apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

UAB „Konstruktorius LT“ pristato produktų liniją „BOLIX Styline“. Šie dažai pasižymi kokybe, efektyvumu, išsiskiria spalvų gama, tinka įvairiems interjerams ir pastatų fasadams.

„Styline“ prekės ženklas priklauso pasauliniam „BERGER Paints India Ltd Company“ dažų gamybos koncernui, kuris specializuojasi išskirtinių spalvų ir jų derinių, tinkančių bet kokiam interjerui, gamyboje. Indijoje, kur buvo įkurta ši įmonė, spalva yra svarbi gyvenimo dalis. Šios šalies gamtoje galima atrasti pačių nuostabiausių spalvų ir raštų visoje žemėje. Savo magiškų spalvų kerų, grožio ir simbolikos dėka, produktai pranoksta klientų lūkesčius.

Spalvos mus kviečia pasinerti į unikalų įspūdžių ir emocijų pasaulį, o pavieniui jos gali pakeisti visos patalpos pobūdį. Ramybė, gyvybingumas ir šypsena veide – tai tik keletas magiškų spalvų savybių. Todėl savo naujausių gaminių dėka, „Styline“ atvers Jums vartus į šį fantastišką pasaulį.                

„Styline“ produktų linija buvo parengta geriausių pasaulio ekspertų, kurie sukūrė aukščiausios kokybės gaminių pasiūlą. Komponentų parinkimas, nuolatinis gamybos procesų stebėjimas bei aktyvus darbuotojų įsitraukimas vykdomi laikantis pačių griežčiausių standartų, o beribis įkvėpimas padeda siekti dar didesnės estetikos.

Aukščiausios kokybės gaminiai užtikrina, kad kokybė išliks daugybę metų. Klientų poreikių patenkinimas gamintojui yra didžiausia sėkmė, kuri skatina tobulėti.

 Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Lateksiniai akriliniai dažai „Styline Acrostyle“ skirti dažyti gyvenamųjų, biuro, viešo naudojimo patalpų sienas bei lubas. Jie itin atsparūs valymui, trinčiai, spalvos išlieka ilgai, dažai ekologiški ir kokybiški.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Akriliniai fasado dažai „Acrylic Facade“ atsparūs atmosferos veiksniams, lietui. Jie taip pat atsparūs valymui ir plovimui. „Acrylic Facade“ dažai puikiai tepasi, lengvai paskirstomi, optimaliai džiūva, yra labiau atsparūs smulkiems įtrūkiams.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Fasadui taip pat siūloma naudoti bendros paskirties emalinius dažus „Enamel Style Aqua“, kurie skirti dekoratyviniam medienos, medienos pakaitalų, korozijai atsparios geležies ir plieno dažymui patalpoje ir lauke.

Dažai „Grand Latex“ – dekoratyviniai dažai sienoms, luboms. Šie trijų tipų dažai turi antibakterinių savybių, yra ekologiški, atsparūs valymui. „Grand Latex Satin“ dažytam paviršiui suteikia satino efektą.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Dažai fasadui „Silicone Facade“ – garams laidūs, silikoniniai dažai. Šie dažai puikiai saugo betono, mūro sienas, atsparūs lietui.

„Styline“ asortimente ir dekoratyviniai lateksiniai dažai virtuvei ir vonios kambariui. Šie dažai turi antibakterinių savybių, atsparūs kavai, aliejui.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

„Wood Style Classic“ – greitai džiūstantis, apsauginis impregnantas mediniams paviršiams. Tuo tarpu medinių paviršių (vasarnamių, pavėsinių, durų ir kt.) dekoravimui ir apsaugai.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

Tarp „Styline“ dažų taip pat rasite itin baltus dažus sienoms ir luboms „Invest Styline Superwhite“, lateksinius gruntinius interjero dažus su užpildu, dažai „Premium Latex Matt“ itin atsparūs trinčiai, paviršiui suteikia matinį efektą.

Vidaus ir lauko dažai BOLIX STYLINE išrankiausiam skoniui

UAB „Konstruktorius LT“ – oficialus „BOLIX“ atstovas Baltijos šalims. Pagrindinė įmonės veikla – didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis, kurių reikia statant ar renovuojant būstą. „Konstruktorius LT“ darbuotojai suteikia visą su teisingu statybinių medžiagų naudojimu susijusią informaciją, padeda išsirinkti tinkamiausią produktą.

KONSTRUKTORIUS LT, UAB. BOLIX

Daugiau informacijos: www.facebook.com/bolix.konstruktorius

KONSTRUKTORIUS LT, UAB. BOLIX infopuslapis

Pasidalink: