apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

SVAJONIŲ VEJOS - Decadus, UAB - dirbtinė žolė Royal Grass®, austa PVC ir vinilo danga, lauko baldai, dirbtinės žaliosios sienelės

Adresas: Lazdynų g. 21-101 kab.,LT-04129, VILNIUS, Lietuva

Įmonės kodas: 301106739
PVM kodas: LT100004724310

Mob. Nr.: 8 620 44 979SVAJONIŲ VEJOS - Decadus, UAB VEIKLA: dirbtinė dekoratyvinė žolė interjerui ir eksterjerui „Royal Grass®“ (žalia ir spalvota/ Olandija). Oficialus „Royal Grass®“ (Olandija) atstovas Lietuvoje – UAB „Decadus“ siūlo dirbtinę žolę golfui ir vaikų žaidimo aikštelėms, natūralų ir dirbtinį vertikalų sienų apželdinimą, lauko kilimus, grunto ir natūralios vejos sutvirtinimo paneles bei prabangius lauko baldus.

„Royal Grass®“ - aukštos kokybės testuota ir sertifikuota dirbtinė dekoratyvinė žolė, turinti 11 metų UV garantiją, yra matinė ir labai panaši į natūralią žolę. „Royal Grass®“ dirbtinės žolės produkcija yra pati inovatyviausia šiandieninėje dirbtinių vejų rinkos pasiūloje. Žolės pluoštas yra V formos, kuri yra paimta iš gamtos, kad dirbtinė veja atrodytų kuo natūraliau. „Royal Grass®“ sukurta Micro Nerve technologija (MiNT®) suteikia dirbtinei žolei matinį ir švelnų atspalvį bei minimalų blizgesį. Pluošte esantis vidinis stiebelis išlaiko kiekvieną žolės plauką vertikalioje padėtyje žymiai ilgiau negu kitų gamintojų dirbtinė žolė. Mūsų vejos yra saugios vaikams, gyvūnams ir aplinkai bei atitinka tarptautinius standartus. Tai ilgalaikis ir estetiškas sprendimas Jūsų sodui, kiemui, balkonui ar netgi interjerui!

Oficialus „Royal Grass®“ atstovas Lietuvoje - įmonė UAB „Decadus“ – „Svajonių vejos“. Dirbtinių vejų srityje bendrovė specializuojasi daugiau nei 11 metų. Įmonė konsultuoja visais klausimais: nuo produkto pasirinkimo iki vejos įrengimo. Vietoje yra visos siūlomos dangos ir jų pavyzdžiai bei reikiami komponentai dangos paklojimui. „Svajonių vejos“ meistrai gali atlikti ir dangos klojimo darbus, teikiamos  kraštovaizdžio projektavimo paslaugos. Taip pat įmonė nuomoja dirbtinės žolės kilimus. Visa produkcija yra ypač aukštos kokybės, turinti sertifikatus ir garantijas. „Svajonių vejos“bendradarbiauja su interjero ir kraštovaizdžio specialistais, architektais bei dizaineriais.

Taip pat „Svajonių vejos“ siūlo:

Kokybišką austą PVC ir vinilo kiliminę dangą „Hellsten Flooring“ (Suomija); prabangius lauko baldus „BOREK ir „MAX&LUUK“ (Olandija); DIRBTINES žaliąsias sieneles „VISTAGREEN“ (Didžioji Britanija); NATŪRALIAS žaliąsias sieneles „BGreenpark“ (Bulgarija); dekoratyvinius dirbtinius augalus ir medžius „VERDEVIP“ (Italija); natūralias įvairių spalvų samanas ir augalų paveikslus (Italija, Nyderlandai); natūralios vejos sutvirtinimo tinklelius „BGreenpark“ (Bulgarija)

„Svajonių vejos“ siekia, kad Jūsų darbo ir laisvalaikio erdvė taptų dar jaukesnė ir gražesnė!

SVAJONIŲ VEJOS – Decadus, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

DIRBTINĖ ŽOLĖ „Royal Grass®“

„Royal Grass®“ dirbtinė žolė puikiai tinka įvairiems interjero, eksterjero ir kraštovaizdžio sprendimams: balkonams, stogams ir terasoms, privatiems kiemeliams ir teritorijoms, vaikų žaidimo aikštelėms,  prie baseinų, kapams. Ši danga plačiai naudojama  viešose erdvėse kaip transporto žiedų salose, miesto erdvėse, pvz., lauko kavinėse, ant pastatų fasadų, aikštėse. Taip pat  įvairiems renginiams (madų, kultūros, sporto, laisvalaikio ir kt.). Dirbtinė žolė „Royal Grass®“ yra naudojama ne tik lauke, bet ir viduje. Ji neturi nemalonaus kvapo, nėra toksiška, todėl puikiai tinka įvairiems interjero sprendimams. Ant jos gali vaikščioti ir žaisti vaikai ir naminiai gyvūnai! Dirbtinę veją „Royal Grass®“ galima puikiausiai kloti vietoj natūralios. Ji atspari tiesioginiams saulės spinduliams - turi net 11 metų garantiją nuo UV spindulių; šalčiui, neslenka ir nedūlyja.

ŽALIOSIOS SIENELĖS

Unikalaus dizaino ir išskirtinės kokybės dirbtinės žaliosios sienelės, sukurtos Londone (Didžioji Britanija) – pagaminta ES. Sienelės gali būti tvirtinamos prie bet kokio sienos ar plokštaus lubų paviršiaus; nereikia jokios galinės tvirtinimo sistemos. Panelės pagamintos iš tvirto plieno grotelių, kas užtikrina gerą oro pralaidumą. Dėl to gali būti montuojamos ant įvairių vėdinimo sistemų. UV atsparumas (ISO 4892-2:2013).

Dirbtiniai vijokliai nebijantys jokių lauko sąlygų, atsparūs saulei ir UV spinduliams, lietui, vėjui ir šalčiui. Dirbtiniai vijokliai yra lengvai montuojami, tinkantis eksterjerui ir interjerui. Produktas sertifikuotas UNI EN ISO 4892-2:2013.

Samanų ir stabilizuotų augalų sienos. Klientas gali rinktis iš 16 samanų atspalvių. Samanos yra nedegios, nedulkančios. Samanos sugeria garsą, todėl tinka patalpoms, kuriose yra įrengta prasta garso izoliacija (arba jos iš viso nėra). Samanos atsakingai surinktos Suomijos miškuose. Tarnavimo laikotarpis: iki 8 metų (min drėgmės koeficientas 40%; bijo tiesioginių saulės spindulių). Samanų ir augalų sienelės tinka bet kokiame interjere, suteikia jaukumo ir gamtos įspūdį. Produkcija itin tinka PC ir parduotuvių, oro uostų, universitetų, restoranų, viešbučių SPA, muziejų, viešųjų vietų, renginių, festivalių dekoravimui, plataus profilio projektams.

DIRBTINIAI DEKORATYVINIAI AUGALAI IR MEDŽIAI

Dirbtiniai augalai puikiai tinka dekoruoti namų viduje ir lauke (pvz. balkone ar verandoje), taip pat komercinėse patalpose – viešbučiuose, biuruose, kavinėse, restoranuose, prekybos centruose, renginiuose. Galime pasiūlyti dirbtinių augaliukų nuo 30 cm iki 85 cm aukščio. Aukštis reguliuojamas pagrindu, į kurį jie bus statomi. Vienas kuokštelis yra sudarytas iš daugelio dirbtinio šilko lapelių ir plunksnelių. Taip pat savo asortimente turime ne tik žalių, bet ir žydinčių augaliukų.

LAUKO KILIMAI IR GRINDŲ DANGOS

Austo vinilo grindų danga

Austo vinilo grindų danga idealiai tinka balkonams, terasoms, laiptams, įėjimams ir prieangiams, kavinėms ir restoranams, baseinams, biurams, viešbučiams, bankams, kruiziniams laivas ir t.t. Klientai gali rinkti iš 62 atspalvių. Grindų danga yra antistatinė ir neslystanti. Ją galima tiesti ant šildomų grindų, tinka tiek lauke, tiek viduje. Danga atspari vandeniui, kėdėms su ratukais. Degimo klasė B1 – M3. Išblukimo klasė 7. Atsparumo dėvėjimuisi klasė 32.

Spalvoti kilimai

Spalvoti kilimai idealiai tinka vaikų žaidimų aikštelėms, įvairiems renginiams, įmonių logotipams, biurams, stendams parodose, viešbučiams, prekybos centrams ir t.t. Siūlomi net 27 atspalviai! Spalvoti kilimai - draugiška aplinkai produkcija – neturi švino nei kadmio, tinkantis ir interjerui ir eksterjerui. UV atsparumas – DIN 53387 standartas.

LAUKO BALDAI

Įmonė atstovauja olandijos lauko baldų gamintoją – lyderį savo šalyje – „BOREK“ ir jų naują baldų prekės ženklą „MAX&LUUK“. Lauko baldai pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu. „BOREK“ ir „MAX&LUUK“ baldai tarpusavyje puikiai dera tiek stiliumi, tiek spalvomis. Asortimente net 7 „BOREK“ baldų tipai: virvė, tikmedis, aliuminis, plienas, gobelenas, 2 tipų pinti baldai (platus ir siauras pynimas). Siūlomi stilingi aksesuarai: gėlių vazonai, megzti pufai, pagalvėlės. Novatoriškas 100% olandiškas dizainas, puikiai dera prie bet kokios aplinkos. Baldai atsparūs temperatūrų pokyčiams nuo -40°C iki +80°C.

LAUKO SKĖČIAI

Įmonė atstovauja olandijos lauko skėčių ir baldų gamintoją – lyderį savo šalyje – „BOREK Parasols“. Siūloma įvairių spalvų ir formų daugiau nei 500 modelių! Skėčių dydis nuo 130 cm iki 700 cm pločio; Ø nuo 200 cm iki 400 cm.

VEJOS TINKLELIS „BGreenpark®“

Vejos tinklelis pagamintas iš perdirbto aukšto tankio polietileno (HDPE), šis grunto sutvirtinimo tinklelis naudojamas įrengiant žaliąsias erdves, norint išsaugoti natūralią veją nuo sunkių apkrovų. „BGreenpark®“ vejos tinklelis tinka automobilių stovėjimo aikštelėms, pėsčiųjų bei dviračių takams, pravažiavimams, privačių valdų važiuojamosioms dalims ir pan. Jis taip pat gali būti naudojamas šlaitams stiprinti, žirgynuose, golfo akademijose ir kt. Dėka supaprastintos modulinės sistemos ir santykinai mažo plokščių svorio, labai lengva transportuoti ir instaliuoti.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Interjero ir eksterjero dizainas, eksterjero dizainas, interjero dizainas, dizainas, interjero elementai, interjero detalės, eksterjeras, interjero medžiagos, vejos, kiemo interjeras, žolė, dirbtinė žolė, dirbtinė veja, vejos įrengimas, įrengimas, dekoratyvinė danga, kiliminė danga, kiliminės dangos, kilimai, kilimėliai, kiliminiai takai, kilimas, grindų danga, grindų dangos, sintetinė žolė, apželdinimas, apželdinti stogai, aikštelės danga, aikštelių dangos, sporto aikštelių danga, terasų dangos, dirbtinė danga, royalgrass, kraštovaizdžio tvarkymas, aplinkotvarka, projektavimas, Statyba, dirbtinė žolė balkonams, dirbtinė žolė terasoms, vaikų žaidimų aikštelių danga, spalvota dirbtinė žolė, golfo veja, golfo žolė, lauko baldai, lauko skėčiai, lauko vazonai, terasos, Balkonai, balkonų dangos, vertikalus apželdinimas, sienų apželdinimas, fasadų apželdinimas, žaliosios sienos, dirbtinės žaliosios sienos, lauko kilimai, lauko kiliminės dangos, terasų kilimai, vejos sutvirtinimas, vejos sutvirtinimo panelės
Pasidalink: