ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

SOUDAGUM HYDRO – revoliucinis hidroizoliacinis gaminys iš SOUDAL

SOUDAGUM HYDRO – revoliucinis hidroizoliacinis gaminys iš SOUDAL SOUDAGUM HYDRO – revoliucinis hidroizoliacinis gaminys iš SOUDAL

SOUDAL, UAB

www.soudal.lt

Didžioji drėgmės dalis į statinius patenka per stogo dangą, fasadus ir pastato konstrukcinius sujungimus. „SOUDAL“ spręsdami šią problemą, po ilgų tyrimų sukūrė produktą revoliucinį produktą hidroizoliacijos rinkoje – „SOUDAGUM HYDRO“.

„SOUDAGUM HYDRO“ turi svarių pranašumų, palyginti su esamomis skystomis hidroizoliacijos technologijomis:

  • didesnis elastingumas;
  • didesnis atsparumas saulės poveikiui;
  • didesnis tvarumas net ir pačiomis reikliausiomis sąlygomis;
  • prilimpa prie bet kokių medžiagų;
  • nereikia gruntuoti;
  • limpa net prie drėgno paviršiaus;
  • kietėja esant nepalanakioms oro sąlygoms (šaltis, drėgmė, lietus).

Be to, dėka „SMX® technologijos, kuri pagreitina jos kietėjimą, hidroizoliacijos darbai gali būti atlikti per kelias valandas.

Naudojant „SOUDAGUM HYDRO“ darbai atliekami lengviau, o  remontuojant ir hidroizoliuojant lietaus nuvedimo sistemas, plokščius ar šlaitinius stogus, stogo ir dūmtraukių jungtis ir (arba) ventiliacijos kaminėlius, plyteles, stoglangius, kupolus, sienų įtrūkimus, terasas, balkonus, lango rėmo ir angokraščio sujungimus, ventiliuojamus fasadus, pastato kampus, vėdinimo sistemas ir daugelį kitų situacijų, kurios sukelia drėgmę ir vandens pratekėjimą, sandarumas išsaugomas ilgiau.

„SOUDAGUM HYDRO“ mastika taip pat naudojama vidaus ir lauko jungčių ir medinių terasų hidroizoliacijai, švino ir cinko apsaugai nuo korozijos, medinių konstrukcijų apsaugai ir renovacijai: verandos, terasos, sodo stulpeliai, požeminė medienos dalis, gėlių dėžių, fontanų ir vandens dekoracijų išoriniam sandarinimui, išorinių požeminių pamatų, rūsių ir mūro sandarinimui.

Mastika puikiai sukimba su daugeliu paviršių, tokių kaip betonas, išlyginamasis sluoksnis, stiklas, keramika, plytelės ir mediena, taip pat metalai, tokie kaip aliuminis, plienas, cinkas ir varis.

„SOUDAGUM HYDRO“ naudoti labai paprasta. Nuo paviršių pašalinus netvarias daleles, nuvalius dulkes ir riebalus, mastika tepama teptuku ar voleliu dviem sluoksniais. „SOUDAGUM HYDRO“ gali būti naudojamas be grunto ant drėgnų paviršių, bet ne po vandeniu.

Esant didesniems pažeidimams kartu su mastika naudojama neaustinė medžiaga „Geotextile“. Rekomenduojama ją naudoti tarp dviejų sluoksnių. „Geotextile“ uždedama ant dar nesukietėjusio sluoksnio ir užtepama kitu.

Kai kurios membranos savybės: paruošta naudojimui, vienkomponentė mastika, sudėtyje nėra tirpiklių ir izocionatų, lengvai naudojama, gali būti tepama 2 sluoksniais, pralaidi vandens garams, geras terminis atsparumas, atspari lietui, po 2 val., atspari trūkiams, puikus atsparumas chemikalams, geras atsparumas UV spinduliams ir orų sąlygoms, gali būti dažoma.

SOUDAGUM HYDRO

„SOUDAGUM HYDRO“ parduodama po 1kg, 5 kg ir 10 kg.

SOUDAGUM HYDRO

Terasos ir sienos sujungimo hidroizoliavimas.

SOUDAGUM HYDRO

Lietaus nuvedimo sistemos remontas.

SOUDAGUM HYDRO

Hidroizoliavimas naudojant neaustinė medžiagą „Geotextile“.

SOUDAGUM HYDRO

Sandarinimas aplink kaminus.

SOUDAGUM HYDRO

Čerpių stogo dangos remontas.

SOUDAGUM HYDRO

Soudal Soudagum Hydro Revoliucinė SMX® polimero hidroizoliacinė membrana
Pasidalink: