ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos

Adresas:
Kauno g. 1A-414, LT-01314, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302596630
PVM kodas: LT100005966212

Mob. Nr.: 8 601 02 228AML Baltic, UAB VEIKLA: Medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos.

UAB „AML Baltic“ įkurtoje 2011 metais, greitai ir kokybiškai gaminami Euro 78, Euro 92 ir skandinaviško tipo mediniai langai. Bendrovėje dirba tik kruopštūs ir išmanantys šią sritį specialistai, sekantys naujoves ir generuojantys inovatyvias idėjas. Taip pat UAB „AML Baltic“ atlieka ir betonavimo, bei statybos darbus. Bendrovei ypač svarbus ilgalaikis bendradarbiavimas, todėl paslaugos atliekamos, pirmiausia, atsižvelgiant į kliento interesus ir galimybes.

AML Baltic, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

Mediniai langai Euro 78: Idealiai tinka privačių namų stiklinimui, kai reikia aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti itin didelių konstrukcijų langus. Juose galima įmontuoti iki 40 mm trijų stiklų paketą. „Euro 78“ medinių langų privalumai – šilumos taupymas, tvirtumas, aukštas šviesos pralaidumas, šiuolaikiškas dizainas ir priimtina kaina. Jei ieškote šiltų ir nebrangių langų, šie mediniai langai yra puikus pasirinkimas. Kaip ir visus, mūsų įmonėje gaminamus medinius langus taip ir šiuos iš lauko pusės galima kaustyti aliuminiu profiliu.

Lango šiluminis laidumas 1.10 W/( m²•K), garso pralaidumas 36 db, vandens ne pralaidumas prie 600 Pa.

Mediniai langai Euro 92: Idealiai tinka privačių namų stiklinimui, kai reikia maksimaliai aukštų šilumos bei garso izoliacijos savybių. Šių langų profilis taip pat naudojamas ir tada, kai reikia pagaminti labai didelių konstrukcijų langus. Juose galima įmontuoti iki 56 mm trijų stiklų paketą. „Euro 92“ medinių langų privalumai – šilumos taupymas, tvirtumas, aukštas šviesos pralaidumas, šiuolaikiškas dizainas ir priimtina kaina. Jei ieškote šiltų ir nebrangių langų, šie mediniai langai yra puikus pasirinkimas. Kaip ir visus, mūsų įmonėje gaminamus medinius langus taip ir šiuos iš lauko pusės galima kaustyti aliuminiu profiliu.

Lango šiluminis laidumas 0.87 W/( m²•K), 56 mm storio, trijų stiklų paketas. Paketo šilumos laidumo koeficientas U=0,5 W / (m2*K), bendras lango šilumos laidumo koeficientas , su trijų stiklų paketu, šiltu rėmeliu ir naujos kartos selektyvine danga yra U=0.81 W / (m2*K).

Skandinaviški langai: Į išorę varstomi arba skandinaviško tipo langai, gaminami pasitelkus ilgaamžę skandinavų patirtį ir technologijas medinių langų gamyboje, pritaikius analogišką profilį. Šio tipo langai varstomi į išorę, jie puikiai tinka gyvenamajam namui, sodybai, vasarnamiui. Kiekvienam klientui galima rasti tinkamiausią sprendimą pagal individualius poreikius ar reikalavimus. Skandinaviški langai – tai laiko bei atšiaurių sąlygų patikrintas gaminys, kuriame atsispindi ilgametės tradicijos, laiko patikrintos technologijos bei nusistovėjusios tendencijos.

Lango rėmo storis 115mm, varčios storis 68mm. Stiklo paketai iki 36mm storio – dviejų arba trijų stiklų. Šilčiausias ir populiariausias 3 stiklų variantas, kurio šiluminis laidumas 1,1 W /(m²•K).
 
Skandinaviško tipo langai taip pat gali būti kaustomi aliuminiu – tai ypač populiaru lietingose ir atšiauriomis sąlygomis pasižyminčioms Norvegijos vietovėms. Langų rėmai padengiami vokiečių firmos „Gutman – Nordwin“ aliuminio apkaustais, kurie gali būti dažomi visomis RAL spalvomis.

Medinių langų dažymas: Mediniai langai dažomi "TEKNOS" firmos dažais - tai ekologiški, nekenksmingi, gerai sukimbantys su medienos paviršiumi, bei leidžiantys mediniam langui “kvėpuoti”. Patikimai saugo nuo ilgalaikio neigiamo atmosferos poveikio, išlaiko savo elastines savybes ir netrūkinėja.

Medinių langų kaustymas (padengimas) aliuminiu: Pasirinkus  tokį gaminio išbaigtumą, ateityje nebereikia papildomai rūpintis jo išorine priežiūra. Tai optimalus variantas tiems, kurie jau buvo nusprendę langus iš vidaus padengti skaidria danga. Aliuminis gali būti dažomas bet kuria RAL spalvų paletę. Tarpas tarp rėmo ir aliuminio leidžia orui laisvai cirkuliuoti. Garantuota apsauga nuo saulės ir lietaus. Nebereikia jokios papildomos priežiūros. Langų kaustymui naudojamos „Gutman-Cora“ vokiškos aliuminio sistemos.

Bendrastatybiniai darbai: Įmonė atlieka įvairius bendrastatybinius darbus individualiuose, viešo naudojimo, pramonės ar kitos ūkinės paskirties objektuose: Individualių namų, sodybų  statyba; karkasinių namų montavimo darbai, pastolių surinkimo, montavimo ir administravimo darbai, klojinių montavimo paslaugos, betonavimo darbai

Klojiniai: Savo darbe naudojame aukštos kokybės PIONART gamyklos naujus klojinius.

Sieninių klojinių POPNBOX MINI sistemą sudaro 90, 120 ir 150 cm aukščio ir 30, 45, 60 ir 90 cm pločio klojiniai. Didžiausia 90 x 150 cm plokštė sveria vos 45 kg ir turi transportavimo rankeną, todėl ją lengva transportuoti ir naudoti pastatams. Kitos sistemos dalys, kaip antai vidiniai ir išoriniai kampai, tvirtinimo elementai, sijos, veržlės ir kiti leidžia paprastai sukonstruoti pageidaujamos formos klojinius. Klojiniai yra aukščiausios kokybės: išorinę plokštę sudaro karštai cinkuotas 5 mm storio perforuotas plokščias strypas ir 12 mm storio aukštos kokybės beržinė fanera. Vidinį tinklelį sudaro prie sujungimo  pritvirtinta plokštė, kuri sutvirtina konstrukciją ir pagerina estetinį vaizdą.

Perdangų klojiniai su sijomis H20: Šio tipo klojiniai yra universaliausias ir racionaliausias sprendimas bet kurio tipo pastatams, kurių lubos iki 5,9 m aukščio. Visi elementai pasižymi lengvumu ir dideliu tvirtumu. Šio tipo klojiniai sudaryti vos iš 5 pagrindinių komponentų: D klasės atramų, H20 medinių sijų, kryžminių atramų, trikojų stovų ir faneros.

Betonavimo darbai: Įmonė atlieka pamatų, sienų bei perdangų betonavimo darbus. Naudojame nuosavus klojinius.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Langai, mediniai langai, medinių langų gamyba, medinių langų montavimas, medinių langų projektavimas, skandinaviški langai, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo darbai, betonavimas, statyba, statybos darbai, statybos paslaugos, Euro 78 langai, Euro 92 langai, mediniai langai Euro 78, mediniai langai Euro 92, skandinaviškų langų gamyba, medinių langų dažymas, medinių langų kaustymas aliuminiu, bendrastatybiniai darbai, klojiniai, klojinių sistemos, pamatų betonavimas, sienų betonavimas, perdangų betonavimas

 

  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugos
  • AML Baltic, UAB - medinių langų, skandinaviško tipo medinių langų gamyba, betonavimo ir statybos paslaugosŽymės:
Pasidalink: