ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Statybinės medžiagos UAB Nord Profil – naujausi produktai iš pirmų rankų

Statybinės medžiagos UAB Nord Profil – naujausi produktai iš pirmų rankų Statybinės medžiagos UAB Nord Profil – naujausi produktai iš pirmų rankų

UAB „Nord Profil“ siūlo platų stogo dangų, stogo priedų ir kitų statybinių medžiagų asortimentą, atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius. Įmonė prekiauja šlaitinių ir plokščių stogų dangomis, įvairiais stogų priedais, skardos lankstiniais, statybinėmis plėvelėmis, lietaus nuvedimo sistemomis, stoglangiais, termoizoliacinėmis ir hidroizoliacinėmis medžiagomis, kaminais, ventiliaciniais kaminėliais ir įlajomis, statybiniais blokeliais bei fasado apšiltinimo ir apdailos medžiagomis.

Statybinės medžiagos UAB Nord Profil

Kadangi įmonė prekiauja visomis stogų dangomis, gali įgyvendinti net ir pačius prabangiausius ir sudėtingiausius jūsų projektus. UAB „Nord Profil“ komanda profesionaliai atlieka visų tipų stogų įrengimo, renovacijos ir remonto darbus bei atlieka pamatų hidroizoliacijos ir apšiltinimo, metalinių fasadų montavimo darbus, įgyvendina įvairius specifinius užsakymus hidroizoliacijai įrengti.

Dirba tiesiogiai su gamintojais

UAB „Nord Profil” turi išskirtines, ne vieno garsaus gamintojo teises ir yra vieninteliai jų atstovai Lietuvoje, taip pat įmonė gali pasiūlyti optimalų produktų paketą bei tinkamą kainą pirkėjams. Įmonė dirba tiesiogiai su gamintojais, todėl nuolat gali pasiūlyti visus naujausius produktus iš pirmų rankų.

Įmonės specialistai turi ilgametę darbo su statybinėmis medžiagomis patirtį, todėl klientai visuomet gauna visą reikiamą informaciją apie juos dominančias statybines medžiagas.

Statybinės medžiagos UAB Nord Profil

Svarbus kiekvienas segmentas

„Nord Profil“ dirba su visais segmentais: tiekia statybines medžiagas parduotuvėms, statybininkams ir galutiniam pirkėjui. Įmonė yra pajėgi aptarnauti visas tris grupes, o pavieniai asmenys sudaro didelę ir reikšmingą pirkėjų dalį. Lietuvoje namų ūkiai yra linkę patys pirkti statybines medžiagas ir atiduoti jas statybininkams. Tačiau jiems reikalinga išsami konsultacija, kadangi dažnai tai būna pirmieji su statybomis susiję pirkiniai.

Nors įmonė veikia tik Lietuvoje, pavieniai pardavimai vykdomi ir į Norvegiją, Švediją, Latviją, Rusiją, bet didžioji dalis produkcijos parduodama būtent mūsų šalyje.

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba

Daugiau informacijos:

www.stogodanguprekyba.lt

NORD PROFIL, UAB Stogo dangų prekyba infopuslapis

Pasidalink: