ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai

Adresas:
Sandėlių g. 44 (Liudvinavo g. 1E), LT-02242, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 110742111
PVM kodas: LT107421113

Tel. Nr.: (8 5) 269 1935
Mob. Nr.: 8 698 22 524
Faks.: (8 5) 269 1936


Filialai: KAUNAS

TOPPLASTAS, UAB VEIKLA: žaliavos, įranga kompozicinių medžiagų gamybai. Poliesterinės dervos, epoksivinilesterinės ir epoksidinės dervos, gelkautai, topkautai ir barjerkautai, stiklo pluošto audiniai, dembliai ir sruogos, anglies ir kevlaro audiniai, putplasčiai, balza, koriai ir veltiniai, reakcijų katalizatoriai, greitikliai, lėtikliai ir dervų skiedikliai, formų sutepimo priemonės, glaistai ir klijai, darbų saugos priemonės, produktai laminavimui vakuumu, įrengimai ir įrankiai, silikonai ir kiti produktai.

Įmonė UAB „Topplastas“ įsteigta 1996 m. Nuo pat veiklos pradžios bendrovės pagrindinis tikslas yra padėti Lietuvoje besiplėtojančiai kompozicinių medžiagų gamintojų pramonei nepasiklysti žaliavų aibėje, jų panaudojimo ypatumuose, pasirinkti gamintojui priimtiniausią technologiją.

Įmonė sėkmingai dirbdama rinkoje, atvedė į Lietuvą  Europoje gerai žinomus kompozicinių medžiagų žaliavų gamintojus, užsitarnavo rimto ir patikimo partnerio vardą, tapo daugelio kompanijų atstovu Lietuvoje, dar labiau padidino tiekiamų žaliavų ir gaminių, skirtų kompozicinių medžiagų (stiklo plastiko ir dirbtinio (lieto) akmens) gamybai, asortimentą - nuo paprastų skiriamųjų vaškų iki sudėtingų technologinių įrenginių (RTM).

Nuo 2010 m. „Topplastas“ teikia paslaugas paruošiant putplasčius pagal kliento pageidavimus, vakuuminiam ar rankiniam formavimui. Putplasčiai gali būti suskyluoti, pageidaujamu gyliu prafrezuoti dervos pratekėjimo kanalai, su 2D pjovimo staklėmis išpjaunama reikalinga konfiguracija (pagal išklotinę), nuimami kampai ir t.t.

2 m. „Topplastas“ atidarė mažmeninės prekybos padalinį Raudondvario pl. 141, Kaune. Čia įmonė prekiauja labai įvairia produkcija, skirta išimtinai kompozicinių medžiagų gamintojams.

„Topplastas“ dirbantys specialistai padės jums pasirinkti žaliavas, technologiją, įrankius bei įrenginius, patars, kaip juos panaudoti, kad kuo ekonomiškiau ir greičiau pasiektumėte pasirinktą tikslą – KOKYBIŠKĄ GAMINĮ IŠ KOKYBIŠKŲ KOMPOZICINIŲ MEDŽIAGŲ.

TOPPLASTAS, UAB PRODUKTAI:

POLIURETANINĖ PUTA STATYBOMS IR TRANSPORTUI:

„Ekoprodur PM4032“ (PCC Prodex) yra viena populiariausių, ekonomiškiausių purškiamų/liejamų poliuretaninių putų sistemų, kurių panaudojimas yra vienas plačiausių. Poliuretaninė puta naudojama: imituojant medieną, plūdurai, vartų, durų pastatų izoliavimas/apšiltinimas, ertmių užpildymas, panaudojama kaip modelinė medžiaga.

„Ekoprodur S0310“ yra dviejų komponentų, pusiau standi, atvirų porų poliuretano putų sistema. Ji skirta vidaus šilumos ir garso izoliacijai pastatuose, angaruose ir kt.

„Ekoprodur S0329“ yra dviejų komponentų poliuretano putų sistema, skirta šilumos izoliacijai pastatų vidaus sienų ir lubų išpurškimui.

„Ekoprodur S0540“ yra dviejų komponentų kietų poliuretano putų sistema, skirta stogų šilumos izoliacijai.
   
„H75-AT“ (Vosschemie) yra liejama, dviejų komponentų, uždarų porų poliuretaninė puta, naudojama kietų prototipų, modelių, formų ar jų dalių gamybai.

„H200-AT“ (Vosschemie) yra liejama, dviejų komponentų, uždarų porų poliuretaninė puta, naudojama kietų prototipų, modelių, formų ar jų dalių gamybai, ortopedijoje.

„H400-AT“ (Vosschemie) yra liejama, dviejų komponentų, uždarų porų poliuretaninė puta, naudojama kietų prototipų, modelių, formų ar jų dalių gamybai, apdorojimui CNC staklėmis, ortopedijoje.

EKOLOGIŠKI LIEJIMO PRODUKTAI:

„Acrystal®“ - nekenksmingas, netoksiškas, dviejų komponentų liejimo produktas, susidedantis iš skystos akrilo dervos, vandens pagrindu ir užpildo miltelių. Priklausomai nuo užpildo medžiagos ir dažančių pigmentų, gaminiai įgauna skirtingas savybes ir paviršiaus išvaizdą.

„Plasticrete“ - naudojamas mažiems ir dideliems architektūriniams elementams. Atsparūs ugniai, žemo arba aukšto tankio, tinka skulptūrų reprodukcijoms. Galima pagaminti gaminius, panašius į natūralų akmenį, metalą – per tam tikrus užpildus.

PUTŲ PLOKŠTĖS IŠ PUR IR IPN - pirminis plokščių paruošimas, putplasčio ruošinių gamyba:

„Atlasfoam - populiariausias, uždarų porų, įvairių tankių putplastis skirtas gaminti iš kompozitų vandens, sausumos ir oro transporto korpuso dalims.

„Fenixfoam“ - stabdantis gaisro plitimą (M1 klasė pagal AFNOR), uždarų porų, įvairių tankių putplastis skirtas gaminti iš kompozicinių medžiagų vandens, sausumos

„CrioFoam®“ - pritaikomas "sumuštinių" gamyboje visiems tiems įrenginiams, kuriuose reikalinga labai gera šilumos izoliacija, pavyzdžiui, pramoninių konteinerių ir šaldytuvų furgonų.

„MouldFoam®“ - įvairių tankių putplastis skirtas modelių, prototipų ir pramoninių formų gamybai tiek tradicinėmis priemonėmis, tiek ir su moderniausiomis CNC staklėmis.

DERVOS: poliesterinės (ortoftalinės, teraftalinės, izoftalinės); DCPD – poliesterinė derva diciklopentadieno pagrindu; tereftalinės – poliesterinė derva gaminama perdirbant PET (polietileno tereftalato) butelius, plastikus; vinilesterinės dervos; epoksidinės dervos; fenolinės dervos; akrilinės dervos;  poliuretaninės dervos; biomasės ir kitos, įvairių modifikacijų dervos.

GELKAUTAI IR TOPKAUTAI: gelkautas - tai skaidrus arba spalvotas kompozicinių gaminių apsauginis-dekoratyvinis sluoksnis gaminamas poliesterinių, vinilesterinių ir epoksidinių dervų pagrindu. Topkautas naudojamas remonto darbuose arba dengiant jau pagamintą gaminį.

STIKLO PLUOŠTO AUDINIAI, DEMBLIAI IR SRUOGOS: stiklo pluošto dembliai (emulsiniai, milteliniai); stiklo pluošto audiniai; stiklo pluošto siūlai; stiklo pluošto sruogos; anglies pluošto audinys; anglies ir kevlaro (aramido) pluoštų audinys; aramido audinys.

„LANTOR“ VELTINIAI: „Lantor Composites“ siūlo platų naujų neaustinių medžiagų, pritaikytų kompozitų pramonei FRP (angl.Fibre Reinforced Plastics). „Lantor“ veltinių panaudojimas leidžia sutaupyti žaliavų sąnaudas, darbo laiką, žymiai pagerina fiziko-mechanines gaminių savybes ir sumažina defektų atsiradimo galimybę.

SILIKONAI, POLIURETANINĖ GUMA, LIEJAMA POLIURETANO PUTA: silikonas - šiuo metu yra pats priimtiniausias ir universaliausias pasirinkimas elastinių ir viršutinių (vakuuminio įsiurbimo technologijoje) formų gamyboje. Poliuretano (PU) guma viena iš greitai plintančių žaliavų liejimo formų ir detalių gamyboje. Liejama poliuretano puta - liejama, dviejų komponentų, uždarų porų poliuretaninė puta.

FORMŲ SUTEPIMO PRIEMONĖS:

Pusiau - permanentinis formų skiriamasis sluoksnis „Release All 45“ savyje turi labai reaktyvių polimerų, kurie sudaro ploną, bet tvirtą sluoksnį, kuris užtikrina ilgalaikį gaminių išėmimą iš formos, suteikia gaminiui pusiau matinį paviršių ir gali dirbti su įvairiais rišikliais net prie 475°C!!!

Pastinis vaškas „Polivaks SV-6“ (300gr) skirtas atskirti gaminį nuo formos pagamintos iš kompozicinių medžiagų, norint gauti ypač blizgų gaminio paviršių, kuris būtų ne mažesnis už formos paviršiaus kokybę.

Purškiamas vaškas „Polivaks PV-7“ (500ml) yra skysta pastinio vaško „Polivaks SV-6“ versija skirta blizgiems paviršiams.

„Polivaks N“ (300gr) - vaškas naudojamas naujoms, remontuotoms ar rizikingoms (akytoms) formoms.

„Polivaks Eko PVA“ (1ltr) - panaudojamas po formos paruošimo su pastiniu vašku „Polivaks N“, kai forma yra nauja arba su padidintu rizikos laipsniu. Ši sistema taip pat naudojama, kai reikia nuo modelio ar gaminio originalo nuimti formą.

„Polivaks Liquid SIVI PVA“ (1ltr.) - sudaro gana storą, ypač patikimą, apsauginį sluoksnį. Kai dirbama su rizikingais ir brangiais gaminiais, nuo jų nuimant formas arba formomis turinčiomis poringą ar labai sudėtingą paviršių, „Polivaks SIVI PVA“ yra nepakeičiamas.

„Polivaks SIVI MAT“ (1ltr)- tai skystas skiriamasis tirpalas PVA pagrindu, skirtas gauti matinius gaminių paviršius dirbant su blizgiomis formomis ir modeliais.

„HI-Low“ (411gr) skiriamojo pastinio vaško sudėtyje yra sintetinių vaškų mišinys ir yra vienas iš „FinishKare Premium“ grupės produktų formoms.

„Blue Wax“ (411gr) suteikiantis gerą blizgesį pastinis vaškas formoms, turintis savyje karnaubos vaško. Atsparus aukštai temperatūrai (iki 110C), dirbant gaminant su įvairiausiomis dervomis (poliesterio, PUR ir pnš.) lieto marmuro ar stiklo plastikinius gaminius.

„Honey Wax“ (400gr.) yra blizgus pastinis vaškas, skirtas naudoti suteikiant formoms patikimą skiriamąjį sluoksnį. Lengvai naudojamas, minkštas pastinis vaškas, teisingai panaudotas, suteikia gaminiui gerą blizgesį.

„Paste Wiz“ (400gr.) skiriamasis vaškas skirtas formų iš medienos, gipso, stiklo plastiko, stiklo, metalo paruošimui gamybai, kurioje panaudojamos poliesterinės, vinilesterinės ir epoksidinės dervos. Pritaikytas gamybai kur naudojamas rankinis, purškiamasis ar RTM laminavimas.

„Formula Five“ (340gr.) tai yra aukštos kokybės pastinis vaškas stiklo plastiko ar metalinių gamybinių formų impregnavimui gaminant kompozicinius gaminius.

„TR-102“ yra labai greitai ir tolygiai paskirstomas, greitai džiūstantis ir lengvai išpoliruojamas vaškas pagamintas panaudojant karnaubo vašką. Jis yra naudojamas šalto kietėjimo stiklo plastiko gamyboje.

„TrennSpray“ yra universalaus panaudojimo purškiamas vaškas. Jis tolygiai ir plonai purškiamas iš maždaug 30cm atstumo ir poliruojamas, paskirstomas minkštu skudurėliu.

„АPW“ skiriamasis sluoksnis yra minkštųjų vaškų pastos mišinys, naudojamas atskirti liejamą poliuretaną nuo formų, kurios yra sudėtingų ir porėtų paviršių. Stiklo plastikinėms, medinėms ir silikoninėms formoms, kurios turi sudėtingus ir porėtus paviršius: PUR putoms ir PUR liejimo medžiagoms.

„Trennlack“ yra bespalvis PVA tirpalas, kuris dažniausiai yra naudojamas kartu su skiriamaisiais vaškais, tam, kad būtų pasiekta patikimesnė danga, gaminio atskyrimui nuo formos. Ypač darbuose su naujomis formomis.

VAKUUMINIO FORMAVIMO PRODUKTAI: Airtech Advanced Materials Group“ būdama didžiausia pasaulyje vakuuminių plėvelių (maišų), įrankių, įrangos ir įrengimų skirtų įsiurbimo, autoklavų procesams ar kontaktinio liejimo technologijoms, patikimai tarnauja aviacijos, laivų statybos, vėjo energetikos, automobilių pramonės gamintojams nuo 1973m. 

„Resin infusion Starter Kit“ - rinkinys pradedantiesiems darbui dervos įsiurbimo technologija. Šis rinkinys leis jums padaryti savo pirmąjį gaminį naudojant dervos įsiurbimo technologiją plotu didesnį kaip 2- 4m2.     

Vakuuminių plėvelių, gaminamų „Airtech“, asortimentas labai labai didelis. Priklausomai nuo jūsų reikalavimų ir gamybos technologijos, galima atrasti sau tinkamų techninių duomenų plėvelę.

Drenažiniai ir sugeriantys veltiniai gali dirbti ir kaip dervos tekėjimo blokatoriai, ir kaip oro drenažai. Pagal pasirinkimą jie gali būti naudojami įvairiose technologijose, prie įvairių temperatūrų ir slėgių.

Vadinami „aukojamieji“ audiniai, kurie skirti perteklinės dervos sugėrimui, gaminio estetinio vaizdo pagerinimui ar plotų, kurie vėliau bus klijuojami, paruošimui.

Įvairiais tarpais ir skylučių diametrais perforuotos atskiriamosios plėvelės dažniausiai naudojamos viniojimo technologiniuose procesuose arba didesnių gaminių gamyboje.

„Airtech“ tinkliukai naudojami užtikrinti patikimą, tolygų dervos pratekėjimą. Pagal poreikius (dervos pratekėjimo greitį) tinkliukai gaminami nuo 0,7 mm iki 1,5 mm storio.

Sandarinimo, dvipusio lipnumo juostos naudojamos vakuuminės plėvelės ir žarnų pajungimo vietų tvirtinimui. Galima išsirinkti juostas pagal gamybos temperatūras, lipnumą, minkštumą ir t.t.

Polietileninės, ištisinės žarnos ir spirale apipjautos žarnos, skirtos dervos ir vakuumo paskirstymui, būna trijų diametrų: 1/2"; 3/8" ir 5/8".

Silikoninė žarna dėl savo minkštumo labai patogi sujungti kitas žarnas tose vietose, kur po to dedami ventiliai, štuceriai ar žarnų užspaudėjai.

Aliumininiai štuceriai su silikonine tarpine labai palengvina darbą. Jie jungiasi per vakuuminę plėvelę ir leidžia patikimai prijungti žarną oro nutraukimui.

Silikoninės tarpinės ir „spynos“ skirtos dvipusių formų gamybai ir darbui vakuuminio įsiurbimo technologija.

„Airvac 22“ - pats paprasčiausias, patogus, pigus ir patikimai dirbantis prietaisas, atliekantis vakuuminio siurblio funkcijas, dirbantis nuo suspausto oro.

„Airtac 2E“ - yra aerozoliniai, laikinos fiksacijos klijai. Naudojami užfiksuoti audinius tarpusavyje (kad neslydinėtų), vertikaliose ir sudėtingos konfiguracijos formos vietose.

Kaip atsargiai ir kruopščiai bedirbtumėte, pasitaiko, kad vakuumuojant atsiranda oro nutekėjimas iš aplinkos į sandarintą formą. „VacLeak VEQ-70“ padės atrasti pažeistos plėvelės ar nesandarių sujungimų vietą.

„Durocast“ - stalviršių plokštė pagaminta iš įmanomai aukščiausios kokybės uretano. Paviršius nebijo pjaustymų, neužsiteršia.
    
„MVK 2011“ - mobili vakuumo stotelė (vežimėlis) yra idealus pasirinkimas, kai reikalingas vakuumas prepregams ir dervos įsiurbimui įvairiose darbo vietose, prie skirtingo dydžio formų.

DARBO ĮRANKIAI IR ĮRENGIMAI

GLAISTAI IR KLIJAI:

Glaistas anglies kompozitams, atsparus UV, epoksidiniams ir poliesteriniams kompozito paviršiams.

Glaistas su stiklo pluoštu, skirtas giliems, dideliems nelygumams ir defektams.

Glaistas „FEW“ - gerai šlifuojamas, mažo poringumo, tinka ir medžio, metalo, plastiko glaistymui /klijavimui.

Glaistas „KK-PLAST“ - be plastikų, gerai užpildo medžio, stiklo, betono nelygumus.

Glaistas „Ferro-FIX“ - didelio klampumo, gerai užpildantis ir išlyginantis. Patogus lyginant vertikalius paviršius. Greitai kietėjantis, su labai geromis šlifavimo savybėmis.

Purškiamas glaistas „Carbo spray“ - atsparus UV, epoksidiniams ir poliesteriniams kompozito paviršiams.

Skiediklis „Carbo Spray“, skirtas reguliuoti purškiamo glaisto „Carbo Spray“ tirštumą.

Purškiamas glaistas „Ferro-Spray“, skirtas stiklo plastiko, metalo, medienos ir gruntuotiems paviršiams.

Tepamas glaistas „Ferro-Top“ - greitai džiūstantis, sukuria paviršių be porų ir oro burbuliukų. Skirtas paviršių lyginimui, šlifavimo žymių padengimui ar kampų, briaunų užpildymui.

Glaistas „Multi“ - daugiafunkcinis glaistas gerai sukimba su cinkuoto plieno, aliuminio, plieno ir alavo paviršiais. Puikiai užpildo ertmes, lengvai šlifuojamas.

Glaistas „Multi Plus“ - universalaus panaudojimo glaistas su multifunkcija: gerai sukimba su cinkuoto plieno, aliuminio, plieno ir alavuotu paviršiumi. Turi didelę užpildymo funkciją, lengvai šlifuojasi.

Glaistas „Ferro-Alu“ - poliesterinis glaistas dėl aliuminio užpildo turi didelį tankį ir tirštumą. Todėl patogus darbuose užpildant nelygumus ar įlenkimus vertikaliuose paviršiuose.

Tiksotropinis užpildymo glaistas/klijai su stiklo pluoštu. Turi mažą susitraukimą ir didesnį stiprumą. Jeigu šis glaistas paviršinis, patartina dar panaudoti smulkesnės struktūros glaistą. V11 naudojamas kaip klijai sujungiant detales iš poliesterio ar medienos. Lygina ir užpildo pažeistus ar korodavusius plieno lakštus, medienos įtrūkimus.

Glaistas „Lightplast“ - Užpildas su mažu santykiniu svoriu, Medžiaga yra gerai mechaniniam, sukaltos ir schraubar. Skirtas lengvų gaminių, kurie pagaminti panaudojant putplastį. užpildymui, išlyginimui, remontui. Taip pat ortopedijos gamybiniame sektoriuje.

Glaistas „Nautic“ - ypatingas užpildas, kuris yra naudojamas vandens apsemiamų stiklo plastiko dalių remontui: tiltų, baseinų (iki 27°C), valčių, laivų ir t.t.

„Viscovoss KL 1“ - ortoftalinio poliesterio pagrindu pagaminti klijai/glaistas turi gerą atsparumą smūgiams ir drėgmei. Skirti gaminiams ar jų dalims klijuoti, užpildyti, kurie pagaminti iš PVC, PUR, poliesterio laminatų, medienos, aliuminio, plieno, nerūdijančio plieno, betono ir akmens.

Klijai „Norpol FI-184“ - vinilesterinės dervos pagrindu pagaminti klijai turi didelį atsparumą temperatūrai ir tempimo pailgėjimą net 2-3,5%. Skirtas ypač storoms siūlėms gaminiuose iš stiklo plastiko.

„ViscoVoss KL4ADV“ - iš anksto išlengvinti, pagreitinti, užpildantys klijai ortoftalinio poliesterinės dervos pagrindu. Turi gerą atsparumą smūgiams ir drėgmei, taip pat daugeliui cheminių medžiagų. Klijuoja ir užpildo: PVC, PUR putas arba balsa, poliesterio laminatus, medį, aliuminį, plieną, nerūdijantį plieną, akmenį, betoną.

„ViscoVoss KL6ADV“ - tai pluoštu sustiprinti, pusiau lankstūs klijai, pagreitinti, ortoftalinės-izoftalinės poliesterinės dervos  pagrindu. Turi gerą atsparumą smūgiams ir drėgmei, taip pat daugeliui cheminių medžiagų. Mėlynos spalvos indikatorius leidžia vizualiai stebėti peroksido išmaišymą. Ypač tinka kampų suapvalinimams ir dalių sujungimams  iš įvairių medžiagų.

„ViscoVoss KL9ADV“ - pluoštu sustiprinti, pagreitinti klijai tetrahidroftalio pagrindu. Turi labai aukštą pailgėjimą trūkstant ir gerą reakciją nuovargiui. Atsparūs drėgmei ir daugeliui atskiestų chemikalų, bent standartinių poliesterinių dervų lygiu.

Klijų derva yra naudojama elastingiems poliesterinių laminatų klijavimams, medžio, aliuminio, plieno, nerūdijančio plieno, PVC ar PUR putomis, akmens ir betono gaminiams.

POLIRAVIMO PRIEMONĖS: Modelių, prototipų, formų ir gaminių poliravimo priemonės, kuriose nėra poliesteriniams ir epoksidiniams paviršiams pavojingų priedų.

Poliravimo pasta „Oscar's M50“ - tai yra universalus polirolis, vidutiniškai smulkių, vienodo dydžio abrazyvinių  dalelių, kurios suteikia gerus poliravimo rezultatus dirbant ir prie aukštesnių temperatūrų poliravimo mašinėlėmis.

Poliravimo pasta „Oscar's M100“ - universali poliravimo pasta, su itin smulkiomis ir vidutiniškai smulkiomis abrazyvinėmis dalelėmis, kuri dažnai naudojama po pirminio poliravimo su pasta M50 ir suteikianti paviršiui labai gerą blizgesį. Tinka  dirbti ir esant aukštesnei temperatūrai, su poliravimo mašinėlėmis.

Poliravimo pasta „Oscar's M150“ - „M-150“ yra pagrindinis poliravimo produktas siekiant itin aukštos kokybės paviršių apdailos. To pasiekiama poliruojant ir ranka, ir kylant temperatūrai, dirbant mašinėlėmis. „M-150“ yra specialiai sukurta poliuretano dangoms ir epoksidinėms gelkauto paviršiams. Labai gerai tinka gatavų dalių po remonto pašalinti paviršiaus matiškumą, dėmes ir t.t.

TOPPLASTAS, UAB PASLAUGOS:

Putplasčio ruošinių gamyba: Kiekvienas kompozicinių gaminių gamintojas turi savo patirtį, reikalavimus ir vizijas kokia technologija bus naudojama gaminant ir kaip atrodys užbaigtas gaminys. Mes tik padėsime tai įgyvendinti taupant Jūsų laiką ir darbo sąnaudas gaminant putų ar korių ruošinių rinkinius. Panaudojant šiuolaikinę modernią įrangą ir CNC stakles, Jums bus suteiktos paslaugos, stabili kokybė ir tolygus, Jums reikalingas tiekimo greitis.

TOPPLASTAS, UAB FILIALAI:

VILNIUS: TOPPLASTAS, UAB centrinė būstinė - Sandėlių g. 44 (Liudvinavo g. 1E); Tel. (8 5) 269 1935; Faks. (8 5) 269 1936; Mob.8 698 22 524

KAUNAS: Raudondvario pl.141; Mob.Tel. 8 640 22 731; Faks. (8 37) 26 1434

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Chemijos pramonės žaliavos, kompozicinių medžiagų gamyba, kompozicinės medžiagos, poliesterinės dervos, epoksivinilesterinės dervos, epoksidinės dervos, gelkautai, topkautai, barjerkautai, stiklo pluošto audiniai, dembliai, sruogos, anglies audiniai, kevlaro audiniai, putplasčiai, balza, koriai, veltiniai, reakcijų katalizatoriai, greitikliai, lėtikliai, dervų skiedikliai, formų sutepimo priemonės, skiriamieji sluoksniai, glaistai, klijai, darbų saugos priemonės, laminavimui vakuumu, įrengimai, įrankiai, silikonai, plastilinas, stiklo plastikas, kompozicinės medžiagos, stiklo plastiką armuojančios medžiagos iš stiklo pluošto, siūlai purškimui ir viniojimui, austi ir persiūti audiniai, kombinuotos medžiagos, medžiagos ir instrumentai laminavimui vakumu, spec. plėvelės, žarnos, silikonai elastinių formų gamybai, įrankiai ir įrengimai stiklo plastiko gamybai, kompozicinių medžiagų užpildai, stiklo plastiko užpildai, biaksialiniai audiniai, triaksialiniai audiniai, kvadroaksialiniai audiniai, medžiagos sluoksninio  stiklo plastiko gamybai, kompozicinių medžiagų užpildai, žaliavos stiklo plastiko gamybai, žaliavos automobilių remontui, įrengimai kompozicinių medžiagų gamybai, PU plokštės formų sutepimo priemonė

  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
  • TOPPLASTAS, UAB - žaliavos ir įranga kompozicinių medžiagų gamybai
Žymės:
Pasidalink: