apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

DENDRUS, UAB - baldai, nestandartinių baldų gamyba

Adresas: Tvirtovės al. 88,LT-50185, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 301901538
PVM kodas: LT100004324314

Tel. Nr.: 8 679 74 211
Mob. Nr.: 8 677 87 222


Filialai: KAUNO RAJ.

DENDRUS, UAB VEIKLA: Baldai, baldų gamyba, nestandartiniai baldai. Nestandartinių kietųjų baldų gamyba: virtuvės baldai, svetainės baldai, prieškambario baldai, miegamojo baldai, vonios baldai, vaikų baldai, biuro baldai, viešbučių baldai, spintos, sekcijos, komodos, stumdomos durys ir t.t.

UAB „Dendrus“ įmonė, įgijusi nemažą patirtį nestandartinių kietųjų baldų gamyboje: nuo vonios kambario spintelių, virtuvės komplektų, iki visiško nuosavo namo ar netgi visų Hilton viešbučio kambarių apstatymo. Modernių įrengimų dėka, nebijodami pačių drąsiausių sprendimų, kiek įmanoma stengiamės įgyvendinti visas mūsų klientų užmačias bei norus.

Baldų gamyboje įmonė naudoja ekologiškai švarias, Europos standartus atitinkančias medžiagas: medžio drožlių plokštę (laminuotą ar faneruotą), vidutinio tankio plaušo plokštę, nudažyta Jūsų pageidaujama spalva, aukšto slėgio laminatus, stiklą (dažytą stiklą), metalą ir montuoja tik kokybišką furnitūrą.

Įmonė siūlo nemokamas konsultacijas ir vizitus Jums patogiu laiku, po kurių individualiai bus paruošiami baldų projektai pagal Jūsų pageidavimus ir mūsų patarimus.

DENDRUS, UAB PASLAUGOS:

„Baldas yra baldas tik tuomet, kai perkamas parduotuvėje“. Nestandartinis individualiai gaminamas baldas susideda iš kur kas daugiau kriterijų bei paslaugų. Juk klientai dažniausiai įsivaizduoja ne patį baldą, o pakitusią erdvę, kurios dalimi šis baldas taps. Sieną durelių, nuo vienos sienos iki kitos besitęsiančių stalčių eilę, nišoje slankiojančias duris ar lentynų ir durelių visumą, užpildančią erdvę po laiptais. Ne retais atvejais pats gaminys būna gana paprastas, tačiau jo montavimas ir kruopštus įterpimas į jam skirtą erdvę užtrunka ilgiau nei pati gamyba. Dėl to jūsų patogumui savo paslaugas UAB „Dendrus“ suskirstėme į tris kategorijas.

INTEGRUOTI NESTANDARTINIAI BALDAI: Tai sudėtingo montavimo bei projektavimo reikalaujantys užsakymai. Dažniausiai tam, kad įgyvendinti tokį projektą, atliekami itin kruopštūs daugelio elementų matavimai, pats baldas jau montavimo metu yra papildomai koreguojamas pagal aplinką. Paprastai ši paslauga reikalinga, kuomet yra sudėtinga numatomo baldo erdvė (įvairūs vamzdžiai, nuolydžiai, kampai, atbrailos). Rezultatas paprastai būna stulbinantis: baldai susilieja su interjeru, neapkraudami ir tapdami neatskiriama jo dalimi.

NESTANDARTINIAI BALDAI: Tai nestandartiniai pagal Jūsų pageidavimus bei mūsų rekomendacijas gaminami baldai su įprastu montavimu, pristatymu arba tiesiog atsiėmimu mūsų gamybinėse patalpose. Šių baldų montavimas trunka trumpai, jų neįtakoja jokie sudėtingi patalpų elementai, mes išvengiame komplikuoto, daug laiko sąnaudų reikalaujančio darbo, o Jūs savo ruožtu sutaupote pinigų. Iš esmės nuo „Integruotų baldų“ šie skiriasi tik montavimo ar surinkimo sudėtingumu. Dažnai jau projektavimo metu mūsų dizaineriai pasiūlys Jums taikyti ar ne tam tikrus sprendimus, kurie baldą padarytu „Integruotu“, informuos apie galimą pabrangimą ir paaiškins skirtumą. Tai labai individualus pasirinkimas, tačiau galintis padėti sutaupyti ar išleisti papildomą vieną ar kitą tūkstantį.

BALDAI "PASIDARYK PATS": Esate auksarankis ir galvojate, jog Jums reikiamą baldą galite pasidaryti patys? Galite tiesiog nusibraižyti baldą su visais reikiamais matmenimis ir UAB „Dendrus“ pagamins pilnai paruoštas, sugręžtas detales, sukomplektuos reikalingas jungtis, Jums beliks užsiimti konstravimu. Klientui nereikės taikytis prie kitur parduodamų „susirink pats“ tipo baldų nuspręstų matmenų, riboto medžiagų pasirinkimo ar (ne paslaptis) apgailėtinų mechanizmų. Viską galėsite išsirinkti lygiai taip pat, kaip ir užsisakydami pas mus bet kokį kitą baldą.

DARBO EIGA:

MATAVIMASBaldo planavimas prasideda nuo tikslaus patalpų išmatavimo. Matuojant svarbūs visi elementai: elektros įvadai, vamzdžių padėtis, palangių aukštis, sienų, grindų lygumas, pasvirimo kampas. Jei pas mus užsakoma montavimo paslauga, šiuos matavimus UAB „Dendrus“ atliks NEMOKAMAI.

PROJEKTAVIMO DARBAI, VIZUALIZACIJA: Pagal Jūsų pageidavimus, UAB „Dendrus“ gamintų baldų nuotraukas, internete, kataloguose matytus pavyzdžius, dizainerio brėžinius ar visiškai pasikliaunant įmonės specialistų skoniu ir kompetencija NEMOKAMAI sukuriamas pradinis projektas.

MEDŽIAGŲ BEI MECHANIZMŲ PARINKIMAS: Kai jau turime norimo baldo konstrukciją ir žinome kaip jis turi atrodyti, ateina laikas parinkti tikslias medžiagas bei mechanizmus. Šiame etape iš daugelio pavyzdžių bei katalogų kartu su Jumis UAB „Dendrus“ išrinks tai, kas atitiks Jūsų lūkesčius, tarnaus ilgai ir svarbiausia neviršys Jūsų užsibrėžto biudžeto. Ir vis dar – NEMOKAMAI

SUTARTIES PASIRAŠYMAS: UAB „Dendrus“ dizaineriai paruoš sutartį su detaliais brėžiniais bei medžiagų ir elementų aprašymais, o Jums beliks ją patvirtinti.

PRISTATYMAS/MONTAVIMAS:  UAB „Dendrus“ montuotojams yra keliami aukšti reikalavimai. Pledai, siurbliai, surenkantys dulkes ir atidumas leidžia darbus atlikti maksimaliai kokybiškai.

DENDRUS, UAB FILIALAI:

KAUNAS: DENDRUS, UAB centrinė būstinė - Tvirtovės al. 88, LT-50185; Tel. 8 679 74 211; Mob.  8 677 87 222

KAUNO RAJ., UŽLIEDŽIAI: Baldų gamyba - Plento g. 6, LT-54302; Tel. 8 606 99 636 / 8 677 87 222 / 8 606 99 636

 RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Baldai, baldų gamyba, prekyba baldais, nestandartiniai baldai, nestandartinių kietųjų baldų gamyba, spintos, virtuvės baldai, svetainės baldai, prieškambario baldai, miegamojo baldai, vonios baldai, kietieji baldai, korpusiniai baldai, korpusinių baldų gamyba, baldų montavimas, baldų projektavimas, vaikų baldai, viešbučių baldai, ofiso baldai, biuro baldai, ekspozicijų baldai, vaikiški baldai, baldai svetainei, baldai virtuvei, baldai vaikų kambariui, baldai prieškambariui



Pasidalink: