ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Specializuotas projektas besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Statybinė technika CASE – neįveikiamų užduočių nėra

Statybinė technika CASE – neįveikiamų užduočių nėra Statybinė technika CASE – neįveikiamų užduočių nėra

2019 metais „CASE“ siūloma Apsaugos programa tapo dar geresnė. Apsaugokite savo G serijos ratinius krautuvus su „ProTech5“.

Įkvėpti 2018 metų „ProTech4“ patirties, „CASE“ nusprendė sukurti dar geresnę „ProTech5“ programą.

Visiems G serijos ratiniams krautuvams, parduotiems nuo 2019 m. sausio 1 d. iki gruodžio 31 d. Europoje (išskyrus Jungtinę Karalystę ir Airiją), bus siūloma viena iš šių „CASE“ Apsaugos planų galimybių, įskaičiuotų į bendrą mašinos kainą:

• „ProTech5“. 5 metai / 6000 valandų (įskaitant pirmuosius bazinės garantijos metus) su pavarų dėžės + hidraulinio mechanizmo draudimu.

• „ProTech3“. 3 metai / 4000 valandų (įskaitant pirmuosius bazinės garantijos metus) su „Premier“ draudimu.

Statybinė technika CASE

Kaip ir įprastai, pasirinktas Apsaugos planas privalo būti aktyvuotas „CASE“ Apsaugos plano tinklalapyje, kurį galima pasiekti per platintojo portalą.

Statybinė technika CASE

„CASE“ Apsaugos plano portale „ProTech5“ galimybė bus siūloma kaip numatytoji visoms tinkamoms ir portale registruojamoms mašinoms.  

Pasirinktą draudimo variantą galima pakeisti „ProTech3“, 3 metų / „Premier“, be jokių papildomų išlaidų.

Jeigu manote, kad „ProTech3“ yra geriau pritaikytas jūsų poreikiams, registracijos dieną susisiekite su „CASE“ Apsaugos plano pagalbos tarnyba (el. paštas: ppsupportcasece@cnhind.com) ir pakeiskite „ProTech5“ į „ProTech3“.

Tai padarius, „CASE“ Apsaugos plano partneris („EPG Administration Services“) informuos jus apie naujos sutarties priėmimą ir įsigaliojimą.

Registruodamiesi nepamirškite įkelti skanuotos, platintojo ir kliento pasirašytos „CASE“ Apsaugos plano sutarties kopijos.

Apsaugos plano pasiūlymas galioja G serijos ratiniams krautuvams, kuriems yra suteikta tinkama priežiūra pagal operatoriaus vadove esančias instrukcijas.

Klientui pasirinkus „ProTech5“ galimybę, galite tiesiogiai įregistruoti mašiną „CASE“ Apsaugos plano tinklalapyje taip pat, kaip tai darėte 2018 metais su „ProTech4“. Netrukus gausite tolesnę informaciją ir glaustą platintojo vadovą.  

Svarbu:

• „SiteWatch™“ techninė įranga ir narystė nėra įtraukta į „ProTech5“ kampaniją. 

• Visi narystės aktyvavimo kodai, susiję su 2018 metų „ProTech4“ mašinomis, kurių pristatymas nebuvo deklaruotas iki 2018 m. gruodžio 31 d., nustos galioti.

Statybinė technika CASE

 

Daugiau informacijos rasite čia: https://www.intrac.lt/Statybine-keliu-tiesimo-technika-lt/case-statybine-technika-lt

INTRAC Lietuva, UAB

Daugiau informacijos:

www.intrac.lt

INTRAC Lietuva, UAB infopuslapis

Pasidalink: