apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

VENTA LT, UAB - baldai, baldų gamyba

Adresas: J.Basanavičiaus g. 69,LT-76160, ŠIAULIAI, Lietuva

Įmonės kodas: 302249074
PVM kodas: LT100004408319

Tel. Nr.: (8 41) 44 0963
Faks.: (8 41) 54 4003Venta LT, UAB VEIKLA: Baldai, baldų gamyba. Kėdės iš natūralaus medžio. Valgomojo kėdės, baro kėdės, stalai. Šiuolaikiški ir kokybiški baldai: kėdžių ir stalų gamyba iš natūralaus medžio masyvo.

UAB „VENTA LT“ gamybos ir eksporto įmonė Lietuvoje, turinti ilgametę gamybos patirtį. Eksportuojanti 90% produkcijos į užsienio šalis. Atidariusi 6 parduotuves didžiausiuose Lietuvos miestuose.

Dirbančiųjų skaičius - 200

Gamybos plotas - 15. 000 kv.m.

Eksportas - 90%

Didžiausias gamybinės įmonė turtas:

Žmonės - turintys ir išsaugoję senas tradicijas kėdžių gamyboje.

„VENTA LT“ dirbantys žmonės - pats svarbiausias įmonės veiklos efektyvumą ir sėkmę lemiantis veiksnys.

Bendrovėje dirba per 200 žmonių, patyrę gamybos vadovai, meistrai, technologai, konstruktoriai. Sukaupę ilgametę veiklos patirtį, savarankiški, atsakingi, siekiantys profesionalumo, iniciatyvūs, ieškantys sprendimų darbuotojai.

Technologijos - galinčios sukurti ir pagaminti vis sudėtingesnius ir naujesnius gaminius.

Papildomos investicijos atnaujino įmonę, patobulino moderniomis technologijomis, sukūrė palankesnes sąlygas efektyviai vykdyti tiek didelius, tiek mažus užsakymus. Įmonėje gausu šiuolaikinių medienos apdirbimo staklių, sudarytų iš daugelio mechanizmų, kuriems naudojamos mechaninės, pneumatinės, elektrinės, hidraulinės ir kitos pavaros. Dauguma staklių su programiniu valdymu.

Gamybiniai procesai - įdiegta ir pastoviai tobulinama sinchroninės gamybos sistema. Vadovaujamės - reikiamos kokybės, reikiamo kiekio, reikiamu laiku už reikiamą kainą.

Įmonėje „VENTA LT“ įdiegtos kokybės valdymo, aplinkos apsaugos valdymo sistemos. Iš tiekėjų perkame kokybiškus, ekologiškus ir atitinkančius nustatytus reikalavimus produktus. Gamyboje naudojame tik kokybės sertifikatus turinčios medžiagos ir žaliavos. Ugdoma kiekvieno darbuotojo atsakomybė už savo darbo ir produktų kokybę. Gaminiai vertinami atsižvelgiant į saugumo ir ilgaamžiškumo, patogumo reikalavimus.

Šiandien Lietuvos didžiuosiuose miestuose jau veikia 6 įmonei priklausančios parduotuvės. Pagal kiekvieno kliento norus, estetinius poreikius galime pasiūlyti įvairių stalų, kėdžių modelių: nuo valgomojo komplektų , baro kėdžių , taburečių, supamų krėslų iki vaikiškų kėdučių. Asortimentas alsuoja nuo klientų jau pamėgtų ir laiko patikrintų kėdžių modelių iki šiuolaikinių drąsių mados tendencijų bei dizaino sprendimų.

„VENTA LT“ pirkėjas vertina lietuvišką prekę, žino jos vertę , kokybę, ilgaamžiškumą, praktiškumą.

Pirkėjas žino, kad „VENTA LT“ gaminio vertė didesnė, nei jo kaina.

Venta LT, UAB PRODUKTAI:

Valgomojo kėdės

Baro kėdės

Stalai

Venta LT, UAB FILIALAI:

PARDUOTUVĖS:

J. Basanavičiaus g. 69, Šiauliai; Tel. 8 41 440963

PLC "TILŽĖ"; Tilžės g. 225, Šiauliai; Tel. mob. 8684 69718; Tel. mob. 8601 82162

PC "ARENA", Audėjo baldų centras; Taikos pr. 64, Klaipėda; Tel.mob. 8603 28719

PPS "AKROPOLIS"; 2 aukštas, AKROPOLIO BALDŲ CENTRAS; Ozo g. 25, Vilnius; Tel. mob. 8684 29281

PPC "BABILONAS"; Klaipėdos g. 143a, Panevėžys; Tel. mob. 8606 92718

PP "BANGINIS"; Draugystės g. 8c, Kaunas; Tel.mob. 8607 72064

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Kėdė, kėdės, kėdžių gamyba, prekyba kėdėmis, baldai, baldų gamyba, stalai, baro kedes, valgomojo kedes, eksportas, stalasPasidalink: