apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Stoglangiai LAMILUX – natūrali šviesa ir vėdinimas

Stoglangiai LAMILUX – natūrali šviesa ir vėdinimas Stoglangiai LAMILUX – natūrali šviesa ir vėdinimas

UAB „Serfas“ pristato modernią „Lamilux“ švieslangių sistemą. Šie stoglangiai padidina natūralios šviesos srautą ir kuria komfortišką aplinką. „Lamilux“ švieslangiai gali būti naudojami natūraliam vėdinimui bei dūmų šalinimui.

„Lamilux“ švieslangių sistema ne tik kuria natūralią šviesą, bet taip pat yra neatskiriama aukščiausios klasės energiją taupančio pastato dalis. Šie švieslangiai pasižymi vokiška kokybe, juose apgalvota kiekviena detalė.

„Lamilux“ stoglangiai yra gerai izoliuoti, nesudaro šilumos tiltelių ir sąlygų kauptis kondensatui. Jie turi gerą garso izoliaciją ir užtikrintą apsaugą nuo lietaus.

Stoglangiai LAMILUX – natūrali šviesa ir vėdinimas

Galima pasirinkti tarp kupolinių arba lygių stoglangių. Tiek kupoliniai, tiek lygūs „Lamilux“ stoglangiai tinka plokštiems pramoninių ir gyvenamųjų pastatų stogams.

„Lamilux“ stoglangiai gali būti su vėdinimo funkcijomis, o jei norima, galima rinktis ir be jų, su galimybe bet kada prijungti vėdinimo įrenginius. Šie švieslangiai montuojami paprastai ir patikimai.

Stoglangiai LAMILUX – natūrali šviesa ir vėdinimas

„Lamilux“ – didžiausia ir seniausia pramonių stoglangių ir jų komplektuojančių detalių gamintoja Europoje.

UAB „Serfas“ įsikūrė 1994 metais. Įkūrėjai pasirinko statybos medžiagų ir metalo produktų sferas, nes tai atitiko rinkos poreikius ir kompanijos įkūrėjų žinias.

SERFAS, UAB

Daugiau informacijos:

SERFAS, UAB infopuslapis

Pasidalink: