ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

SPECIALIZUOTA KOMPLEKTAVIMO VALDYBA, AB - statybiniai mišiniai MITTO

Adresas:
Savanorių pr. 191 a, LT-02300, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 121420097
PVM kodas: LT214200917

Tel. Nr.: (8 5) 232 2498
Mob. Nr.: 8 616 30 916MITTO statybiniai gipsiniai ir cementiniai mišiniai. Mūro ir tinko mišiniai, glaistas, plytelių klijai. Efektyvūs statybiniai mišiniai MITTO išsiskiria gera išeiga, elastingumu bei tamprumu. Tolygaus ir greito džiuvimo GARANTIJA. Lengvai užmaišomi ir ypač gerai sukimba su pagrindu. Lengva išgauti ypač lygų tinkuojamą, lyginamą paviršių. MITTO mišiniai žymiai padidina darbo našumą. MITTO yra vienas sparčiausiai augančių produktų mišinių rinkoje! MITTO turi vieną plačiausių asortimentų rinkoje! MITTO naudoja aukštas technologijas gamyboje! MITTO yra puikus efektyvumas statybose!

NAUJIENA: C520 Klijai silikatiniams blokams (25 kg)- Ypatingu stiprumu pasižymintis mišinys skirtas visų tipų vidaus ir išorės silikatinių blokų sienų mūrijimui. Plonasluoksnis mūro skiedinys. Stiprumo klasė pagal EN 998-2: M20.

Nauji fasadiniai mišiniai:

Klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms MITTO F100 (25 kg)- Mišinys šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) klijavimui ant įgeriančio betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro).

Armuojamas tinkas ir klijai šilumą izoliuojančioms plokštėms MITTO F200 (25 kg) - Mišinys skirtas šilumą izoliuojančių plokščių iš mineralinės vatos (MW) ir polistireninio putplasčio (EPS) armuojamam tinkavimui, taip pat klijavimui ant betono ir kitų stabilių mineralinių paviršių (tinko, mūro). Gali būti naudojamas mineralinių paviršių išlyginimui.

Gruntas prieš dekoratyvinį tinką MITTO BF200 (25 kg)- Mineralinių paviršių gruntavimui prieš dengiant juos dekoratyviniais tinkais.

Mineralinis dekoratyvinis tinkas MITTO F300 (2mm "samanėlė") (25 kg) - Mišinys dekoratyvinio paviršiaus (raštas „samanėlė“) suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuotojo tinko ir kitų stabilių mineralinių pagrindų.

Statybiniai mišiniai MITTO – tai aukštų gamybos technologijų diegimo ir efektyvaus gamybos kaštų valdymo rezultatas. Šis prekinis ženklas gimė iš poreikio mažinti statybos kaštus, išlaikant aukštą kokybę. Tai laimėjimas, kuriuo didžiuojasi šio prekinio ženklo kūrėjai ir nuoširdžiai džiaugiasi, tie, kas pabando MITTO statybinius mišinius.

Statybos – daug pastangų ir kantrybės reikalaujantis procesas, kurio metu reikia sekti daug skirtingų sričių: nuo medžiagų įsigijimo, pasirinkimo kas atliks darbus, iki atliktų darbų kokybės kontrolės. Svarbu suprasti, jog pasirinktų medžiagų kaina ir kokybė įtakoja Jūsų tolimesnes galimybes ir galutinį rezultatą. Rinkdamiesi MITTO Jūs mokėsite teisingą kainą už statybinius mišinius, todėl sutaupysite lėšų papildomiems remonto darbams ar medžiagoms įsigyti, o MITTO mišinių kokybė tiesiogiai įtakos tiek sklandų darbą, tiek kokybišką galutinį rezultatą.

Kodėl verta rinktis „Mitto“ statybinius mišinius?

• svarbiausias privalumas - puikus MITTO kainos ir kokybės santykis. Profesionalų rinka jau įvertino šį aspektą - šiuos mišinius renkasi statybų specialistai, siekiantys maksimalios kokybės už optimalią kainą.

• su šiais mišiniais paprasta dirbti ir pasiekti gerą rezultatą, todėl su jais dirba tiek statybų specialistai, statantys didelius objektus; tiek pavieniai žmonės, kurie įsirenginėja savo namus ar butus.

Kodėl verta dirbti su mumis?

• Mūsų darbo filosofija grindžiama principu LAIMĖKIME ABU, todėl mums svarbiausia - kliento pasitenkinimas.

• Mes konsultuojame klientus, ir pasiūlome jiems tinkamiausius sprendimus, taip grįsdami ilgalaikio bendradarbiavimo santykius.

• Lojaliems klientams suteikiame išskirtines sąlygas.

Kam sukurti MITTO statybiniai mišiniai?

Prekybinėms įmonėms - pasiūlydami šiuos mišinius pirkėjams, Jūs pasiūlysite pripažintą kokybę už žemesnę kainą. Taip pelnysite klientų pasitenkinimą, o taip pat išplėsite savo veiklą bei prekių asortimentą, juolab ilgalaikių sutarčių pagrindu galėsite įsigyti MITTO statybinius mišinius palankiausiomis kainomis.

Statybinėms organizacijoms – sudaromos naudingos MITTO tiekimo sutartys, teikiamos konsultacijos ir organizuojami seminarai.

Meistrams, dirbantiems statybų srityje – kai užsakovai taupo ir neskiria pakankamai lėšų, tačiau reikalauja aukščiausios kokybės. MITTO statybiniai mišiniai padeda įveikti šį iššūkį, nes už šiuos kokybiškus mišinius mokėsite mažiau negu už kitus rinkoje esančius tokios pačios kokybės mišinius.

Pavieniams asmenims, kurie patys remontuoja ar stato būstą – su šiais mišiniais paprasta dirbti, o kokybės ir kainos santykis yra pagrindinis variklis, įsukęs šių mišinių pripažinimą.

MITTO statybiniai mišiniai skirstomi į gipsinius ir cementinius.

Iš gipsinių mišinių siūlome:

• Gipsinius tinkus, kurie suformuoja nepriekaištingą pagrindą įvairaus tipo apdailai: nesvarbu, ar tai būtų tinkas, dažai, ar tapetai.

• Gipsinius glaistus, kurie skirti sienų ar lubų lyginimui, taip pat įvairiausių defektų užtaisymui.

• Gipso klijus, kuriais patikimai pritvirtinsite gipso kartono plokštes, ar izoliacines medžiagas.

Iš cementinių mišinių siūlome:

• Plytelių klijus, kurie padeda patikimai prie sienų bei grindų priklijuoti įvairių tipų plyteles, tinkami tiek lauko, tiek vidaus darbams.

• Mūro mišinius, skirtus silikatinių, keraminių, klinkerio ar kitų tipų plytų bei blokelių mūrijimui tiek viduje, tiek lauke.

• Tinko mišinius, naudojamus vidaus ar išorės sienų ar mineralinių pagrindų tinkavimui bei kitiems tinkavimo remonto ar statybų darbams.

• Grindų mišinius, skirtus norint grindų pakloto betonavimui, betoninių ir gelžbetoninių elementų gamybai ir remontui, taip pat betoninių paviršių lyginimui prieš klojant grindų dangas.

mittomisiniai

mittogal

 

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Statybiniai mišiniai MITTO, gipsiniai mišiniai, cementiniai mišiniai, gipsiniai tinkai, pagrindas įvairaus tipo apdailai, tinkas, dažai, tapetai, gipsiniai glaistai, sienų lyginimas, lubų lyginimui, defektų užtaisymas, gipso klijai gipso kartono plokštėms, izoliacinėms medžiagoms, plytelių klijai, plytelių klijavimas, sienų, grindų priklijuoti, lauko plytelių klijai, vidaus plytelių klijai, mūro mišiniai, silikatinių, keraminių, klinkerio ar kitų tipų plytų bei blokelių mūrijimui, tinko mišinius, vidaus ar išorės sienų, mineralinių pagrindų tinkavimui, tinkavimo remonto ar statybų darbai, grindų mišiniai, grindų pakloto betonavimui, betoninių, gelžbetoninių elementų gamybai ir remontui, betoninių paviršių lyginimui, klojant grindų dangasŽymės:
Pasidalink: