apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

Šluotelinės hortenzijos gali būti kiekvieno kiemo puošmena

Šluotelinės hortenzijos gali būti kiekvieno kiemo puošmena Šluotelinės hortenzijos gali būti kiekvieno kiemo puošmena

Hortenzijos – akį traukiantys augalai, kurie savo išvaizda gali papuošti kiekvieną kiemą. UAB „Benvita“ prekiauja dirvožemiui nereiklioms šluotelinėmis hortenzijomis, kurios būna krūminės arba augančios ant stiebo.

Dabar – pats palankiausias metas savo kiemą papuošti nuostabiais hortenzijų žiedais!

Hortenzijų rūšys:

„Limelight“ – iki 2 m aukščio užaugantys ypač puošnūs apvalios formos krūmai, džiuginantys žaliais, o rudenį – rausvesniais lapais. „Limelight“ hortenzijų žydėjimas prasideda liepą, o baigiasi rugsėjį. Tai – puikus pasirinkimas ir norintiems įspūdingų žieminių puokščių.

„Pinky winky“ – stipriais stiebais pasižyminti veislė, kuri išlaiko nepaprastai gausius žiedynus. Šio krūmo tiek aukštis, tiek krūmo skersmuo siekia apie 2 metrus. Žydėjimo metas – nuo liepos iki rugsėjo. Ši veislė išsiskiria plačiais žalios spalvos lapais, kurie rudenį parausvėja.

Hortenzijos gali būti kiekvieno kiemo puošmena

„Vanille fraise“ – gelsvai rausvos spalvos žiedynai sužavės visus augalų mėgėjus. Ši rūšis iš kitų išsiskiria kaip atspariausia šalčiui hortenzijų rūšis. Žiedynai pasižymi piramidės forma, o jie užauga iki 20 cm aukščio.

„Phantom“ – šių hortenzijų žydėjimas yra rugpjūčio-rugsėjo mėn. Šio stambaus krūmo žiedynai yra kekės formos. „Phantom“ genėjimo ir tręšimo laikas siekia ankstyvą pavasarį.

UAB „Benvita“ nuo 1992 m. prekiauja augalais ir trąšomis derliui bei aplinkos grožiui. Įmonės augalų ir trąšų galima rasti daugelyje Lietuvos parduotuvių bei prekybos centrų. UAB „Benvita“ taip pat teikia augalų nuomos ir augalų pristatymo paslaugas.

BENVITA, UAB

Daugiau informacijos:

BENVITA, UAB infopuslapis

Pasidalink: