ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

spalvu-sala-logo

Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis

Adresas:
Partizanų g. 81B, LT-50310, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 133239585
PVM kodas: LT332395811

Tel. Nr.: (8 37) 31 4780
Mob. Nr.: 8 652 33 210
Faks.: (8 37) 31 4800

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.spalvusala.lt
Tinklalapis: protingasiena.lt

Filialai: VILNIUS, ŠIAULIAI, TELŠIAI, KLAIPĖDA, PALANGA, PANEVĖŽYS, PLUNGĖ, UKMERGĖ

Spalvų sala, UAB VEIKLA: dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis. UAB „Spalvų sala“ turi ilgalaikę patirtį ir bendradarbiavimą su gerai žinomais statybinių medžiagų gamintojais bei patikimo partnerio reputaciją rinkoje, todėl gali pasiūlyti operatyvų reikiamų prekių įsigijimą konkurencingomis kainomis.

UAB „Spalvų sala“ savo veiklą pradėjo 1992 m. ir buvo žinoma kaip Gintaro Vincevičiaus individuali įmonė. Iki šiol įmonės veiklos sritys yra – didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais ir statybinėmis medžiagomis. 2012 m. įmonė pertvarkyta į uždarąją akcinę bendrovę ir žinoma kaip UAB „Spalvų sala“.

UAB „Spalvų sala“ prekiauja dažais, lakais, gruntais įvairiems paviršiams dengti, skiedikliais, tirpikliais, klijais, glaistais, medienos apsaugos priemonėmis, sandarinimo bei šiltinimo medžiagomis, įvairiais grindų, mūro, tinko mišiniais, tvirtinimo elementais. Taip pat užsakovo pageidavimu „Spalvų sala“ gamina spalvotus dažus ar tinkus pagal gamintojo arba kitas gerai žinomas spalvų paletes.

UAB „Spalvų sala“ Lietuvoje atstovauja gerai žinomus prekinius ženklus, tokius kaip „CERESIT“, „THOMSIT“, „MAKROFLEX“, „MOMENT“, „METYLAN“, „SADOLIN“, „PINOTEX“, „CASCO“, „SCHONOX“, „SYNTEKO“, „RILAK“, „BAUMASTER“, „HARDY“, „KURZEMES ATSLĖGA“, „SEAL“, „BIOLAR“, „HAMMERITE“, „IZOLEX“, „VINCENTS“, „VISAGE“, „IMAPCTUM“ ir kitus. Taip pat platinamos „Ejot“, „Koelner“, „Weber“, „Knauf“, „Savex“ ir kitų gamintojų prekės.

Klientui siūlomas tik kokybiškas, gerai žinomų prekinių ženklų asortimentas. Visos prekės gaunamos tiesiai iš gamintojų, todėl UAB „Spalvų sala“ Jums gali pasiūlyti patrauklias kainas. Itin didelis dėmesys yra skiriamas kokybiškam ir operatyviam klientų aptarnavimui bei darbuotojų mokymui ir skatinimui.

Mažmeninę prekybą UAB „Spalvų sala“ pradėjo 2000 metais. Įmonės parduotuvėse rasite platų dažų, lakų, gruntų įvairiems paviršiams dengti, skiediklių, tirpiklių, klijų, glaistų, medienos apsaugos priemonių, sandarinimo bei šiltinimo medžiagų, įvairių grindų, mūro, tinko mišinių ir kt. prekių asortimentą.

Klientų laukia:

Profesionali konsultacija iš kompetentingų pardavėjų.

Individualūs problemos sprendimai ir kainos pasiūlymai.

Platus prekių asortimentas. O jei prekės nėra sandėliuose, Jūsų prekė bus operatyviai suderinta ir pristatyta tiesiai iš gamintojo.

Didelis dažų ar tinkų spalvos pasirinkimas ir jos paruošimas iškart. „Spalvų sala“ tonuoja pagal daugelį gerai žinomų gamintojų spalvų palečių. Taip pat koreguoja jau sutonuotas spalvas.

Jei klientas neturi galimybės pasiimti prekes – „Spalvų sala“ jas pristatys į jūsų pageidaujamą vietą. Daugiau perkantiems šį paslauga nekainuos.

„Spalvų sala“ dažų ir statybinių medžiagų rinkoje dirba daugiau nei 25-erius metus.

Spalvų sala, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

DIDMENINĖ IR MAŽMENINĖ PREKYBA STATYBINĖMIS MEDŽIAGOMIS

Dažai, lakai, gruntai, skiedikliai, tirpikliai, dažų nuėmėjai, rūdžių modifikatoriai. „Spalvų sala“ parduoda „Ceresit“, „Sadolin“, „Rilak“, „Biolar“, „Hammerite“, „Synteko“, „Igis“, „Seal“ ir kitų prekinių ženklų dažus vidaus ir lauko darbams; specialiuosius dažus; dekoravimo priemones; dažų priedus ir  pigmentus; dažų testerius; gruntus, gruntinius dažus; tinko, betono, medienos, metalo ir specialios paskirties gruntus.

Dekoratyviniai tinklai, glaistai. „Spalvų sala“ parduoda „Ceresit“, „Baumaster“, „Igis“ statybinius glaistus; plytelių tarpų glaists; dekoratyvinius ir mozaikinius tinkus.

Sandarinimo, montažinės priemonės. Parduotuvėse galite įsigyti „Makroflex“, „Ceresit“, „Casco“ sandarinimo, montažines putas; hermetikus ir sandariklius.

Klijai. Įmonės asortimente „Casco“, „Moment“, „Metylan“, „Sika“ kontaktiniai klijai; momentiniai klijai; montažiniai klijai; epoksidiniai klijai; tapetų klijai; grindų dangų klijai; medienos klijai; PVA ir kiti klijai.

Hidroizoliacinės medžiagos. „Spalvų sala“ siūlo „Ceresit“, Izolex“ ir kt. bituminę hidroizoliaciją; cementinę hidroizoliaciją; polimerinę hidroizoliaciją; hidroizoliacines juostas, kampus; ruloninę hidroizoliaciją.

Profiliai, tinklelis ir tvirtinimo detalės. Įmonės asortimente „Ejot“, „Renoplast“ smeigės; profiliai; fasadiniai tinklai, tinkleliai ir kitos tvirtinimo detalės.

Birios statybinės medžiagos. „Spalvų sala“ asortimente „Ceresit“, „Thomsit“, „Weber“, „Silbeta“, „Schonox“, „Casco“ mūrijimo ir tinkavimo mišiniai; grindų lyginimo mišiniai; hidroizoliaciniai mišiniai; šiltinimo sistemos mišiniai; plytelių klijavimo mišiniai; specialieji montažiniai cementai; glaistymo ir kitos paskirties mišiniai.

Statybinių medžiagų priedai „Polyline“.

Mineralinių paviršių apsaugos ir valymo priemonės.

Medienos apsaugos priemonės: lakas, medienos impregnantai, medienos apsaugos priemonės. „Spalvų sala“ asortimente „Rilak“, „Pinotex“, „Asepas“ medienos lakai vidaus ir išorės darbams; priedai lakui; medienos impregnantai vandens ir skiediklio pagrindu; medienos aliejai; medienos antiseptikai; medienos antipirenai; kitos medienos apsaugos priemonės.

Mechaniniai ir elektriniai įrankiai. „Spalvų sala“ parduoda įvairius įrankius statyboms ir apdailai. Asortimente teptukai; šepečiai; voleliai; vonelės, grotelės, kibirai, maišytuvai; įrankių rinkiniai; glaistyklės, šukos; trintuvės, kempinės; pjovimo, kirpimo, kalimo įrankiai ir jų detalės; matavimo priemonės, atstumo detalės; pistoletai PU putoms ir hermetikams; kotai voleliams; akumuliatoriniai statybiniai įrankiai ir jų komplektacinės dalys.

Darbo apsaugos priemonės.

Abrazyvinės medžiagos.

Spynos, lankstai ir kitos durų ir langų detalės.

Juostos, plėvelės, uždengimo medžiagos. „Spalvų sala“ parduotuvėse rasite įvairias dažymo juostas; tinkavimo juostas; sandarinimo, sujungimo juostas ir lipnius tinklelius; pakavimo juostas; montažines ir stipraus sukibimo juostas; apsauginį popierių, plėveles.

Drėgmės surinkėjai ir jų dalys.

Ir kitos statybinės ir apdailos medžiagos.

SMART WALL PAINT DAŽŲ PARDAVIMAS

„SMART WALL PAINT“ – vienu sluoksniu dengiami dažai, kuriais nudažius bet kokį lygų paviršių (sienas, stendus, rašymo lentas, stalus, duris ir pan.) galima naudoti kaip baltą rašymo lentą.

Baltos lentos dažai „SMART WALL PAINT“ – tai vienu sluoksniu dengiami dažai, kuriais nudažius bet kokį lygų paviršių (sienas, stendus, rašymo lentas, stalus, duris ir pan.) galima naudoti kaip įprastą baltą rašymo lentą (konferencinę lentą).

Magnetinis paviršius „SMART MAGNETIC PAINT“ –  tai dažai, kuriais nudažę, gausite vidutinio šviesumo pilkos spalvos magnetinį paviršių. Šį paviršių vėliau galite padengti bet kokiais norimos spalvos dažais. Taip pat galite jį nudažyti mūsų baltos lentos „SMART WALL PAINT“ dažais ir gauti baltos lentos magnetinį paviršių. Ant šio paviršiaus naudojami plokšti stiprūs magnetai.

Juodos lentos dažai „SMART BLACKBOARD PAINT“ –  tai dažai, kurių pagalba sukursite juodą kreidinės lentos paviršių su patvaria matine danga. Jais galima dažyti bet kokį lygų, neporėtą paviršių: gipso kartoną, medieną, tinką, metalą ir kt. Juodais kreidiniais dažais smagu ir lengva kurti paviršius, skirtus skelbimams, kalendoriams, valgiaraščiams ir t.t. Paviršiai bus atsparūs nusidėvėjimui ir lengvai valomi.

DAŽŲ TONAVIMAS

„Spalvų sala“ spalvina dažus, impregnantus ir tinkus pagal daugelį populiariausių spalvų palečių ir esant reikalui, koreguoja pagal kliento skonį. Jeigu norite išsirinkti spalvą namuose, tai galėsite padaryti pasinaudojant dažų spalvynais. Kauno parduotuvėje „Spalvų sala“ tonuoja mozaikinį tinką, kurio spalvas galėsite rinktis ne tik iš gamintojo spalvininko, bet ir koreguoti ją pagal savo poreikius.

PROFESIONALIOS ASMENINĖS KONSULTACIJOS

Vienas iš pagrindinių „Spalvų sala“ prioritetų yra kokybiškas klientų aptarnavimas. Kiekvienas iš įmonės klientų konsultuojamas individualiai atsižvelgiant į jo lūkesčius bei poreikius. Projektų vadybininkai padės jums parinkti teisingas medžiagas ir pateiks jums asmeninį kainos pasiūlymą.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Didmena užsakytos prekės pristatomos visoje Lietuvoje. Mažmeniniams klientams, perkantiems didesnį kiekį, „Spalvų sala“ prekes taip pat pristato į vietą.

TERMOVIZINIAI TYRIMAI

Nuo 2014 metų pradžios UAB „Spalvų sala“ teikia termovizijos paslaugas. Kvalifikuoti specialistai atvyks į jūsų nurodytą objektą, padės atlikti vizualinį pastato įvertinimą, padarys bendras pastato bei konkrečių jo detalių termovizines nuotraukas (iki 10 nuotraukų vienam objektui). Po apžiūros, per 1 – 2 darbo dienas pateiks suformuotą ataskaitą, kurioje bus pateiktos visos užfiksuotos termogramos su temperatūrų vertėmis ir kita naudinga informacija.

Termovizinių nuotraukų dėka nustatomas brokas, kuris nėra matomas plika akimi. Matuojant pastatų infraraudonųjų spindulių intensyvumą, galima nustatyti juose susidariusius šalčio tiltus, pastatų šilumos izoliacijos, stogų būklę, durų ir langų įstatymo kokybę bei sandarumą. Taip pat aptinkamos ir drėgmės kaupimosi vietos, rasos taško zonos, elektros instaliacijos ir grindinio šildymo defektai bei nustatoma trūkusių vandentiekio vamzdžių vieta. Tyrimo metu nustatomi konkretūs konstrukcijų defektai ir vietos, kur reikalinga renovacija, siekiant gerinti šiluminės energijos naudojimą. Termovizinis tyrimas atliekamas iš vidaus siekiant nustatyti šalčio tiltelius ir tuo pačiu galimus rasos taškus, o atliekant tyrimą iš išorės nustatomi termo izoliacijos trūkumai, bei vietos kuriose gaunasi daugiausia šiluminių nuostolių.

Spalvų sala, UAB FILIALAI:

KAUNAS: Spalvų sala, UAB centrinė būstinė ir parduotuvė „Ceresit pro centras“ – Partizanų g. 81B („Ceresit pro centras“); Tel. (8 37) 31 4780; Mob.tel. 8 652 33 210

VILNIUS: Spalvų sala, UAB parduotuvė Panerių g. 20; Mob. tel. 8 699 21 602

VILNIUS: Spalvų sala, UAB parduotuvė – J. Kubiliaus g. 16; Mob. tel. 8 630 00 390

ŠIAULIAI: „Ceresit pro centras“ – Sodo g. 24; Mob. tel. 8 655 16 624

ŠIAULIAI: Dažų centras „SPALVA“ – Pramonės g. 2d; Mob.tel. 8 614 64 285

KLAIPĖDA: Spalvų sala, UAB parduotuvė: Šilutės pl. 11; Mob. tel. 8 687 44 548

PALANGA: Dažų centras „SPALVA“ – Pirties g. 4; Mob. tel. 8 620 65 050

PANEVĖŽYS: Spalvų sala, UAB parduotuvė  Projektuotojų g. 4; Mob. tel. 8 683 27 436

PLUNGĖ: Dažų centras „SPALVA“ – Dariaus ir Girėno g. 4; Mob. tel. 8 618 52 858

TELŠIAI: Spalvų sala, UAB parduotuvė Sedos g. 30; Mob. tel. 8 652 33 545

UKMERGĖ: Dažų centras „SPALVA“ Vytauto g. 101; Mob. tel. 8 687 72 000

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Spalvoti dažai, dažų, spalvinimas, tonavimas, akriliniai dažai, silikoniniai, silikatiniai, matiniai, dažų nuėmėjas, sienoms, luboms, grindims, lakai, blizgūs, lakas, uretanalkidinis, pentaftalinis, pusiau blizgūs, baldams, grindims, parketui, gruntai įvairiems paviršiams, gruntas, metalui, GF-021, laraprim, tinkui, fungicidas, antipelėsinis skystis, grindims, giluminis, bituminis, skiedikliai, vaitspiritas, 646, acetonas, tirpikliai, oksolis, terpentinas, druskos rūgštis, solventas, žibalas, klijai, medžiui, popieriui, universalūs, momentiniai, lipalas, kontaktiniai, gumai, plytelėms, grindų dangoms, klijai, polistirenui, polistireno, polistiroliui, montažiniai, tapetams, parketui, PVC dangai, linoliaumui, armavimo, klijavimo mišinys, glaistas, sienoms, medienai, glaistas GKP, epoksidinis medienos apsaugos priemonės dažyvė, impregnantai, antiseptikai, antipirenai, medienos balinimo priemonė, beicas, aliejus, sandarinimo, šiltinimo medžiagos, grindų, mūro, tinko mišiniai, greitai stingstantis grindų mišinys, betono remontinis mišinys, savaime išsilyginantis mišinys, išlyginamasis, montažinis mišinys, mišinys klinkeriui, tinkas, spalvoti, mineraliniai, tinkai, mozaikiniai, silikatsilikoniniai, sandstone tinkas, montažinės putos, pistoletinės montažinės, šiaudelinės montažinės, žieminės montažinės, vasarinės montažinės, bituminė mastika, disperbitas, bituminis hermetikas, akrilinis, silikonas, silikoninis, poliuretaninis, sandariklis, prieššaltinis priedas, plastifikatorius, stingimo greitiklis, deformacinis profilis 108 plius, cokolinis profilis, jungtis, nulašėjimo profilis, lašinė, tinklelis, armavimo tinklelis, smeigės, kaiščiai, kampinis profilis, spynos, pakabinamos, įleidžiamos, garažui, cilindras spynai, remontiniai, ankeravimo, besiplečiantys mišiniai, specialusis betonas, mūro mišiniai, montažinis cementas, siūlių atnaujintojas, hidroizoliacija, ruloninė hidroizoliacija, hidroizoliacinė juosta, montažinė, popierinė, dažymo juosta, kristalizuojanti, lengva, vidutinė, sunki, rudžių rišiklis, veliūrinis, tekstūrinis volelis, rankena, teptukas, balinimo šepetys, vonelė, ritinėlis, dvipusio lipnumo juosta, uždengimo popierius, glaistymo tinklelis, lipnus tinklelis, uždengimo, plėvelė, lipni, peiliukas, gremžtukas, šepetys, ruletė, gulščiukas, glaistyklė, glaistiklis, kelnė, trintuvė, maišytumas, šlifavimo popierius, šlifavimo kempinė, respiratorius, pirštinės, kryželiai plytelėms, pistoletas hermetikui, plaktukas, kabės, apšiltinimo sistemos, fasado apšiltinimo medžiagos, šiltinimo medžiagos, cementas, gesintos, negesintos kalkės, molis, termovizija, termograma, nemokama termovizija, termovizijos paslauga, Buvanol, Dysperbit, Disperbit, Styrbit, Izobit, Linosepas, Asepas, Meditas, Biosepas, Beta plius, Beržas, Flamasepas, Blicas, Delfin, Unigrunt, Szop, Beckerplast, Laraprim, Laragrunt, zkp, zb, zm, CM, CU, CE, CL, CT, CN, CF, BT, CP, CR, CO, CD, CC, ZS, ZU, Ejoterm, TID, Ekotec, LMD, STR U, IDK T, Rotband, Uniflot, Stopgrund, Betokontakt, Fugenfuller, Betokontakt, Makrosil, Everest, Stop humidity, Super attak, Super moment, Superfix, Akvatop, Pentaprim, Ekolateks, Alukid, Dekorakril, Forakril, Movilat, Teksturdekor, Pentatop, Aureks, Novakor, Furnicolor, Ekoakva, Nitrolak, Neokron, Duokron, Pinotex, Bindo, Domus, Domus aqua, Epolan, Inetak, Inova, Extramat, Glamour, Master, Master lux, Pansarol, Ready, Sando, Terra nova, Maxi, Micro, Celco terra, Celco aqua, Bindo base, Master base, Pinotex base, Cleaner, Casco, Schonox, Cascoflex, Synteko, Terplan, Sad 54, T-1, T-2, Linella, hidroplast, Speed, Vinmix, Floormix, Proof, BMP, Wintermix, Super, Vipoil, Retarder, Hidrostop, Hidrofobs, Clean, Fungi, Betongrunt, Tifgrunt, Latexgrunt, Fasadgrunt, Sauna, Lineļļa, Inwood, Ceresit, Thomsit, Makroflex, Moment, Metylan, Sadolin, Rilak, Baumaster, Hardy

  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis
  • Spalvų sala, UAB - dažai, lakai, klijai, gruntai, didmeninė ir mažmeninė prekyba dažais bei statybinėmis medžiagomis


Vietovė:

Pasidalink: