apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. BALANDIS

Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. BALANDIS Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. BALANDIS

Statybų ir interjero parodos Lietuvoje 2018 m. BALANDIS: „NAMŲ PASAULIS 2018“ – 2018 m. balandžio 5-8 d.; „STATYBA 2018“ – 2018 m. balandžio 12-15 d.; „ENERGETIKA 2018“ – 2018 m. balandžio 12-15 d.; „Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“ – 2018 m. balandžio 14 d.; „SUPERNAMAI 2018“ – 2018 m. balandžio 20-22 d.; „RESTA 2018“ – 2018 m. balandžio 25-28 d.

Renginio pavadinimas / renginio data:   Renginio aprašymas: Renginio vieta: Daugiau informacijos:
„NAMŲ PASAULIS 2018“

2018 m. balandžio 5-8 d.

„NAMŲ PASAULIS 2018“ - 25-oji statybos, interjero, apdailos medžiagų bei baldų paroda

Parodos temos: statybinės medžiagos, konstrukcijos bei technologijos; vidinės ir išorinės apdailos medžiagos ir priemonės; dažai, lakai ir kita buitinė chemija; santechnika ir santechniniai įrengimai, inžinerinė įranga; šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo sistemos; garso ir termoizoliacinės medžiagos; išorinės ir vidaus durys, langai, vartai; pirtys, baseinai, jų įranga; gyvenamosios aplinkos tvarkymas; butų ir pastatų apsaugos priemonės, jų sistemos; vidaus ir lauko baldai; namų apyvokos reikmenys ir kt.

„Žalgirio arena“

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas
UAB „Ekspozicijų centras“

www.parodos.lt
„STATYBA 2018“

2018 m. balandžio 12-15 d.
„STATYBA 2018“ - 26-oji tarptautinė statybų verslo paroda

Parodos tikslas – skatinti statybų sektoriaus plėtrą, ekonominius ryšius, investicijas ir verslo praktikos mainus pietryčių Baltijos jūros regione.

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

UAB „Expo - Vakarai“

www.expo-vakarai.lt

„ENERGETIKA 2018“

2018 m. balandžio 12-15 d.
„ENERGETIKA“tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų paroda

Parodos tikslas – pristatyti verslui ir visuomenei esminius pokyčius energetinio efektyvumo srityje ir energetikos sektoriuje.

Švyturio arena,

Dubysos g. 10, Klaipėda

UAB „Expo - Vakarai“

www.expo-vakarai.lt

„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“

2018 m. balandžio 14 d.

„Sėkminga namo statyba: kaip išvengti klaidų?“

Seminaro programa: investicinė dalis; finansinė dalis; pasyvus namas; bankinių paskolų dalis; sklypo paieška ir pirkimas; projektinė ir statybinė dalis; skirtingų statybinių medžiagų ir technologinių sprendimų palyginimai kainos, ilgaamžiškumo, ergonomikos, estetikos pjūviais; atsakymai į dalyvių klausimus, diskusija.

Lektorius – įmonės, statančios ir projektuojančios individualius namus Vilniuje ir Kaune, teikiančios individualias konsultacijas UAB „Statybų Studijų Centras“ direktorius Linas Mikaila.

„MAGNUS HOTEL“

Vytauto pr. 25, Kaunas
tiketa.lt

www.tiketa.lt
„SUPERNAMAI 2018“

2018 m. balandžio 20-22 d.

„SUPERNAMAI 2018“ - 7-oji statybos ir interjero paroda

Parodos tema: stogai, fasadai..

„Siemens“ arena

Ozo g. 14, Vilnius
Lietuvos statybų žiniasklaidos kompanija „Super namai“

www.supernamai.lt
„RESTA 2018“

2018 m. balandžio 25-28 d.

„RESTA 2018“

„RESTA“ – didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda, skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje kasmet pristatomi skaitmeniniai sprendimai ir statybų sektoriaus naujovės, medžiagos, įranga ir įrankiai bei aplinkotvarkos tendencijos.

Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

Parodos „RESTA 2018“ tema – UNIVERSALI STATYBA

Šių metų parodoje akcentuojama – universalaus dizaino principais paremta statyba, kai statiniai ir aplinka kuriama taip, kad juose gyventi, dirbti, ilsėtis ir naudotis jais būtų patogu visiems.

Universalios statybos tematika apjungia visas statybos bei susijusias sritis, aiškiai atitinka visuomenės poreikį gyventi, dirbti ir ilsėtis patogiai, naudoti lanksčiai, paprastai, intuityviai. Paroda „RESTA 2018“ kviečia pristatyti universalius sprendimus, produktus, paslaugas, idėjas – pristatyti universalią, tinkančią visiems statybą ir jos produktus, architektūrą ir inžinerinę bei susisiekimo infrastruktūrą, universalius aplinkos elementus ir paslaugas.
Parodoje pirmą kartą bus surengta ir tarptautinė konferencija universalios statybos tema.

Universali statyba glaudžiai susijusi ir su pastaraisiais metais parodoje akcentuota skaitmeninės statybos tematika. Lietuvoje savo pozicijas jau įtvirtinusi skaitmeninė statyba – modernus įrankis, kuriuo būtina kurti modernius, universalius, visuomenės poreikius atitinkančius pastatus, infrastruktūrą, aplinką.

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“

1, 2, 3, 4, 5 parodų salės ir lauko aikštelė.

Laisvės pr. 5, Vilnius
 

Lietuvos parodų ir kongresų centras „LITEXPO“

www.litexpo.lt

 

 

Pasidalink: