ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Užuolaidų salonas AISVITA, UAB - užuolaidos, širmos, romanetės

Adresas:
Pulko g. 8, LT-62133, ALYTUS, Lietuva


Įmonės kodas: 149787722
PVM kodas: LT497877219

Tel. Nr.: (8 315) 53 222
Faks.: (8 315) 52 501


Filialai: Vilniuje

Užuolaidų salono AISVITA, UAB VEIKLA: Užuolaidos, širmos, romanetės, austrijetės, karnizai, lovatiesės, staltiesės, pagalvėlės, gatavos užuolaidos, užuolaidų salonas. Užuolaidų, romanečių, širmų, lovatiesių, staltiesių, pagalvėlių greitas ir kokybiškas siuvimas. Dirbame tiesiogiai su užuolaidų gamintojais iš Vokietijos, Anglijos, Austrijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos ir Indijos.

Prekiaujame itališkais ir lenkiškais karnizais bei jų priedais, taip pat prekiaujame romėniškųjų, austriškųjų užuolaidų ir širmų mechanizmais, turime įvairiausių kabinimo mechanizmų sudėtingiems langams. Galime pasiūlyti platų indų gamybos pagalvėlių ir staltiesėlių, pasiūtų lovatiesių ir pasiūtų užuolaidų asortimentą. Jeigu nerasite tinkamų aksesuarų, karnizų, lovatiesių, užuolaidų, užsakysime ir stengsimės kuo greičiau Jums viską pristatyti.

UAB "Aisvita" užuolaidų salonai Alytuje ir Vilniuje siūlo sukurti vientisą interjerą ir jaukumą Jūsų namams. Nuo 1996 metų spalio mėnesio UAB „Aisvita” užsiima šiuo verslu. Specializuojamės dekoruodami privačius, įstaigų, restoranų, kavinių, klubų, viešbučių, sodybų interjerus.

Norit namų harmonijos, o gal mėgstat šokiruoti ar derinti tai, kas atrodo nesuderinama — tai išspręsti padės mūsų dizaineriai — nuo projekto duomenų iki galutinio užsakymo įgyvendinimo. Aukštos kokybės medžiagos ir neribotų idėjų visuma Jus nustebins. Jums suprojektuotos užuolaidos, romėniškos užuolaidos, širmos — Jūsų namus pripildys dar daugiau jaukumo ir geros nuotaikos.

Užuolaidų salonuose prekiaujame per 300 rūšių dieninių užuolaidų, daugiau kaip 300 rūšių naktinių užuolaidų, taip pat siūlome platų tarpinių užuolaidų asortimentą. Beveik visas užuolaidas turime vietoje, jeigu ne viename salone, tai kitame. Jeigu nebus tinkamos užuolaidos mūsų salonuose, o patiks audinys iš pavyzdžių, parsiųsime Jums patikusias užuolaidas labai greitai.

Pasitikėkite profesionalais!

AISVITA, UAB PREKĖS IR PASLAUGOS:

Užuolaidos, užuolaidų siuvimas: Dieninės užuolaidos siuvamos iš lengvų, šviesių, matinių ir skaidrių audinių. Užuolaidos gali būti, trumpos ar ilgos, iki pat grindų, ar net gulėti ant jų. Jeigu miegoti netrukdo pravažiuojantys automobiliai ar gatvės žibintų šviesos, tai dieninių užuolaidų užteks. Jeigu svarbu, kad naktį būtų tamsu, tai bus reikalingos ir portjerinės užuolaidos, kurios siuvamos iš tamsesnių spalvų ir tankesnių audinių. Tačiau jeigu išsimiegate tik tuomet, kai kambaryje visiška tamsa, tai teks prie portjerų prisiūti pamušalą iš specialios medžiagos, vadinamos ,,blackout”. Jei naktinės užuolaidos netraukomos, tada atliks tik estetinę funkciją, įrėmins dienines. Galutinį lango įrėminimo rezultatą lems ir karnizo parinkimas, jo antgaliai, užuolaidų parišimo laikikliai. Yra dar ir tarpinės užuolaidos kurios, kabinamos vienos. Šios užuolaidos dažniausiai siuvamos iš tankesnių bet sunkiau permatomų audinių, jie turi būti gana šviesūs, kad langą pridengtų bet praleistu šviesą. Tam ypač tinka tinklinės užuolaidos.

Austriškosios užuolaidos - austrijietės, austrijiečių siuvimas: tai ypač prabangi ir puošni užuolaidų rūšis. Austriškos užuolaidos (austrijietės) yra šiek tiek panašios į romėniškąsias užuolaidas (romanetes), tik jos susikelia į viršų didelėmis rauktomis bangomis. Šalia jų galima kabinti tiek dienines, tiek naktines užuolaidas iš puošnesnių audinių, arba dekoruoti austriškųjų užuolaidų apačią portjeriniu audiniu, kuris pristabdo tiesioginius saulės spindulius. Austriškąsias užuolaidas (austrijietes) galima siūti iš dieninio audinio, naktinio audinio, taip pat ir iš tarpinių audinių. Austriškosioms užuolaidoms (austijietėms) tinka natūralus šilkas, organzos audiniai, netradiciškai krentanti tafta.

Širmos, širmų siuvimas: Tai audinio gabalai, horizontaliai judantys aliuminio bėgeliu. Širmos siuvamos iš įvairiausių audinių, skaidrių, puošnių, su kitų audinių fragmentais, skersiniais strypeliais, galima pasirinkti ir iš gatavų dalių, pavyzdžiui bambuko motyvas, aguonos, rytietiškais raštais. Širmos yra puiki priemonė uždengti didelius panoraminius langus, turėti patogų išėjimą lango centre į lauką ar į terasą. Širmų mechanizmai gali būti tvirtinami tiek į sieną, tiek ir į lubas. Širmos šiuo metu tai pati populiariausia langų dekoravimo priemonė, kuri užkerėjo net didžiausius skeptikus.

Romėniškosios užuolaidos - romanetės, romanečių siuvimas: Romėniškos užuolaidos naudojant specialų mechanizmą susilanksto į klostes ir susikelia į virš lango esantį plotą, arba tiesiog susiklostuoja lange. Šios užuolaidos gali būti siuvamos iš plonesnių audinių kaip organza, permatomų audinių, storesnių ir net labai storų audinių, kaip gobelenas. Romėniškos užuolaidos (romanetės) siuvamos su pamušalu ir be jo. Romėniškos užuolaidos (romanetės) gali atlikti ir naktinių užuolaidų funkciją, tik tuomet jas reikėtų derinti su dieninėmis užuolaidomis. Romėniškųjų užuolaidų tvirtinimo būdai leidžia pritaikyti ją prie įvairiausių langų tipų.

Karnizai, užuolaidų laikikliai ir kt.: Dieninės ir naktinės užuolaidos kabinamos ant karnizų. Karnizai yra mediniai, metaliniai, tvirtinami į sieną, plastikiniai, taip pat metaliniai, tvirtinami į lubas. Reikia neužmiršti, kad karnizas svarbi dekoro detalė, ji turi derėti ne tik prie užuolaidos, bet ir prie patalpos interjero. Užuolaidas galime papuošti įspaudžiamais metaliniais žiedais. Per juos pervėrus karnizą, užuolaida kris gražiomis didelėmis bangomis. Širmos, austrijietės, romanetės kabinamos į lubas, į sieną, lango nišą su specialiais laikikliais.Karnizai importuojami iš Ispanijos, Italijos, Lenkijos ir Vokietijos. Širmų, romanečių ir austrijiečių mechanizmai importuojami iš Italijos. Klientui pageidaujant, montuojame karnizus ir visas kitas sistemas, pakabiname užuolaidos. Garantuojame darbų kokybę!

Priedai užuolaidoms: Užuolaidų traukimo juostelės (užuolaidos sutraukimui), užuolaidų kantavimo juostelės, svareliai, švino virvelės, dekoratyvios virvės, dekoratyviniai laikikliai, kutai, magnetai užuolaidoms, mini karniziukai, karnizų kabliukai, lazdelės užuolaidoms stumdyti.

Prancūziškas tiulis, staltiesės, lovatiesės, pagalvėlės: Prekiaujame įvairiomis pasiūtomis staltiesėmis, pagalvėlėmis, lovatiesėmis ir užuolaidomis. Šios prekės yra įvairių matmenų, spalvų, modelių. Jeigu nerasite tinkamos pagalvėlės, staltiesės, lovatiesės ar gatavos užuolaidos, mes Jums pasiūsime iš Jums patikusio audinio bei Jums labiausiai tinkamo modelio

Keramika ir dirbtinės gėlės: Keramika ir dirbtinėmis gėlėmis prekiaujame Vilniaus ir Alytaus salonuose.

Naujiena mūsų salone! Stilingos stiklo vazos, tinkančios pobūvių stalams dekoruoti. Patogu, estetiška ir dailu.

Užuolaidų salono AISVITA, UAB PASLAUGOS:

Išskirtinis dėmesys kiekvienam klientui

Dizainerio konsultacija salone ir Jūsų namuose bei bet kuriame Lietuvos mieste

Bendradarbiaujame su dizaineriais, architektais

Siuvame ir siunčiame mūsų prekes į užsienį

Specialūs audiniai, viešbučiams, restoranams, kavinėms

Užuolaidų, romanečių, širmų, lovatiesių, staltiesių, pagalvėlių greitas ir kokybiškas siuvimas

Karnizų, romanečių, širmų, austrijiečių sistemų montavimas, tvirtinimas

Užuolaidų kabinimas, lyginimas

Užsakymus atliekame profesionalia siuvimo įranga

Įvairiausių interjero detalių, aksesuarų užsakymas iš katalogų

Prekyba gatavomis lovatiesėmis, staltiesėmis, pagalvėlėmis, užuolaidomis

Pastoviai salonus papildome naujomis prekėmis

Jeigu neturite laiko vaikščioti po salonus, skambinkite mums, mes atvešime audinių, karnizų pavyzdžius į Jūsų namus, ofisą ir rasime jums tinkamiausią variantą

Pas mus galite įsigyti dovanų kuponus

Užuolaidų salono AISVITA, UAB FILIALAI: 

VILNIUJE: Kalvarijų g. 24A, LT-09309 (PC Ibrahim); Tel./Faks. (8 5) 275 4468

aisvitagalerija
RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Užuolaidos, romanetės, karnizai, širmos, austrijietės, užuolaidų salonai, užuolaidų salonas, užuolaidų pavyzdžiai, užuolaidų dizainas, užuolaidų spalvos, nebrangios užuolaidos, dizainerio paslaugos, karnizų sistemos, užuolaidiniai audiniai, užuolaidos, išskirtinės užuolaidos, širmų dizainas, užuolaidų traukimo juostelės (užuolaidos sutraukimui), užuolaidų kantavimo juostelės, svareliai, švino virvelės, dekoratyvios virvės, dekoratyviniai laikikliai, kutai, magnetai užuolaidoms, mini karniziukai, karnizų kabliukai, lazdelės užuolaidoms stumdyti, staltiesės, pagalvėlės, lovatiesės, keramika ir dirbtinės gėlės
Žymės:
Pasidalink: