apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. KOVAS

Parodos Lietuvoje 2018 m. KOVAS Parodos Lietuvoje 2018 m. KOVAS

Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. KOVAS: „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ – 2018 m. kovo 3 d.; „Ką pasėsi... 2018“ – 2018 m. kovo 22-24 d.

Renginio pavadinimas / renginio data:  Renginio aprašymas: Renginio vieta: Daugiau informacijos:
„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“

2018 m. kovo 3 d.

„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“

Seminaro programa:
Investicinė dalis; finansinė dalis; pasyvus namas; bankinių paskolų dalis; sklypo paieška ir pirkimas; projektinė ir statybinė dalis; skirtingų statybinių medžiagų ir technologinių sprendimų palyginimai kainos, ilgaamžiškumo, ergonomikos, estetikos pjūviais; atsakymai į dalyvių klausimus, diskusija.

Lektorius – įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje ir Kaune, teikiančios individualias konsultacijas UAB „Statybų Studijų Centras“ direktorius Linas Mikaila.

„Socialinių mokslų kolegija“

Kalvarijų gatvė 137E, Vilnius
tiketa.lt

www.tiketa.lt
„Ką pasėsi... 2018“

2018 m. kovo 22-24 d.

„Ką pasėsi... 2018“ - 23-oji tarptautinė žemės ūkio paroda

Parodos tematikos: žemės ūkio technika; statybos technika ir įranga; vandentvarkos ir šilumos ūkio įranga; trąšos ir augalų apsaugos priemonės; daržininkystė, sodininkystė ir gėlininkystė; žemės ūkio mokslas ir konsultacinės paslaugos; kaimo verslai ir amatai; automobiliai; leidiniai žemės ūkiui.

Aleksandro Stulginskio universitetas

Akademija, Kauno raj.
ASU Žemės ūkio mokslo ir technologijų parko Parodų organizavimo centras

www.kapasesi.info

 

Pasidalink: