ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


terma-uab-logotipas

TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.

Adresas:
Europos pr. 110, LT-46351, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133140815
PVM kodas: LT331408113

Tel. Nr.: (8 37) 39 2311
Faks.: (8 37) 39 2096

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.terma.lt
Tinklalapis: parduotuve.terma.lt


TERMA, UAB VEIKLA: šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir katilinės, izoliuotų vamzdžių sistemos, šilumokaičių plovimo įrenginiai, šilumos skaitikliai, šildymo kaštų dalikliai, nuotolinis duomenų nuskaitymas, elektros skaitikliai, šilumos siurbliai, valdymo automatika.

UAB „TERMA“ įkurta 1991 metais. Pagrindinė įmonės veiklos sritis susijusi su šilumos gamybos, tiekimo ir naudojimo efektyvumu tiek atskiruose miestuose ar gyvenvietėse, tiek pramonėje ar gyvenamuose pastatuose. Viena iš svarbiausių UAB „TERMA“ veiklos sričių – alternatyvių energijos šaltinių panaudojimas, daugiausiai dėmesio skiriant saulės energijai. Bendrovė turi Aplinkos apsaugos ministerijos kvalifikacini atestatą projektavimo ir montavimo darbų atlikimui ypatingos svarbos objektuose, valstybinės energetikos inspekcijos leidimą vykdyti specialius darbus. Dauguma įmonės darbuotojų turi LR Aplinkos ministerijos kvalifikacijos atestatus.

Daugelis bendrovės atliktų darbų yra susiję su šilumos ūkio reorganizacija ir restruktūrizacija, decentralizacija nagrinėjant techninius ir ekonominius klausimus. Keletas atliktų darbų atlikti su žymiomis Europos konsultacinėmis bei gamybinėmis kompanijomis.

UAB „TERMA“ 2011 metais įdiegė integruotą kokybės ir aplinkos apsaugos valdymo sistemą, atitinkančia ISO 9000:2001 ir ISO 14001:2005 reikalavimus.

UAB „TERMA“ yra firmų „ALFA-LAVAL“, „SWEP“ (šilumokaičiai), „KAMSTRUP“ (šilumos, elektros skaitikliai), „DANFOSS“, „HONEYWELL“ (šilumos punktų ir katilinių automatika), „STAR PIPE“ (izoliuotų vamzdžių sistemos), „SUNEX“, „TISUN“ (saulės kolektorių sistemos) bei daugelio kitų atstovai ir partneriai Lietuvoje.

UAB „TERMA“ dukterinės įmonės:

UAB „TERMA CONSULT“ – konsultacinės paslaugos energetikos srityje: verslo planai, investiciniai projektai, energetiniai auditai, pastatų energinis sertifikavimas, paraiškų ES struktūriniams fondams pildymas ir teikimas.

UAB „SIURBLIŲ TECHNIKOS CENTRAS“ – didmeninė ir mažmeninė prekyba buitiniais ir pramoniniais siurbliais, skirtais transportavimui įvairiausių skysčių: karštam ir šaltam vandeniui, šaldymo technikoje naudojamiems skysčiams, maisto, tekstilės, sunkiosios bei chemijos pramonės technologiniuose procesuose naudojamoms medžiagoms ar tirpalams.

TERMA, UAB PRODUKTAI:

SAULĖS KOLEKTORIŲ SISTEMOS

UAB „TERMA“ turi ilgametę saulės kolektorių ir jų komponentų gamybos patirtį. Įmonė teikia saulės kolektorių sistemų konsultavimo ir projektavimo paslaugas; techninę projektų priežiūrą; komponentų gamybą ir tiekimą; saulės kolektorių sistemų priežiūrą ir remontą; sistemas iki „rakto“.

UAB „TERMA“ yra kompanijų „SUNEX“ (Lenkija) ir „TISUN“ (Austrija) įgalioti atstovai Lietuvoje. Įmonė gamina akumuliacinius vandens šildytuvus, talpas, tvirtinimo ir montavimo elementus. Sistemų projektavimui ir modeliavimui naudoja naujausias ir pažangiausias programas („T*SOL Pro“ , „Polysun“ ir kt.). UAB „TERMA“ siūlo tik aukščiausios kokybės plokščiųjų ir apvaliųjų vakuuminių saulės kolektorių sistemas, kurios naudojamos: buitinio karšto vandens ruošimui, daliniam pastatų šildymui, baseinų šildymui, technologiniams procesams ir kt.

AKUMULIACINĖS VANDENS TALPOS TALPOS IR AKUMULIACINIAI VANDENS ŠILDYTUVAI 

UAB „TERMA“ gamina „Terma AT“ akumuliacines talpas iš juodo metalo lakšto (iki 1300 ltr.) yra skirtos naudoti: šilumos kiekio kaupimui, veikiant kieto kuro katilui, šalto vandens kaupimui kondicionavimo sistemoje ir kitose sistemose. Pagal individualius užsakymus gaminamos talpos ir iš nerūdijančio plieno, talpų konstrukcija (atvamzdžiai, kaitinimo spiralių plotas ir t.t.) taip pat gali būti koreguojama.

Akumuliacinio vandens šildytuvo paskirtis – sukaupti karšto vandens kiekį saulėtą dieną, naudojant saulės energiją ir išsaugoti jį 1÷3 paras, o taip pat papildomai pašildyti elektriniu kaitintuvu arba katilu. UAB TERMA“ gamina įvairios konstrukcijos akumuliacinius vandens šildytuvus „Terma VN“, be šilumokaičio (tipas VN), su saulės sistemos šilumokaičiu ir elektriniu kaitintuvu (tipas VN-E-1), su saulės sistemos šilumokaičiu, katilo sistemos šilumokaičiu ir elektriniu kaitintuvu (tipas VN-E-2) ir kt. Talpų konstrukcija (atvamzdžiai, kaitinimo spiralių plotas ir t.t.) gali būti koreguojama.

Be savo gaminamos produkcijos, UAB „TERMA“ klientams gali pasiūlyti aukštos kokybės kompanijų „Sunex“ ir „TiSun“ akumuliacines talpas ir vandens šildytuvus.

SAULĖS ELEKTRINĖS

UAB „TERMA“ turi ilgametę patirtį įrengiant saulės elektrines. Projektuojant ir montuojant sistemas siekiama pačio optimaliausio ir efektyviausio varianto. UAB „TERMA“ teikiamos paslaugos: konsultavimas, saulės elektrinių detalūs skaičiavimai su programa „PV*SOL 2017“, projektavimo ir montavimo darbai, komponentų tiekimas ir gamyba, sistemos iki „rakto“, aptarnavimas. Bendrovė dirba tik su gamintojais turinčiais ilgametę patirtį, kurių įranga yra patikrinta ir kokybiška. „TERMA“ siūlo „HECKERT SOLAR“ (Vokietija) saulės modulius, „SMA“ (Vokietija) arba „SOFAR SOLAR“ (Kinija) įtampos keitiklius (inverterius). Taip pat gali pasiūlyti ir kitokių techninių parametrų įrangos, bei monokristalinių ar plonasluoksnių saulės modulių.

ŠILUMOS PUNKTAI IR KATILINĖS

UAB „TERMA“ - projektuoja, montuoja ir prižiūri automatizuotus šilumos punktus, katilines, šildymo sistemas. Automatizuotas šilumos punktas skirtas pastatų šildymui ir karšto vandens ruošimui, kai šiluma tiekiama iš centralizuoto šilumos tiekimo tinklų. „TERMA“ siūlomas automatizuotas šilumos punktas yra kompaktiškas, ekonomiškas, paprastai eksploatuojamas, lengvai montuojamas vietoje, pagamintas iš aukščiausios kokybės produkciją gaminančių firmų „ALFA-LAVAL“, „SWEP“, „DANFOSS“,  „HONEYWELL“,  „GRUNDFOS“,  „WILO“,  „LOWARA,  „KAMSTRUP“ įrengimų. 

IZOLIUOTŲ VAMZDŽIŲ SISTEMOS „STAR PIPE“

„TERMA“ tiekiama vamzdžių ir fitingų sistema „STAR PIPE“ yra skirta karšto, šalto ir net agresyvaus agento transportavimui. „STAR PIPE“ sistema dažniausiai naudojama šilumos tinklų vamzdynams, klojamiems tiesiogiai į gruntą. „STAR PIPE“ sistemą sudaro vamzdis, kuriuo agentas yra transportuojamas, šiluminė izoliacija, kurią sudaro poliuretano (PUR) putos, ir apsauginis polietileno (PEH) vamzdis. Dėka atraminių polipropileno atramėlių, sumontuotų po polietileno (PEH) gaubtu, signaliniai laidai yra įrengti centruotai. Standartiškai pagrindinis vamzdis yra gaminamas ir anglinio plieno, cinkuoto plieno ar vario. Kliento pageidavimu pagal specialų užsakymą vamzdis gali būti pagamintas iš nerūdijančio plieno ar polietileno (PEH).

ŠILUMOKAIČIŲ PLOVIMO ĮRENGINIAI „ŠPĮ-2“

Šilumokaičių plovimo įrenginys „ŠPĮ-2“ yra naudojamas šilumokaičių ir katilų plovimui. Plovimo metu, naudojant specialius chemikalus, pašalinamas dumblas, mikroorganizmai, kalkės ir kitos nuosėdos, bloginančios šilumos mainus.

ŠILUMOS SKAITIKLIAI

„TERMA“ tiekiami danų firmos „KAMSTRUP“ šilumos skaitikliai pasižymi itin aukštu matavimo tikslumu bei informacijos patikimumu. Šilumos skaitikliai „KAMSTRUP MULTICAL“ naudojami šilumai matuoti centrinio šilumos tiekimo katilinėse, daugiabučiuose, nuosavuose ir viešojo naudojimo pastatuose. Skaitiklis yra nesunkiai sumontuojamas, nuskaitomas ir tikrinamas.

ŠILDYMO KAŠTŲ DALIKLIAI

Šildymo kaštų dalikliai (dar vadinami šilumos dalikliais, šildymo išlaidų paskirstytuvais) – pastatuose, prie šildymo prietaisų (radiatorių, konvektorių ir kt.) individualiai pritvirtinami nekomercinės apskaitos prietaisai. UAB „TERMA“ projektuoja, tiekia, montuoja ir prižiūri šilumos daliklių sistemas.

ELEKTROS SKAITIKLIAI

Danų firmos „KAMSTRUP“ elektros skaitikliai – tai kokybiški ir pasižymintys matavimo tikslumu bei informacijos patikimumu skaitikliai. Jie yra naudojami elektros energijos apskaitos sistemose, įvertinti elektros tinklų abonentų naudojamą energiją.

NUOTOLINIS DUOMENŲ NUSKAITYMAS

UAB „TERMA“ diegia nuotolinio nuskaitymo ir nuotolinio parametrų valdymo sistemas šilumos tiekimo įmonėse, bei privačiame sektoriuje. „HD-Vision“ - procesų kontrolė jūsų rankose! Programos paskirtis – kaupti, atvaizduoti parametrus ir jų kitimą laike ir valdyti nutolusius objektus per pasirinktus parametrus.

ŠILUMOS SIURBLIAI

UAB „TERMA“ siūlo šilumos siurblių su žemės šilumokaičiu (žemė-vanduo, vanduo-vanduo) arba su oro šilumokaičiu (oras-vanduo) konsultavimo ir projektavimo paslaugas; techninę projektų priežiūrą; komponentų gamybą ir tiekimą; šilumos siurblių sistemų priežiūrą ir remontą; sistemas iki „rakto“.

Pagrindiniai įmonės siūlomi šilumos siurblių tipai nepriklausomai nuo šilumos šaltinio: šilumos siurbliai centriniam šildymui, vėsinimui ir karštam buitiniam vandeniui; šilumos siurbliai tik karštam buitiniam vandeniui ruošti; kompaktiški šilumos siurbliai su integruota karšto buitinio vandens talpa.

VALDYMO AUTOMATIKOS SISTEMOS

UAB „TERMA“ siūlo firmų „SOREL“ ir „TiSUN“ valdymo automatikas saulės kolektorių, šildymo bei kitoms sistemoms.

TERMA, UAB PASLAUGOS:

PROJEKTAVIMAS

Pastatų šildymo, vėdinimo, vandentiekio sistemos, katilinės, automatizuoti šilumos punktai, saulės kolektorių sistemos.

GAMYBA IR MONTAVIMAS

Energiją taupantys modernūs šilumos punktai, katilinės, saulės kolektorių sistemos, saulės elektrinės, šilumokaičių cheminio plovimo įranga, akumuliacinės talpos šildymui ir karšto vandens ruošimui.

PROJEKTAVIMAS IR TIEKIMAS

Pramoniniai garo vandens šildymo katilai, izoliuoti vamzdžiai, šilumos punktų automatika, plokšteliniai šilumokaičiai, šilumos ir elektros skaitikliai, buitinių šildymo katilų elektroniniai reguliatoriai, saulės elektrinės, plokštieji ir apvalieji vakuuminiai saulės kolektoriai, kontrolės ir valdymo įranga, akumuliacinės talpos ir šildytuvai, specialūs antifrizai ir kita įranga.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Šilumos gamyba, šilumos tiekimas, alternatyvių energijos šaltinių panaudojimas, alternatyvi energija, šildymas, šiluma, saulės energija, šilumokaičiai, šilumos skaitikliai, elektros skaitikliai, šilumos punktų automatika, katilinių automatika, izoliuotų vamzdžių sistemos, saulės kolektorių sistemos, akumuliaciniai vandens šildytuvai, talpos, šilumos punktai, katilinės, izoliuotų vamzdžių sistemos, pastatų šildymo sistemos, vėdinimo sistemos, vandentiekio sistemos, katilines, automatizuotų šilumos punktų sistemų projektavimas, saulės kolektorių sistemų projektavimas, energiją taupančių modernių šilumos punktų projektavimas, katilinių projektavimas, saulės kolektorių sistemų projektavimas, saulės elektrinių projektavimas, šilumokaičių cheminio plovimo įrangos projektavimas, akumuliacinių talpų šildymui gamyba, karšto vandens ruošimui gamyba, akumuliacinių talpų montavimas, saulės kolektoriai, saulės kolektorių komplektai, vandens šildytuvai, vandens šildytuvai šilumos siurbliams, akumuliacinės talpos, daugiafunkcinės talpos, siurblio moduliai, valdymo automatikos, montavimo elementai ir jungtys saulės kolektoriams, išsiplėtimo indai, vamzdynai, izoliacija, elektriniai šildymo elementai, šilumos skaitikliai, šilumos siurbliai

  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.
  • TERMA, UAB - šilumos gamyba ir tiekimas: saulės kolektoriai, akumuliaciniai vandens šildytuvai ir talpos, saulės elektrinės, šilumos punktai ir kt.Žymės:
Pasidalink: