apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG – plačiausias pasirinkimas

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG – plačiausias pasirinkimas Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG – plačiausias pasirinkimas

„Muresta“ pristato stilingus ir funkcionalius „Gustavsberg“ vonios kambario baldus. „Gustavsberg“ baldai pritaikyti kiekvieno skoniu ir poreikiams – ar tai būtų tradiciniai ar šiuolaikiniai vonios kambario baldai, ar norėtumėte įsirengti vonią didelėje ar mažoje erdvėje. „Gustavsberg“ siūlo aukščiausios kokybės ilgalaikius vonios kambario baldus.

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG

„Gustavsberg“ vonios kambario baldai pritaikyti įvairaus dydžio erdvėms. Tad galite pasirinkti tarp mažos vonios, vidutinio dydžio vonios bei šiuos baldus pritaikyti erdviame vonios kambaryje.

3 m2 – Maža vonia

„Graphic“ serijos baldai puikiai tinka mažiems ar nestandartinio plano kambariams, kuriuose didesni baldai gali kliudyti patogiai judėti. Spintelės su praustuvu gylis yra tik 40 cm, todėl ji telpa net mažiausiose erdvėse. Aukštą spintelę galima rinktis dvejopo gylio – tik 16 cm arba 32 cm.

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG

6 m2 – vidutinio dydžio vonia

Baldų „Graphic“ išskirtinumas – šiuolaikiškas skandinaviškas dizainas ir sumanūs sprendimai. Praustuvo spintelėje integruota atlenkiama lentynėlė, kuri gali paslėpti mažus, tačiau itin svarbius vonioje naudojamus daiktus, pavyzdžiui, magnetine juostele prilipdomas žirkles, kirptukus. Atlenkę lentynėlę, turėsite papildomos vietos padėti kosmetinei ar kitam smulkiam daiktui. Įdėklai padės stalčiuose visada palaikyti tvarką.

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG

10 m2 – Erdvus vonios kambarys

Baldų „Graphic“ modulius galima derinti pagal savo poreikius: tiek mažas, tiek aukštas spinteles kabinti šalia ir taip išgauti įvairias formas. Šių baldų idėja – daugybė vietų vonios kambaryje naudojamiems daiktams laikyti.

Vonios kambario baldai GUSTAVSBERG

„Muresta įmonių grupė“ – ženklas, jungiantis salonus, jau daugiau kaip 20 metų Lietuvoje pristatančius ir prekiaujančius žinomiausia ir kokybiškiausia Europos santechninės keramikos, įrangos, keraminių plytelių ir šildymo įrangos gamintojų produkcija. „Muresta“ salonuose Jums padės profesionalūs konsultantai ir dizaineriai, kurie ne tik suteiks visą reikalingą informaciją, bet ir padės suprojektuoti Jūsų svajonių vonios kambarį.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink: