apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Žaliuzės: Kokios rūšies žaliuzes pasirinkti?

Žaliuzės: Kokios rūšies žaliuzes pasirinkti? Žaliuzės: Kokios rūšies žaliuzes pasirinkti?

UAB „Avelanža“ nuo pat įkurimo pradžios (1998 m.) gaminanti ir montuojanti žaliuzes, pasakoja kaip nepasiklysti tarp žaliuzių įvairovės renkantis žaliuzes savo išskirtiniam interjerui. Langų dangalų tendencijos ir mados kinta ir klientai vis dažniau renkasi roletus (ritininės žaliuzes). 

UAB „Avelanža“ direktorė atvirauja, jog interjero meistrai vis dažniau atsisako užuolaidų, kurios pakeičiamos roletais, o konservatyvesni pirkėjai gražiai suderina visiems įprastas užuolaidas su ritininėmis, kurios tokiu atveju naudojamos nakčiai.

plisuotos

Roletų privalumas – erdvės taupymas. Išradingai panaudojant roleto tipą, spalvą, apdailą galima puikiai pakeisti patalpų erdvę, atitinkamai ją padidinant ar sumažinant. Roletai atlieka keletą funkcijų, todėl juos įsigyjant reikia pasitarti su mūsų įmonės specialistais. Roletai ne tik reguliuoja į patalpas patenkantį šviesos srautą, bet taip pat saugo Jūsų privatumą.

Roletai yra labai estetiški, puošia patalpas, yra ir labai praktiški (nereikalingas skalbimas ir lyginimas), lengvai prižiūrimi, lengvai valdomi, saugūs. Roleto konstrukcija yra paprasta - tai ant metalinio vamzdelio susuktas audinys. Tokią konstrukciją galima tvirtinti prie lango rėmo, ant nišos, į nišą arba lubas. Kita kostrukcija yra kiek sudėtingesnė – roletas turi ir kasetę (susuktas audinys paslepiamas po dengtuvėliu ir yra nematomas) bei šoninius bėgelius. Tokia konstrukcija yra naudojama plastikiniams langams dengti ir puošti. Roletų audiniai yra gerai impregnuoti, todėl mažai teplūs.Taip pat yra skaidrių, tankių, visiškai nepraleidžiančių šviesos, gumuotų, vienspalvių ir margų. Tinkamai parinktas audinys suteiks Jūsų būstui jaukumo ir šiuolaikiškumo.

UAB „Avelanža" siūlo keletą roletų konstrukcijų, tinkančių bet kokiam langui, tarp jų ir segmentiniams langams bei stoglangiams. Konstrukcijos yra baltos ir 4 bazinių medžio imitacijos spalvų. Iš daugiau nei 800 skirtingų audinių, kiekvienas ras sau labiausiai tinkamą.

Plisuotos žaliuzės (plisetai) turi neribotą pritaikymą. Jos tinka įvairiausių formų – trapeciniams, trikampiams, apvaliems, skliautiniams langams bei kitų geometrinių figūrų langams. Specialus jų profilis leidžia pritaikyti stoglangiams (Velux) ir stogams iš stiklo (oranžerijoms). Gali būti keliamos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų arba dedamos viduryje stiklo. Siūlomas asortimentas – 100 spalvų.

horizontaliosmedines

 

Horizontalios medinės žaliuzės: Horizontalių žaliuzių juostelėms gaminti naudojama amerikinė liepa (basswood). Ši mediena gerai išlaiko savo formą ir nesikraipo. Ji nėra šakota, o pati medienos tekstūra yra švelnaus rašto. Žaliuzių juostelės yra padengtos specialiu UV laku, kuris apsaugo nuo saulės nudeginimo ir drėgmės. Šių žaliuzių juostelės taip pat 2 pločių – 25mm ir 50mm.

UAB "Avelanža" siūlo keletą medinių žaliuzių kolekcijų – ECONOMIC ir CLASSIC, taip pat ir iš laminuoto medžio.

Vertikalių žaliuzių yra keletas rūšių. Pirmiausia jos yra dviejų tipų, t.y. 2 juostelės pločių – 89mm, 127mm. Toliau vertikalios žaliuzės skirstomos į tekstilines, plastikines, natūralių pluoštų ir medines žaliuzes. Pačios populiariausios yra tekstilinės vertikalios žaliuzės, kurių mūsų įmonėje rasite labai platų pasirinkimą (apie 250 rūšių ir spalvų). Plastikinių žaliuzių privalumas tas, kad jos puikiai eksploatuojamos, itin tinka viešose patalpose, lengvai valomos ir yra nedegios.

vertikaliosVertikalias žaliuzes galime montuoti ant pasvirusių (trapecinių) langų , kas didina šios rūšies žaliuzių panaudojimo galimybes. Vertikalių žaliuzių pritaikymas ypač platus, jos neturi matmenų apribojimų,tinka tiek mažiems tiek dideliems langams ar vitrininėms sienoms. Vertikalias žaliuzes galima gaminti su dekoratyviniais iškirpimais, derinti keletą spalvų. Vertikalios žaliuzės visose patalpose atrodo moderniai, tvarkingai ir solidžiai.

Kompiuterinėms ir kitoms patalpoms, kur yra TV ekranai ar PC monitoriai siūlome specialius vertikalių žaliuzių audinius – SCREEN, kurie sulaužo šviesos spindulius, todėl monitoriai neduoda atspindžių, kartu patalpa nėra užtemdyta, matomas vaizdas lauke. "Skrynai" – tai pagal belgų ir prancūzų išrastą technologiją gaminamos akyto audinio žaliuzės. Gali būti vertikalios arba ritininės. Dėl akyto audinio specialios skylučių formos, jos laužia ir atspindi didžiąją dalį saulės spindulių taip sumažindamos vidinę oro temperatūrą iki 15 laipsnių Celsijaus, todėl patalpos neperkaista.

Iš natūralaus pluošto pagamintos žaliuzės atrodo labai jaukiai ir šiltai. Roletų, romanečių ir širmų iš natūralių pluoštų gamybai naudojami bambuko, džiuto, celiuliozės pluošto, medžio ir nendrių audiniai. UAB „Avelanža“ galite užsisakyti ir pastatomas širmas, kuriomis galite skirstyti erdvę į laikinas atskiras patalpas ar paprasčiausiai atskirti tam tikras darbo zonas. Bendrovė siūlo ir natūralaus medžio tašelių širmas, kurios yra labai patvarios, neirsta ir netrūkinėja. Tokios širmos puikiai paslepia erdves, kurias sunku uždengti kitais būdais.

Natūralaus pluošto audiniai (bambuko, džiuto, nendrių, medienos pluošto ir kt.) yra augaliniai produktai, todėl jiems būdingos visos natūralių pluoštų savybės: gali būti tekstūros ir spalvos netolygumai, jautrumas karščiui, audiniai gali patamsėti arba, atvirkščiai – pašviesėti, išsitempti ir pn. Dėl šių priežasčių užsisakant gaminius būtina konsultuotis su mūsų specialistais.

horizontalosaliuminioHorizontalios aliuminio žaliuzės: Horizontalios žaliuzės yra vienas seniausių langų dangalų. Jų amžius siekia jau beveik 250 metų. Jos be abejonės yra langų uždangalų lyderės visame pasaulyje, nors manoma, kad jos atsirado Venecijoje iš kur išplito po Senąjį ir Naująjį pasaulį. Horizontalios žaliuzės yra genialus išradimas: tiek funkcijos, tiek estetikos prasme.

Horizontalių žaliuzių privalumai:

• Saulės spindulių ir šilumos atspindėjimas

• Puikus šviesos srauto reguliavimas

• Elegancija ir dekoratyvumas

• Ilgaamžiškumas

• Paprastumas ir nesudėtinga eksploatacija

• Nedidelė kaina

Horizontalias žaliuzes pritaikysite bet kokiems langams ir bet kokiam interjerui. UAB „Avelanža“ gali pasiūlyti 16 mm, 25 mm ir 50 mm juostelės pločio aliuminines horizontalias žaliuzes. Spalvų pasirinkimas yra labai didelis – apie 50 rūšių. Pačios juostelės taip pat yra įvairaus apdirbimo – dažytos, šiurkštintos, reljefinės, perforuotos. Horizontalios žaliuzės montuojamos su universaliais laikikliais, todėl galima jas pritvirtinti įvairiais būdais – į stiklajuostę, ant lango rėmo, į nišą ar ant jos, taip pat tarp stiklų (kaimiško tipo langams).

apsaugines

Apsauginės žaliuzės gali būti montuojamos pastato išorėje ir patalpos viduje. Šios rūšies žaliuzės (o jų pagrindinė paskirtis – apsauga) turi gerą išvaizdą, lyginant su grotomis, todėl naudojamos tiek viešosioms, tiek privačioms patalpoms apsaugoti. Nors šios žaliuzės ir nusileidžia grotoms apsauginių savybių efektyvumu, tačiau turi privalumų, kurių neturi grotos: estetiška ir tvarkinga išvaizda, apsauga nuo dulkių, gera šiluminė ir garso izoliacija. Apsauginės žaliuzės montuojamos į nišą arba ant nišos.

Apsauginės žaliuzės valdomos 2 būdais: mechaniniu – tam naudojama paprasta virvelė arba rankenėlė ir spyruoklė, arba elektriniu. Pastarosios apsauginės žaliuzės turi variklį, valdomos klavišiniu arba raktiniu jungikliu arba distancinio pultelio pagalba.

UAB „Avelanža" siūlo 5 bazines spalvas – balta, ruda, pilka, smėlinė ir metalo. Apsauginių žaliuzių pagrindas (šarvas) yra pagamintas iš aliuminio profilio su poliuretano užpildu, kurio aukšta šiluminė varža. Apsauginė žaliuzė – papildomas būdas taupyti išlaidas šildymui ar patalpų kondicionavimui.

Tinkleliai nuo vabzdžių: Nė vienas šiuolaikinis būstas neįsivaizuojamas be tinklelių nuo vabzdžių - uodų, musių, karkvabalių ir kitų mašalų. Tinkleliai visiškai užkerta kelią šių vabzdžių patekimui į patalpas, o Jūs tuo metu galite ramiai dirbti ar ilsėtis. Tiems, kurie turi augintinių, taip pat pravartu turėti tinklelį: juos sumontavus galite drąsiai palikti atvirus langus ir nebijoti, kad Jūsų augintinis paspruks ilgam ir nenumatytam pasivaikščiojimui. Tinkleliais galime uždaryti tiek langus tiek duris. Tinklelio audinys yra pagamintas iš specialaus ilgaamžio audinio, kurio neveikia nei šviesa, nei karštis, nei lietus. Pilkos spalvos ir labai plonas tinklelis yra praktiškai nematomas. Tinklelio konstrukcijos spalvos – balta ir ruda.

UAB „Avelanža“ siūlo 3 konstrukcijų tinklelius – velkro, tinklelius - rėmelius ir ritininius tinklelius. Mūsų įmonės darbuotojai išsiaiškins Jūsų poreikius ir parinks jums tinkamiausią variantą. Visi tinkleliai yra itin patogūs naudoti ir patvarūs.

Romanečių mechanizmai: UAB „Avelanža“ gamina pigų ir patvarų mechanizmą romanečių gamybai, kurį turėdamas, bet kuris, turintis siuvamąją mašiną gali pasisiūti puikios išvaizdos lango uždangalą – romanetę. Įmonė gali pasiūlyti partnerių paslaugas, kurie Jums sumodeliuos išskirtines romanetes, gaminamas iš užuolaidinio arba plono, šilkinio ritininių žaliuzių audinio. Vertikaliai kabančios, susiklostuojančios žaliuzės sukuria intymią aplinką.

UAB „Avelanža“ įkurta 1998 m. Panevėžyje. Nuo pat įmonės įkūrimo gaminome ir montavome žaliuzes. Pradėjome nuo nulio, tačiau dirbame Jums jau antrą dešimtmetį. Per šiuos metus sukaupusi ilgametę darbo patirtį, įmonė gali pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės žaliuzes, bet ir kvalifikuotų darbuotojų, kurie dirba įmonėje ilgus metus, pagalbą. Jei Jūs nežinote, kokios žaliuzės Jums tinkamiausios – ateikite, patarsime bei padėsime išsirinkti. Mes siūlome ir vieną didžiausių spalvų bei audinių pasirinkimą visoje Aukštaitijoje – ir tai ne tik žodžiai, tai mūsų credo: “Visada rasti tai, ko Jums reikia.” 

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: