ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

Šilumos izoliacija. Pastatų apšiltinimas ekologiškiausia ir saugiausia WARMCEL izoliacinė medžiaga - KALGA

Šilumos izoliacija. Pastatų apšiltinimas ekologiškiausia ir saugiausia WARMCEL izoliacinė medžiaga Šilumos izoliacija. Pastatų apšiltinimas ekologiškiausia ir saugiausia WARMCEL izoliacinė medžiaga

Šilumos izoliacija. Pastatų apšiltinimas ekologiškiausia ir saugiausia WARMCEL izoliacinė medžiaga. UAB "Kalga" - oficiali Warmcel apšiltinimo sistemos atstovė Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Rusijos srityje. Warmcel ekovata - gaminama Anglijoje, sertifikuota CE, populiarėjanti globaliniu mastu, dėl daugelio gerų savybių - besiūlė (gerai izoliuojanti, be termotiltų), ekonomiška, ekologiška, nedegi, atspari graužikams apšiltinimo sistema.

kalga192Apie EKOVATĄ

Šilumos izoliacijos medžiaga yra sukurta Anglijoje, pagaminta iš medžio plaušo, impregnuota chemiškai nelakiomis sudedamosiomis dalimis, naudojama jau nuo 1893 m. Vokietijoje ši medžiaga vadinama „Izoflok“, Suomijoje – „Ekovila“, o Lietuvoje šį pastatų šiltinimo medžiaga jau nuo 1990m. žinoma pavadinimu „Ekovata“. Specialistų teigimu, šia Skandinavijos šalyse itin populiaria medžiaga apšiltinus pastatų medines konstrukcijas, mediena apsaugoma nuo puvimo, grybelinių ligų bei graužikų, pastatas – nuo pelijimo bei drėkimo, be to, kilus gaisrui, ši medžiaga apsunkina ugnies prasiskverbimą į pastatą. „Ekovata“ − ekologiška, geromis šilumos bei garso izoliacijos ypatybėmis išsiskirianti organinė šilumos izoliacijos medžiaga, leidžiama naudoti A grupės, t. y. gyvenamiesiems pastatams, statyti. Ne tik užsienio šalių, bet ir Lietuvos laboratorijų teigimu, „Ekovata“ nuo kitų šilumos izoliacijos medžiagų skiriasi tuo, jog ją naudojant daugeliu atvejų nereikalinga brangi, pastatams neleidžianti kvėpuoti garo izoliacija. Tai ne tik sumažina statybų išlaidas, bet ir pagerina pastatų eksploatacijos ypatybes.

Šlapias padengimas

Išpurenta ekovata sumaišyta su vandeniu arba klijais specialia įranga yra išpučiama ant paviršiaus. Dėl unikalių savybių šlapia ekovata puikiai užpildo smulkiausius tarpelius bei gerai sukimba su dengiamu paviršiumi, sudarydama vientisą be siulį izoliacijos sluoksnį. Šiuo būdu galima apšiltinti įvairius paviršius - medinius, mūrinius, metaliniu. Šis būdas naudojamas vertikalių konstrukcijų - sienų, pertvarų ir panašiam - šiltinimui. Šlapias padengimas - populiariausias ekovatos panaudojimo būdas ypač gerai tinkantis senų medinių pastatų - sodybų, poilsio namelių. pirčių apšiltinimui.

Sausas uždarų ertmių užpylimas

Ekovata specialia įranga yra užpučiama į uždaras ertmes - stogo šlaitus, karkasinių konstrukcijų tarpus, tarpą po grindimis, perdangas, gipso pertvaras, plytų (blokelių) mūro oro tarpą ir pnš. Unikalių savybių turinti medžiaga užpildo mažiausius tarpelius ir sudaro vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį. Šis būdas puikiai tinka tiek statant naujus pastatus, tiek apšiltinant senos statybos namus, kuriuose yra oro tarpų.

Sausas atvirų paviršių užpildymas

Ekovata specialia įranga yra išpurenama ir išpilama ant paviršiaus bei išlyginama. Unikalių savybių turinti medžiaga užpildo mažiausius tarpelius ir sudaro vientisą šilumos izoliacijos sluoksnį. Šis būdas naudojamas šiltinant atvirus horizontalius paviršius - pvz.: negyvenamos palėpės grindis, perdangas tarp aukštų ir pnš.

Ekvatos techninė charakteristika:

Šilumos laidumas: 0,039 - 0,041 W/mK

Oro laidumas: 80-120 x 10 "m³/ms (30-40 kg/m³ tankiui

Degumo klasė: B1(DIN 4102);

C - s2, d0 (EN 13501-1:2002)

Natūralus drėgnumas: max 12% nuo sausos medžiagos svorio

pH lygis: 7,8 - 8,3

Sudėtinės dalys: 81% celiuliozės, 12% antipireno - boro rugšties, 7% antiseptiko - borakso.

WARMCEL izoliacinė medžiaga - EKOLOGIŠKIAUSIA IR SAUGIAUSIA MEDŽIAGA!

Palėpei, pastogei, grindims, stogui ir sienoms- visam jūsų statybų projektui bus suteikta didžiausia nauda jei naudosite WARMCEL ekologišką izoliacinę medžiagą.

Aukščiausios kokybės izoliacinė medžiaga WARMCEL gaminama iš 100% perdirbtų laikraščių, surišant anglį, kuri kitaip išsiskirtų kaip metanas sąvartynuose.

Apimanti mažą izoliacinės medžiagos kainą, lengvą darbą su ją ir kitus privalumus (atsparumas ugniai, akustinė izoliacija, pilnas ertmių užpildymas) sukuriama geriausia vertė, geriausias pasirinkimas apšiltinimo medžiagų rinkoje.

WARMCEL 100 - „Pasidaryk pats“ pastogės izoliacija

1. Laisvo pluošto izoliacija lengvai instaliacija

2. Užpildo mažiausias ertmes, net aplink laidus

3. Sumažina būsto šildymo išlaidas

4. Žymiai sumažina anglies kiekį, -0.87 GWP

5. Nulis OPD, CFC ir VOC

6. Medžiaga atspari ugniai

7. Medžiaga atspari parazitams, vabzdžiams ir pelėsiui

8. Mažos medžiagos sąnaudos ir kaina

9. Ekologiška medžiaga

WARMCEL 300 - Naujos statybos pastogės izoliacija

1. Atviro purškimo metodas užtikrina pilną pastogės izoliaciją

2. Pilnai užpildo tarpus ir ertmes tarp sijų nepaliekant oro tarpų, per kuriuos gali išeiti šiltas oras

3. Žymiai sumažinta anglies kiekį, -0.87 GWP

4. Nulis OPD, CFC ir VOC

5. Medžiaga atspari ugniai

6. Medžiaga atspari parazitams, vabzdžiams ir pelėsiui

7. Mažos medžiagos sąnaudos ir kaina

8. Ekologiška medžiaga

WARMCEL 500 - Medinių karkasinių sienų, grindų ir stogo izoliacija

1. Įmontuojama prieš arba statybos metu

2. Itin didelis sandarumas

3. Užpildoma purškimo metodu, jokių atliekų

4. Žymiai sumažina anglies kiekį, -1.9 GWP

5. Nulis OPD, CFC ir VOC

6. Medžiaga atspari ugniai, parazitams, vabzdžiams ir pelėsiui

7. Mažos medžiagos sąnaudos ir kaina

WARMCEL RF - Pastogės remonto izoliacija

1. Atviro pūtimo metodas užtikrina visišką užpildymą

2. Pilnas užpildymas tarp ir virš sijų nepaliekant oro tarpų, per kurį gali išeiti šiltas oras

3. Žymiai sumažinta anglies kiekį, -0.87 GWP

4. Nulis OPD, CFC ir VOC

5. Medžiaga atspari ugniai

6. Medžiaga atspari parazitams, vabzdžiams ir pelėsiui

7. Mažos medžiagos sąnaudos ir kaina

8. Ekologiška medžiaga

TRADIS sistema

TRADIS sistemą sudaro surenkamieji konstrukciniai medinių sienų fasadai, grindų ir stogo plokštės, visi iš anksto ar vietoje montuojant izoliuojami WARMCEL 500 izoliacine medžiaga, pasižyminčia puikiausiomis šilumą saugančiomis ir aplinkai draugiškomis savybėmis.

Dėl WARMCEL užtikrinamos aukštos kokybės šilumos izoliacijos, TRADIS sistemos yra gaminamos iš tvarių medinių medžiagų ir gali sunaudoti net iki 40% mažiau statybnių medžiagų, nei statant skydiniais metodais. Šis statybos būdas leidžia per neįtikėtinai trumpą laiką pastatyti namą- iš TRADIS sistemų namą galima pastatyti net per vieną dieną!

TRADIS techniniai duomenys:

TRADIS susideda iš keturių ekologiškų dalių: Panelvent, Paneline, Masonite „I“ sijų ir WARMCEL 500.

Panelvent - 9.2mm dengiamoji plokštė, pagaminta iš medžio kaip alternatyva fanerai ar OSB.plokštėms.

Paneline - 6.4mm dengiamoji plokštė, skirta vidiniam medinio karkaso uždengimui. Panelvent ir Paneline konstrukcijos buvo apdovanotos Švedijos astmos ir alergijų asociacijos etalonu.

Masonite „I“ sijos - sienų storis nuo 150mm iki 300mm storio, grindų/lubų sijos ir stogo gegnės nuo 150mm iki 400mm storio.

Šiltinimui izoliacine WARMCEL 300 ir 500 medžiaga yra reikalingas specialus medžiagos pluošto pūtimo aparatas.

UAB "Kalga" rūpinasi Jūsų išlaidų šildymui mažinimu ir yra pasiryžusi Kokybiškai, Greitai ir su Garantija "aprengti" bet kokį Jūsų statomą ar renovuojamą pastatą sisteminiu, patikrintu apdaru. Jums tai leis gyventi iki 10 kartų taupiau, pasiekiant kad ir pasyvios energijos namo standartą.

Todėl mes, UAB "Kalga":

1. Parduodame Warmcel ekovatą, garo bei stogo plėveles, lipnias juostas (technologinių skylių bei plėvelių sujungimų hermetizavimui), klijus (konstrukcijų hermetizavimui);

2. Apšiltiname (įpučiame, užpučiame, montuojame) pastatus visoje Lietuvoje ir už jos ribų;

3. Atliekame Termovizinius pastatų tyrimus prieš ar/ir po šiltinimo, atskiru sutarimu;

4. Suteikiame garantiją produktams ir darbams;

5. Konsultuojame apšiltinimo ir ekonomiško namo klausimais;

6. Siūlome geras kainas ir lanksčias nuolaidas, prekes bei paslaugas išsimokėtinai!

KALGA, UAB

Daugiau informacijos:

KALGA, UAB infopuslapis

Pasidalink: