apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

PJOVĖJAI, UAB - aplinkos tvarkymas, medžių genėjimas

Adresas: Gražinos g. 11 - 22,LT-44001, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 302935504
PVM kodas: LT100007726615

Tel. Nr.: 8 646 88 298
Mob. Nr.: 8 684 67 550PJOVĖJAI, UAB VEIKLA: Aplinkos tvarkymo paslaugos: medžių pjovimas, medžių genėjimas, žolės, medžių pjovimas, vejos ir gyvatvorių priežiūra. Avarinių medžių pjovimas. Sniego kasimo darbai.

UAB „PJOVĖJAI“ įmonės veikla - aplinkos tvarkymas (medžių pjovimas, genėjimas, gyvatvorės karpymas, vejos pjovimas bei priežiūra) ir kitos visos paslaugos, susijusios su aplinkos tvarkymu. 

Kuo mes geresni už kitus? Savo darbinius įgūdžius įgijome per ne vienerius metus pjaudami avarinius medžius kapinėse, parkuose, bažnyčių, vienuolynų teritorijose, miestų skveruose ir gatvėse. Mes dirbame vadovaudamiesi šiomis vertybėmis: artimas bendravimas, supratimas ir atsakingas požiūris. Darbų saugumas ir kasdieninis darbuotojų mokymas leidžia mums teikti geriausią ir kokybiškiausią paslaugą visoje Lietuvos teritorijoje. Mes nesakome, jog dirbame pigiausiai, tačiau mes užtikrintai galime pasakyti, jog dirbame greitai, kruopščiai ir atsakingai. Mūsų įmonės veikla yra apdrausta Lietuvos draudimo kompanijoje "Lietuvos Draudimas" . Tad esant bet kokiam nuostoliui, mūsų kliento turtas visada yra apsaugotas.

Mūsų komandos žmonės, yra sukaupę didelę patirtį šioje darbo sferoje, todėl mes drąsiai galime pasakyti, kad visada siekiame 100 % geriausio rezultato bei pasitenkinimo savo darbu.

Nuolat analizuojame savo darbą ir patirtį, diegiame vidaus kontrolę, siekiame, kad klientas galėtų patikėti mums savo užduotis ir pasitikėti mumis. Per savo veiklos metus pelnėme daugelio rekomendacijas už laiku ir kokybiškai suteiktas paslaugas. Mūsų teikiamų paslaugų (medžių pjovimas, avarinių medžių pjovimas ir kitų ) klientai tai ne tik fiziniai asmenys, įvairios įmonės, bet ir didžiausios Lietuvos Respublikos savivaldybės, seniūnijos. Mūsų moto: „Šiandien geriau nei vakar, rytoj geriau nei šiandien! 

Susisiekite su UAB "Pjovėjai" komanda jeigu reikalingos aplinkos tvarkymo, medžių pjovimo, medžių genėjimo, žolės ar vejos priežiūros, gyvatvorių karpymo, formavimo, sniego kasimo paslaugos. Darbus atliksime per maksimaliai įmanomą trumpiausią laiką. Nuolatiniams klientams taikomos nuolaidos. Atvažiavimas ir darbų sąmatos pateikimas nemokamas visoje Lietuvoje. Profesionalumas tai kokybė už priimtiną kainą. Galime prižiūrėti vejas ar pjauti žolę visoje Lietuvoje. Darbai atliekami profesionalia žolės bei vejos pjovimo technika.

PJOVĖJAI, UAB PASLAUGOS:

APLINKOS DARBAI:

Medžių pjovimas;

Avarinių medžių pjovimas miestuose, kapinėse, parkuose bei tokiose vietose kur privažiuoti technikai neįmanoma;

Medžių genėjimas;

Vaismedžių genėjimas ir kito sodo medžių priežiūros darbai ;

Vejos pjovimas ir priežiūra;

Žolės pjovimas ir priežiūra;

Žolės pjovimas šlaituose;

Gyvatvorių karpymas bei formavimas;

Apželdinimas;

Laistymo, drėkinimo sistemų įrengimas;

Kelmų naikinimas;

Sniego kasimas;

Sniego valyvas nuo įvairaus tipo stogų;

Varveklių šalinimas;

Lietvamzdžių valymas;

Lapų grėbimas;

Kiti aplinkos darbai

pjovejai-darbu-galerija

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Medžių pjovimo darbai, profesionalūs gerbūvio darbai, apželdinimas, avarinių medžių pjovimas, medžių genėjimas, laistymo sistemos, leidimai medžių kirtimui, leidimai medžių pjovimui, medžių pjovimas, medžių pjovimas Kaune, vaismedžių genėjimas, žolės pjovimas, vejos priežiūra, medžių pjovėjai, medžių valymas, krūmynų valymas, krūmų kirtimas, kirtėjai, gyvatvorės karpymas, gyvatvorės formavimas, žolės, vejos ir gyvatvorių priežiūra, sniego kasimo darbai, aplinkos tvarkymas, aplinkotvarka, aplinkos sutvarkymo paslaugos, apželdinimas, gyvatvorių karpymas, sniego kasimas, aplinkos tvarkymo paslaugos, medžių pjovimo paslaugos, medžių genėjimo paslaugos, žolės priežiūros paslaugos, vejos priežiūros paslaugos, gyvatvorių karpymo paslaugos, gyvatvorių formavimo paslaugos, sniego kasimo paslaugos, Pjovėjai UABPasidalink: