo įrankiai; Skardos kirpimo įrankiai; Betono pjaustymo / frezavimo įrankiai; Frezavimo įrankiai; Sriegimo įrankiai; Šlifavimo / poliravimo įrankiai; Dulkių siurbliai; Klijavimo, kaitinimo, suvirinimo, lydimo įrankiai; Aukšto slėgio plovyklos; Santechnikos įrankiai; Matavimo įranga

STATYBINĖ ĮRANGA: Betono maišyklės; Giluminiai vibratoriai; Vibroliniuotės, vibrosijos; Vaakuminė betono apdirbimo sistema; Betono glaistyklės; Dvigubos betono glaistyklės; Vienkryptės vibroplokštės; Apvali vibroplokštė; Reversinės vibroplokštės; Vibroplūktuvai; Mažieji vibrovolai; Grunto sutankinimo lygio matuokliai; Vandens siurbliai; Purvo siurbliai; Elektros generatoriai (benzin.); Elektros generatoriai (dyzel.); Varikliai HONDA; Oro šildytuvai elektriniai; Oro šildytuvai dujiniai; Oro šildytuvai dyzeliniai tiesioginio degimo; Oro šildytuvai dyzeliniai netiesioginio degimo; Oro šildytuvai dyzeliniai stacionarūs; Oro šildytuvai dyzeliniai infraraudonųjų spindulių; Mobilūs aliuminio bokšteliai; Mobilios tvoros; Vikšrai krautuvams ir mini ekskavatoriams

NAUDOTA ĮRANGA: Betonavimo įranga; Mini krautuvai, mini ekskavatoriai; Grunto tankintuvai, vibroplokštės ir kt.

ĮRANKIŲ, TECHNIKOS NUOMA:

Mini krautuvų ir mini ekskavatorių nuoma: Mini krautuvai su įvairiais padargais ir mini ekskavatoriai su įvairaus dydžio kaušais

Medienos apdirbimo įrankių nuoma: Diskiniai pjūklai, juostiniai šlfuokliai, parketo šlifavimo, poliravimo mašinos, siaurapjūkliai, grandininiai pjūklai, akum. suktuvai, suktuvai - gręžtuvaiir kt.

Betono gręžimo ir ardymo įrankių nuoma: Perforatoriai SDSplus ir SDSmax, gręžtuvai, elektriniai, hidrauliniai, pneumo atskėlimo plaktukai ir kūjai, hidraulinis kūjis mini krautuvui ir kt.

STATYBŲ VARIKLIS, UAB ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:
TREMIX, BOSCH, SKIL, GEHL, HONDA, HATZ, STIHL, MASTER, LEICA, ZARGES, REMS, CLIPER, FESTOOL, PANBEX, HYCON, PERMON, GESAN, KAESER, NORTON, CHICAGO PNEUMATIC

STATYBŲ VARIKLIS, UAB FILIALAI:

ŠIAULIAI: STATYBŲ VARIKLIS, UAB centrinė būstinė; J.Basanavičiaus g. 105; Tel. (8 41) 54 4046; Faks.  (8 41) 54 4046

VILNIUS: Verkių g. 44, Vilnius ("Medžio Centras"); Tel. 8 699 96 561

statybu-variklis-produktai

RAKTINIAI žODŽIAI:

Įrankiai, prekyba įrankiais, įrankių nuoma, profesionalūs įrankiai, įrankiai profesionalams, statybinė įranga, prekyba statybine įranga, statybinės įrangos nuoma, prekyba statybine technika, statybinės technikos nuoma, statybinė technika, grunto tankinimo technika, betonavimo technika, betonavimo medžiagos, elektriniai statybos įrankiai, šlifavimo įrenginiai, mobilūs pastoliai, kopėčios, betono pjovimo įrenginiai, statybiniai matavimo prietaisai, šildytuvai, kompresoriai, vamzdžių apdirbimo įrankiai, pjovimo diskai, elektros srovės generatoriai, krautuvai, nivelyrai, ekskavatorius, ekskavatoriai, krautuvas, vibroplokštės, glaistyklės, giluminiai vibratoriai, mechanizmų ir įrankių nuoma, Bosch įrankiai, šildytuvai, šlifavimo mašinos, generatoriai, plovimo įranga KARCHER, Stihl įrangaPasidalink: