ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas

Adresas:
Mokyklos g. 6, BUKIŠKĖS, LT-14013, VILNIAUS RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 124574766
PVM kodas: LT245747610

Tel. Nr.: (8 5) 240 3858
Faks.: (8 5) 240 3860TECHNOTERMA, UAB VEIKLA: Šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas, montavimas bei techninė priežiūra. Statinių inžinerinės sistemos nuo 1998 metų. Orinio šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, rekuperavimo sistemos, stacionarūs ir mobilūs oro šildymo įrengimai, ortakių sistemos, kondicionieriai ir rekuperatoriai, dujiniai ir spinduliniai šildytuvai, drėkinimo ir džiovinimo įrengimai, oro ištraukimo ir filtravimo įrenginiai, dyzelinio kuro talpos, grindų šildymo sistemos.

UAB "TECHNOTERMA“  - tai įmonė teikianti šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimo, montavimo bei techninės priežiūros paslaugas, per ilgametę patirtį inžinerinių paslaugų srityje neabejotinai tapo sėkmės garantu savo klientams. Bendrovė yra atestuota teikti: Būsto, viešosios paskirties, gamybos statinių projektų šildymo ir vėdini"mo bei oro kondicionavimo sistemų montavimo darbus; Elektros montavimo, instaliavimo, derinimo darbus; Įrengti santechnikos, šildymo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų bei gaisro prevencijos ir gesinimo įrangą ir sistemas; Diegti elektroninių ryšių (telekomunikacijų), procesų valdymo sistemas ir jų automatizaciją. Plėsdama savo veiklą, įmonė gavo teisę įrengti gamtinių dujų eksplotavimo įrenginius.

Įmonė UAB "TECHNOTERMA" yra Italų firmos TECNOCLIMA atstovai. Įmonė prekiauja, projektuoja ir montuoja oro šildymo, vėdinimo, kondicionavimo, rekuperavimo įrangą, sistemas pramonei ir buičiai, ortakių sistemas.

Orinis šildymas Lietuvoje populiarėjo ne be UAB "TECHNOTERMA" pagalbos. Įmonė savo veiklą pradėjo siūlydama orinio šildymo, sutapatinto su vėdinimu, bei kondicionavimu sistemas. Pirmiausia šiuo racionaliu, pigiu šildymo būdu susidomėjo pramonės įmonės. Vieni didžiausių klientų yra prekybos tinklai "Norfos mažmena", "Ogmios centras", "VP Market", ir daugelis kitų. Pramonės įmonės sudaro didesnę dalį klientų, tačiau tokiomis sistemomis domisi ir administracinių bei gyvenamųjų pastatų šeimininkai. Bendrovės specialistai atvažiuoja pas užsakovus, konsultuoja, derina būsimų pastatų šildymo ir vėdinimo sistemų projektus, sumontuoja ir prižiūri orinio šildymo vėdinimo ir kondicionavimo sistemas. Plėsdama savo veiklą ir veržliai augdama, įmonė jau įsitvirtino Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje bei Kazachstane.

Dėka kompanijoje dirbančių kompetetingų, veržlių, ir ambicingų profesionalų, užsitarnavome patikimo ir lojalaus partnerio vardą. Nuolat ieškome naujų sprendimų, keliame darbuotojų kvalifikaciją, ir periodiškai atnaujiname teikiamų paslaugų spektrą taip gerindami tiek darbų kokybę, tiek teikiamų paslaugų inovatyviškumą. Pilnai atsakome už teikiamų paslaugų kokybę, nes naudojame tik modernią, patikimų partnerių įrangą.

Mūsų specialistai pasirengę Jus pakonsultuoti, suderinti būsimų pastatų šildymo ir vėdinimo sistemų projektus, bei atlikti visus reikalingus montavimo ir priežiūros darbus.

TECHNOTERMA, UAB PROUKTAI IR PASLAUGOS:

PROJEKTAVIMAS: Kvalifikuotų projektuotojų dėka parengsime oro kondicionavimo ir vėdinimo projektus pagal kiekvieno užsakovo norus bei pageidavimus. Projektus rengiame tiek gyvenamiesiems namams, tiek pramoninės, administracinės, ūkinės, viešojo naudojimo, ar gamybinės paskirties pastatams. Mūsų atliekami projektai suderinami su reikalingomis institucijomis, taip užtikrinant privalomus higienos ir priešgaisrinius reikalavimus.

ŠILDYMAS: Šilumos gamyba (iki 1,5 MW galios), šildymas ir tiekimas. Profesionaliai montuojame ir prižiūrime šilumos gamybos sistemas, rengiame įvairios paskirties pastatų šildymo ir tiekimo sprendimus. Ruošiame individualius projektus, užtikrinančius maksimalų šilumos energijos panaudojimą, taip mažinant Jūsų išlaidas ir resursus. Pagal Jūsų keliamus reikalavimus sukomplektuosime inžinerinę įrangą, sumontuosime pageidaujamas sistemas bei pasirūpinsime visu reikalingu aptarnavimu. Kiekvieną projektą atliekame itin kokybiškai, bei teikiame priežiūros ir aprūpinimo paslaugas.

VĖDINIMAS:  UAB "TECHNOTERMA" teikia patalpų klimato palaikymo sistemų diegimo paslaugas. Patyrę inžinieriai ir meistrai pagal mūsų individualiai paruoštą projektą sumontuos patalpų oro vėdinimo sistemas tiek gyvenamosiose, tiek pramoninėse patalpose. Visos mūsų diegiamos ventiliacinės sistemos atitinka higienos ir priešgaisrinius reikalavimus, o darbų kokybė pasižymi ilgaamžiškumu ir nepriekaištingu efektyvumu.

ORO KONDICIONAVIMAS: Projektuojame, tiekiame, montuojame bei prižiūrime įvairios paskirties oro kondicionierius: centrinius ir autonominius, skirtus pramoninėms, gamybinėms, sandėliavimo, prekybos ir gyvenamosioms patalpoms, bei buitinius kondicionierius, skirtus gyvenamiesiems namams, įstaigoms ir t.t., Esame patyrę patalpų kondicionavimo įrangos sistemų projektavimo ir montavimo specialistai. Garantuojame, kad kokybiškai atliktos paslaugos mūsų klientui leis kokybiškai reguliuoti pageidaujamus patalpų oro parametrus, tokius kaip drėgmė ir temperatūra.

SANTECHNIKA: Teikiame visas su santechnika susijusias paslaugas. Parengiame projektų sąmatas, profesionaliai suprojektuojame, ir kokybiškai sumontuojame optimaliausią santechnikos sistemą, atsižvelgiant į patalpų pobūdį. Mūsų atliekami darbai: vidaus ir lauko vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų tiesimas ir priežiūra, bei statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas ir priežiūra.

GAISRO GESINIMAS:  UAB "TECHNOTERMA" yra patyrę apsauginių ir priešgaisrinių sistemų projektavimo ir montavimo specialistai. Turėdami didžiulę patirtį šių sistemų diegimo ir valdymo srityje, garantuojame atliekamų darbų nepriekaištingumą. Mūsų naudojamos ir montuojamos sistemos skirtos aptikti gaisro židinį pačioje pirmoje gaisro stadijoje, o tai užtikrina itin mažą žalos padarymą Jūsų turtui.

AUTOMATIKA: Mūsų įdiegtos automatikos sistemos leis lengvai ir greitai valdyti procesus, dalį jų visiškai automatizuojant. Mūsų diegiamos automatikos sistemos klientui leis lengvai valdyti sistemą taip, kad ji naudotų kuo mažiau šilumos ir tuo pačiu leistų išlaikyti komfortiškas sąlygas naudojamose patalpose. Patikėję automatikos komplektavimą ir surinkimą mūsų specialistams, galite būti užtikrinti, kad rasite aukso viduriuką siekiant aprūpinti patalpas reikiamu šilumos kiekiu, tuo pačiu sutaupydami savo lėšas.

TECHNINĖ PRIEŽIŪRA: Atliekame sumontuotų inžinerinių sistemų pogarantinį aptarnavimą bei remontą. UAB "TECHNOTERMA" inžinieriai yra kvalifikuoti ir savo darbui atsidavę specialistai, visada pasiruošę padėti savo klientams. Teikiame konsultavimo paslaugas, supažindiname su sumontuotų sistemų valdymo subtilybėmis, ir padedame optimizuoti įrengtų sistemų eksploatavimą.

ĮRANGA: Dujiniai stoginiai oro šildytuvai, pakabinami oro šildytuvai šiltnamiams, stacionarūs oro šildytuvai, klimatiniai įrenginiai, stoginiai oro šildytuvai, stacionarūs oro šildytuvai, dujiniai oro šildytuvai, atidirbtų tepalų degantys oro šildytuvai, oro šildytuvai tiesioginio išpūtimo, oro šildytuvai namams, kotedžams, vandeniniai oro šildytuvai, oro šildymo moduliai, mobilūs skysto kuro oro šildytuvai, kombinuoti vandens / oro šildytuvai, destrifikatoriai.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Šildymas, vėdinimas, oro kondicionavimas, patalpų oro šildymas, orinis šildymas, dujinis šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, kondicionavimo įrenginiai, ortakių sistemos, pardavimas, projektavimas, montavimas, priežiūra, orinis šildymas, šildymo sistemos, vandeninis šildymas, katilinės, nuotekų sistemos, lauko tinklai, gaisro gesinimas, šildymo įrenginiai, kondicionieriai, rekuperatoriai, oro užuolaidos, drėkinimo įrenginiai, džiovinimo įrenginiai, dyzelinio kuro talpos, TECNOCLIMA, katilinės, nuotekos, gaisro gesinimo sistemos, projektavimas, montavimas, montavimo darbai, individualių namų inžinerija, automatika, katilinių įranga, inžinerinės sistemos, grindinis šildymas, oro kondicionavimas, oro kondicionavimo montavimas, šildymo montavimas, šildymo projektavimas, šildymo įrengimas, šildymo įranga, ortakiai, ortakių įrengimas, patalpų drėkinimas, drėkinimo įranga, mikroklimato palaikymas, oro ištraukimas, filtrai, oro talpos, grindų šildymas, šildymo sistemų montavimas, vėdinimo sistemų montavimas, oro kondicionavimo sistemų montavimas, elektros montavimas, elektros instaliavimas, elektros derinimo darbai, santechnikos sistemos, šildymo sistemos, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų sistemos, gaisro prevencijos ir gesinimo įranga, elektroninių ryšių sistemos, telekomunikacijų sistemos, automatizacija, gamtinių dujų eksplotavimo įrenginiai

  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimas
  • TECHNOTERMA, UAB - šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo, santechnikos, gaisro gesinimo įrangos, ir automatikos projektavimasŽymės:
Pasidalink: