ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

FIBRO LT, UAB - pakeliamos grindys, stiklo pluošto gaminiai

Adresas:
Antakalnio g. 40, LT-10305, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 301085661
PVM kodas: LT100003435119

Tel. Nr.: 8 655 99 696FIBRO LT, UAB VEIKLA: Pakeliamos grindys, stiklo pluošto gaminiai. Įmonė prekiauja pakeliamomis grindimis, stiklo pluošto gaminiais, medžio kompozito gaminiais.

UAB "FibroLT" siūlo įvairių gamintojų pakeliamų grindų sistemas. Pakeliamų grindų kvadratino metro  kaina nuo 100 lt be PVM. Standartinės spalvos grindų plokščių ir laikančiosios konstrukcijos iki 500mm turime sandėlyje. 

Pakeliamos grindys (dvigubos grindys) naudojamos tada, kai nėra galimybių ventiliacijos šachtas laidus ar kitus elektrinius prietaisus išdėstyti sienose ar lubose. Jos  ypač naudingos ten, kur reikalingas techninis lankstumas. Visiškai prieinamos pogrindinės erdvės leidžia laisvai patalpinti elektrinius bei hidraulinius prietaisus nenaudojant jokio mūro. Dėl tokio grindų mobilumo pasidarė lengva planuoti ir kurti naujas darbo vietas su telefono linijomis, kompiuteriais bei apšvietimu. Taigi  tokios paprastos, bet kartu ir gebančios paslėpti labai sudėtingas sistemas, grindys tapo neatsiejamos nuo įvairių biurų, bankų bei valdymo stočių patalpų. Pakeliamos  grindys, yra gretai montuojamos ir esant poreikiui, viršutinės plokštės lengvai nuimamos.

Perversmas langų ir durų montavime apšiltinimo sluoksnyje: Neperšalantys kronšteinai iš stiklo pluošto - novatoriškas būdas langų bei durų montavime. Naudojama kompozicinė medžiaga savo tvirtumo savybėmis nenusileidžianti metalui, o šiluminėmis savybėmis prilygstanti medienai.

Iki šiol langų tvirtinimas apšildymo sluoksnyje buvo žinoma ir neišspręsta problema. Architektai ir konstruktoriai projektuodami lango tvirtinimo mazgus neturėjo atsakymo kaip sumontuoti langą ir tvirtai ir nesukeliant šalčio tiltelių. Sprendimo nebūvimas vertė statytojus vadovautis savo nuožiūra ko pasekoje priimti sprendimai dažnai prasilenkdavo su statybinės fizikos pagrindais.

Terasinės lentos: Tai naujausias sprendimas medienos plastiko kompozitų (angl. (WPC) wooden plastic composite) gamyboje. Tradiciniai medienos plastikų kompozitai yra praeities dalykas. "Skydo" technologijos pagalba suformuojama terasinė lenta yra kur kas atsparesnė aplinkos poveikiams, sunkiau subraižoma, labiau primena naturalų medį. Didelio tankio polietileno ir medienos pluoštų gaminys kuris turi papildomą viršutinį sluoksnį, kuris apsaugo lentą nuo įbrėžimų, įgeriamumo, blukimo. Privalumai: Medžio plastiko (WPC) terasinės lentos yra pagamintos iš 95% perdirbtų medžiagų, įskaitant plastikus ir perdirbtus medienos pluoštus; Alyvavimui - Ne! Vynas ar riebalai nebėra bėda!; Paprastas montažas; "Skydo" technologija siūlo 20 metų garantiją!

FIBRO LT, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

STIKLO PLUOŠTO PROFILIŲ GAMYBA: Stiklo pluošto profilis - tai stiklo pluošto ir termoaktyvių dervų mišinys. Šių dervų pagrindas - skystos poliesterio, vinilo, epoksidinės ir fenolio dervos. Pastarosios suteikia antikorozines ypatybes, o dervų įvairovė paverčia medžiagą atsparia skirtingiems korozijos poveikiams.

• Grotelės ir laiptų pakopos: Stiklo pluošto (GRP) (FRP) lietos grotelės yra lengvesnės nei metalinės. Termoaktyvių dervų ir stiklo siūlų mišnys suteikia ypatingai geras mechanines bei fizikines savybes. Grotelės atsparios korozijai, rūgštinei terpei, nesukelia elektromagnetinių bangų. Grotelių sudėtis leidžia būti visišku dialektiniu.

• Stiklo pluošto profiliai: Naudojant stiklo pluošto profilius statybinėse konstrukcijose vidutiniškai sutaupoma apie 30-40 proc. įprastai statyboms skiriamų lėšų, nes nereikia sunkių pamatų, jos greitai montuojamos, lengvai gabenamos. Stiklo pluošto konstrukcijos net keturis kartus lengvesnės nei plieninės, todėl didelį profilį, kurį įprastai kelia kranas, gali pakelti žmogus. Dėl paprasto ir greito paruošimo bei montavimo sutaupomos nemažos lėšos, kurios būna išleidžiamos sunkiajai keliamajai technikai išsinuomoti.

• Konstrukcijos: Stiklo pluošto konstrukcijos atsparios šalčiui ir karščiui, joms nebaisūs temperatūrų svyravimai (nuo -100C° iki +180?°C). Esant ypač žemai temperatūrai, medžiaga nekietėja ir nesitraukia, dėl to netampa trapi, nepraranda savo tvirtumo; o ypač aukštos temperatūros, neretai susidarančios pietiniuose pastatų fasadų paviršiuose, sąlygomis išlaiko stabilią formą - nepasidaro plastiška ir išlaiko itin mažą terminio plėtimosi koeficientą. Kaip ir kitos kompozicinės medžiagos ji tarsi "atsimena" savo formą, todėl gaminiai iš jos praktiškai nesi deformuoja. Medžiaga nedegi, aukštoje temperatūroje nevirsta plastiška, tokiu atveju į aplinką jis neišskiria jokių toksinių medžiagų. Stiklo pluoštas nebijo ir ultravioletinių spindulių. Įkaitus, jis neskleidžia nuodingų medžiagų, kaip kiti profiliai. Absoliutus ekologiškas švarumas - dar vienas šios medžiagos pranašumas. 

• Tiltų sprendimai: FibroLT siūlo lengvą, tvirtą ir korozijai bei oro sąlygoms atsparų tiltų sprendimą iš stiklo pluošto struktūrinių profilių. Tokie tiltai lengvai ir greitai  montuojami - pritaikomi pagal vietą. Tiltai gali būti pritaikyti prie kiekvieno individualių poreikių. Tilto ilgis ir plotis priklauso  nuo numatytos apkrovos ir leidžiamo deformacijos lygio. Einamajai daliai naudojamas stiklo pluošto paklotas pašiurkštintas kvarciniu smėliu. Turėklo profilis yra specialiai sukurtas, kad tilptų ant tilto konstrukcijos. Tokių tiltų įrengimas neužima daug laiko, nereikalaują  spec. mechanizmų - taupo užsakovo pinigus. 

• Stiklo pluošto kronšteinai langams: Naudoti šalčiui nelaidžius kronšteinus iš stiklo pluošto – novatoriškas sprendimas montuojant langus bei duris. Kronšteinams gaminti naudojama kompozicinė medžiaga savo tvirtumo ypatybėmis nenusileidžia metalui, o šiluminėmis prilygsta medienai. Šalčiui nelaidūs kronšteinai iš stiklo pluošto nesudaro šalčio tiltelių. Kronšteino, pagaminto iš stiklo pluošto, šilumos laidumo koeficientas – 0,32 (W/mK). Medžiaga nereikalauja priežiūros ir yra atspari korozijai bei chemikalams. 

• Kabelių kanalai: Stiklo pluošto kabelių kanalų panaudojimo sritys: Tunelių įrenginiai; Atliekų perdirbimo įrenginiai; Vandens valymo įrenginiai; Elektros instaliacija; Pastatų technika. Geležinkeliuose; Maisto pramonėje; Mineral. šaltiniuose / gręžiniuose; Alaus daryklose; Pieninėse. Privalumai: Atsparus korozijai, cheminėms medžiagoms, atmosferos veiksnių poveikiui; Mažas svoris; Nereikalauja techninio aptarnavimo; Paprastas apdirbimas ; Greitas ir paprastas montavimas; Nereikalingas elektros įžeminimas; Atsparus temperatūros pokyčiams (nuo -1000C iki +1500C); Tinka vidaus ir išorės darbams

• Armatūra: Kompozitinė armatūra priklauso pluošto kompozicinių medžiagų klasei. Norint pasiekti geresnių savybių ir sinergijos poveikio, pluoštai yra kombinuojami su kitomis medžiagomis. Vienas iš geriausiai žinomų kompozitų - stiklo pluoštu armuotas polimeras (FRP). Dėl įprastinio plieno korozijos, polimerinė armatūra gali tapti puiki alternatyva, ypač konstrukcijose, eksploatuojamose agresyvioje aplinkoje. Kita perspektyvi polimerinės armatūros pritaikymo sritis yra konstrukcijos, kuriose metalo naudojimas draudžiamas, pavyzdžiui tam tikros medicininės patalpos. Dėl aukšto stiprio ir masės santykio ši armatūra taip pat taikoma konstrukcijose, kurių masė minimizuojam.  

• Stiklo pluošto smeigės, veržlės

VENTILIUOJAMO FASADO SPRENDIMAI:

• Stiklo pluošto kronšteinai fasadui: Ventiliuojamas fasadas be šalčio tiltų

 Stiklo pluošto fasado profilis: Tegul Jūsų fasadas būna išskirtinis ! Didelis standumas, mažas svoris; Fasadinio profilio ilgis iki 15 m.; Didelis atsparumas oro sąlygoms; Paviršiaus struktūra suteikia pastatui unikalią išvaizdą. Stiklo pluoštofasadinis profilis gali būti naudojamas tiek horizontaliai, tiek vertikaliai.

• Aliuminio kompozicinė plokštė: UAB "FibroLT" tiekia Lietuvos rinkai daugiasluoksnes (kompozicines) aliuminio plokštes, skirtas sukurti išskirtinę pastatų išorės ir vidaus architektūrą. Dėl puikios paviršiaus kokybės ir atsparumo atmosferiniams poveikiams šios aliuminio plokštės ypač populiarios ne tik išorės fasaduose, bet ir vidaus interjere, reklamoje. Lakštai padengti PVDF metodu (PVDF padengimas susideda iš min 70 % polivinilfluorido ir max 30 % akrilo. PVDF rekomenduojama pastatų, kuriems keliami ypač griežti reikalavimai, išorei. Ši danga atspari korozijai, neblunka. 

MEDŽIO KOMPOZITAS:

• Medžio plastiko terasinės lentos:  "Skydo" technologijos pagalba suformuojama terasinė lenta yra kur kas atsparesnė aplinkos poveikiams, sunkiau subraižoma, labiau primena natūralų medį. Didelio tankio polietileno ir medienos pluoštų gaminys kuris turi papildomą viršutinį sluoksnį, kuris apsaugo lentą nuo įbrėžimų, įgeriamumo, blukimo. 

PAKELIAMOS GRINDYS: 

• Pakeliamos grindys (dvigubos grindys): Naudojamos tada, kai nėra galimybių ventiliacijos šachtas laidus ar kitus elektrinius prietaisus išdėstyti sienose ar lubose. Jos ypač naudingos ten, kur reikalingas techninis lankstumas. Visiškai prieinamos pogrindinės erdvės leidžia laisvai patalpinti elektrinius bei hidraulinius prietaisus nenaudojant jokio mūro. Dėl tokio grindų mobilumo pasidarė lengva planuoti ir kurti naujas darbo vietas su telefono linijomis, kompiuteriais bei apšvietimu. 

• Reguliuojamos lagės

fibrolt-atlikti-darbai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Stiklo pluoštas, stikloplastis, konstrukcijos, alternatyva plienui GFK GRP, agresyvi aplinka, plastikas, profiliai, cinkuotas nerudyjantis plienas, lengvos konstrukcijos, apšvietimo stulpai, hindroizoliacija, trapai, kabelių kanalai, poliai, stiklo pluošto grotelės, grotelės, pakeliamos grindys, dvigubos grindys, bortinė lenta, statybinės konstrukcijos, tiltai, turėklai, aptarnavimo aikštelė
Žymės:
Pasidalink: