apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

UŽUOLAIDŲ STUDIJA, UAB - užuolaidų siuvimas, karnizai, baldai, interjero detalės, namų tekstilė

Adresas: M. Daukšos g. 36,LT-44283, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 134664767
PVM kodas: LT346647610

Tel. Nr.: (8 37) 33 8444
Mob. Nr.: 8 698 00 882
Mob. Nr.: 8 698 34 723
Mob. Nr.: 8 687 90 077


Filialai: VILNIUS, KLAIPĖDA, PALANGA

UŽUOLAIDŲ STUDIJA, UAB VEIKLA: Užuolaidų siuvimas ir modeliavimas, karnizai, baldai, interjero detalės, namų tekstilė, dizainerio paslaugos. Viešbučių, restoranų, biurų ir kitų visuomeninių patalpų langų apipavidalinimas ir įrengimas.  UAB „Užuolaidų studija“ - interjero dekoravimo įmonė, turinti specializuotus užuolaidų salonus Vilniuje ir Kaune. Plataus asortimento ir paslaugų spektro paslaugų teikimas - nuo projektavimo iki užuolaidų ir karnizų pakabinimo. Dirbantys profesionalūs dizaineriai ir siūlomas žymiausių firmų asortimentas užtikrina aukštą meninį gaminių lygį ir jų kokybę.

UAB „Užuolaidų studija“, sėkmingai augdama kartu su vis besikeičiančiomis mados tendencijomis, dirba nuo 1996 m. Parodos ir visoje Europoje seminarai vykstantys padeda įmonei specializuotis dekoruojant privatų, biurų, restoranų bei viešbučių interjerą.

UAB „Užuolaidų studija“ profesionalai Jums patars ir padės išsirinkti iš gausaus prekių asortimento. Įmonės specialistai konsultuoja ne tik salonuose, bet ir klientų erdvėje. Atsižvelgdami į konkretų interjerą bei pageidavimus parenka audinius, jų faktūras ir atspalvius.

Jums nereikės vargintis dėl nieko, nes UAB „Užuolaidų studija“ viskuo pasirūpins už Jus: teikiamos labai plataus spektro paslaugos: nuo projektavimo iki užuolaidų pakabinimo.

UAB „Užuolaidų studija“ garantuoja Jums ne tik kokybę, bet ir greitą, profesionaliai atliktą darbą.

Įmonė yra sėkmingai įsitvirtinusi ne tik Lietuvos, bet ir konkurencingoje užsienio rinkoje. Studijos dizaineriai kviečiami dekoruoti vokiečių tekstilės gamintojų stendus parodose‚ o tai daug ką pasako apie jų išskirtinį kūrybiškumą.

UAB „Užuolaidų studija“ įgyvendina projektus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

UŽUOLAIDŲ STUDIJA, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

UŽUOLAIDOS: Kiekvienais metais klientams yra siūlomos naujausios garsiausių pasaulyje firmų užuolaidų kolekcijos. Kiekvieną pavasarį studijos kolekcija pasipildo naujovėmis ir džiugina klientus įvairaus dizaino audiniais - nuo klasikinių iki ultra modernių.

KARNIZAI: UAB „Užuolaidų studija“ siūlo įvairių rūšių karnizus, tvirtinamus prie lubų ar sienos. Jie komplektuojami pagal kliento pageidavimą. Įvairios spalvų ir detalių variacijos suteiks Jūsų lango dekoracijai originalumo, savitumo. Įmonės specialistai pateiks tinkamą techninį sprendimą kabinant karnizus pačios sudėtingiausios konstrukcijos langams.

INTERJERO DETALĖS: UAB „Užuolaidų studija“ salonuose tikrai atrasite interjero detalių, kurios ne tik papuoš bei nuspalvins Jūsų namus, bet ir puikiai tiks dovanoms įvairiomis progomis.

BALDAI: UAB „Užuolaidų studija“ salonuose galite įsigyti plataus asortimento baldų: erdvūs miegamojo baldų komplektai, funkcionalūs išskleidžiami valgomojo stalai, pritaikomi tiek mažesnėse, tiek didesnėse erdvėse.

TAPETAI: Iš gausybės katalogų galite užsisakyti išskirtinio dizaino tapetus.

DIZAINERIO KONSULTACIJOS: Įmonės profesionalai padės Jums išsirinkti tinkamiausią, priimtiniausią variantą. Vykstančių darbų procesą visą laiką prižiūri dizaineriai, nuo karnizų tvirtinimo iki užuolaidų pakabinimo.

AUDINIŲ PARINKIMAS, MATAVIMAI: Įmonės specialistai padės Jums išsirinkti ir prie Jūsų interjero derančius audinius. Atliekami visi matavimo ir siuvimo darbai.

KARNIZŲ TVIRTINIMAS, UŽUOLAIDŲ KABINIMAS: Paskutinis etapas atliekant langų dekoravimo paslaugas - užuolaidų drapiravimas ir kabinimas. Profesionalus šio darbo atlikimas ypač svarbus. Juo užtvirtinama dizainerio idėja. Užsakovas supažindinamas su visa reikalinga informacija: gaminio priežiūros reikalavimais, parodoma, kaip užuolaidą reikės nukabinti valymui ir t.t.

UŽUOLAIDŲ, ROMANEČIŲ, ŠIRMŲ, LOVATIESIŲ, STALTIESIŲ SIUVIMAS: UAB „Užuolaidų studija“ siiūna ne tik pačių įvairiausių modelių užuolaidas, bet ir romanetes, širmas, lovatieses, pagalvėles, kėdžių ir baldų apvalkalus, šviestuvų gaubtus ir kitas dekoratyvines smulkmenas. Siuvykloje naudojama japonų firmos JUKI pramoninė siuvimo įranga bei italų gamybos lyginimo įranga, be to siuvimo kokybę užtikrina didelę siuvimo patirtį turinčios siuvimo meistrės.

PRIEŽIŪROS PASLAUGOS: Teikiamos užuolaidų valymo ir skalbimo paslaugos.

UŽUOLAIDŲ STUDIJA, UAB FILIALAI:

KAUNAS: Užuolaidų studija, UAB centrinė būstinė; parduotuvė Muilas ir vanduo - M. Daukšos g. 36 (Grožio simfonija); Tel.  (8 37) 33 8444

VILNIUS: Užuolaidų studija, UAB; parduotuvė Muilas ir vanduo - Naugarduko g. 16A; Tel.: (8 5) 23 13642

KLAIPĖDA: Muilas ir vanduo, parduotuvė - Taikos pr. 61 (Akropolis); Mob.. 8 612 87 080

PALANGA: Muilas ir vanduo, parduotuvė - Vytauto g. 94, 00132 Palanga, tel.: (8 460) 48335

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

užuolaidos, užuolaidų siuvimas, užuolaidų modeliavimas, užuolaidiniai audiniai, dieninės užuolaidos, naktinės užuolaidos, karnizai, žaliuzės, romanetės, interjero dizaineris, lovatiesė, portjera, karnizų montavimas, karnizai, užuolaidų segtukai, užuolaidų laikikliai, užuolaidų drapiravimas, curtains, interior, design, roods, karnize, interjero dizainas, užuolaidų salonas, uzuolaidos, uzuolaidu, pagalvėlė, rankšluosčiai, staltiesė, užuolaidos, audiniai, dieninės, naktinės, karnizai, žaliuzės, romanetės, dizaineris, lovatiesė, portjera, montavimas, segtukai, laikikliai, muilas, vanduo, muilas ir vanduo, užuolaidos butams, užuolaidos namams, užuolaidos ofisams, užuolaidos biurams, užuolaidos viešbučiams, užuolaidos barams, užuolaidos restoranams, virtuvinės užuolaidos, sienų kanizai, lubų karnizai, prabangūs karnizai, nuotolinio valdymo karnizai, karnizai nestandartiniams langams, romanečių, širmų įrangaPasidalink: