ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

silumairko-logo

ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba

Adresas:
Jugintų k., Babtų sen., LT-54326, KAUNO RAJ., Lietuva


Įmonės kodas: 302423621
PVM kodas: LT100004920310

Tel. Nr.: 8 655 64 035
Mob. Nr.: 8 652 63 660

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.siluma.eu


​ŠILUMA IR KO, IĮ VEIKLA: akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba, hidrauliniai atskyrimo indai, skirstomieji kolektoriai ir kitos vamzdynų dalys. Talpos yra gaminamos iki 5000 litrų tūrio. Talpų slėgio klasė gali būtų iki PN10. „Šiluma ir Ko“ – akumuliacinių ir daugiafunkcinių talpų gamintoja, gaminanti tai ko reikia Jums.

Įmonės IĮ „Šiluma ir Ko“ specializacija – akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba. Bendrovė sukaupusi ilgametę patirtį šioje srityje, siūlo įvairius gaminius ir sprendimus tiek namų ūkiams, tiek visuomeniniams ar gamybiniams pastatams.

Didžiausią gaminių dalį sudaro įranga, pagaminta pagal individualius užsakymus. Įmonės sandėlyje nuolatos yra palaikomas nemažas žaliavų ir komplektuojančių detalių kiekis, siekiant užtikrinti kaip galima trumpesnį gamybos terminą. Visos žaliavos ir detalės yra aukščiausios kokybės ir atitinka ES standartus. Gaminiai gaminami pagal direktyvos 2014/68/ES reikalavimus.

Nuo 2019 m. pradžios pradėti gaminti nauji gaminiai – hidrauliniai atskyrimo indai, skirstomieji kolektoriai ir kitos vamzdynų dalys. Šie gaminiai gali būti tiek standartiniai, tiek gaminami pagal užsakymą, atitinkantį konkretų projektą. Pagal Jūsų pateiktą projektą, „Šiluma ir Ko“ meistrai gali pagaminti, sukomplektuoti, surinkti ir automatizuoti įvairius šildymo – vėsinimo sistemų, karšto vandens paruošimo mazgus, šilumos punktus, katilines ar siurblines. Daugelis komplektuojančių detalių yra perkamos tiesiogiai iš gamintojų, todėl bendrovė gali pasiūlyti itin konkurencingas gaminių kainas ir trumpą gamybos terminą.

Visiems „Šiluma ir Ko“ pagamintiems gaminiams suteikiama penkerių metų garantija!

„Siūlome ne tik standartinius gaminius. Mes pagaminsime tai ko Jums iš tikro reikia.“ – „Šiluma ir Ko“.

ŠILUMA IR KO PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

AKUMULIACINĖS TALPOS

Anglinio plieno talpos. „Šiluma ir Ko“ gamina standartines ir nestandartines anglinio plieno „S235JR“ talpas, skirtas šildymo, vėsinimo, šaldymo ir kitoms inžinerinėms sistemoms. Anglinio plieno talpų gabaritiniai matmenys: didžiausias diametras 1308 mm; didžiausias aukštis (ilgis) 4000 mm. Talpų sienelės storis gali būti nuo 3 mm iki 5 mm. Talpų darbinis slėgis nuo PN 4 bar iki PN 10 bar. Atvamzdžiai gali būti srieginiai arba flanšiniai. Visose talpose įmonės meistrai gali sumontuoti šilumokaičius, elektrinius šildytuvus (tenus). Gaminiai gaminami pagal 2014/68/ES direktyvos reikalavimus.

Nerūdijančio plieno talpos. Talpos pagamintos iš nerūdijančio plieno yra skirtos karšto ir šalto buitinio ar techninio vandens kaupimui, taip pat šios talpos gali būti naudojamos ir šildymo – vėsinimo sistemose. Gamybai naudojamas aukštos kokybės EN 1.4404 („AISI 316L“) markės plienas. Šis austenitinis nerūdyjantis plienas su molibdeno (Mo) priemaiša pasižymi dideliu atsparumu tarpkristalinei korozijai, net ir agresyviose terpėse. „Šiluma ir Ko“ siūlo šių gabarinių matmenų nerūdyjančio plieno talpas: didžiausias diametras 1308 mm; didžiausias aukštis (ilgis) 4000 mm. Talpų sienelės storis gali būti nuo 2 mm iki 5 mm. Talpų darbinis slėgis nuo PN 4 bar iki PN 10 bar. Atvamzdžiai gali būti srieginiai arba flanšiniai.

Visose talpose, gali būti įmontuoti šilumokaičiai, elektriniai šildytuvai (tenai). Gaminiai gaminami pagal 2014/68/ES direktyvos reikalavimus.

Šiluminė izoliacija akumuliacinėms talpoms. Visiems gaminiams skirtiems šildymo sistemoms, arba karšto vandens laikymui, „Šiluma ir Ko“ rekomenduoja naudoti nuimamą minkšto poliuretano šiluminę izoliaciją, pasižyminčia puikiomis šilumos izoliatoriaus savybėmis. Polivinilo apdaila suteikia gaminiui išskirtinę išvaizdą ir visiškai sustabdo oro judėjimą izoliacijos medžiagoje, pagerindama šilumą izoliuojančias gaminio savybes.

Šaldymo ar vėsinimo sistemose naudojamoms talpoms, įmonė siūlo naudoti šiluminę izoliaciją, pagamintą iš ruloninės „ThermaSmart PRO“ medžiagos. Ši medžiaga yra klijuojama prie talpos korpuso. Kaip papildoma šiluminė izoliacija ir apdaila, puikus pasirinkimas – nuimama 50 mm storio minkšto poliuretano padengto PVC sluoksnio danga, kuri gali būti įvairių spalvų.

DAUGIAFUNKCINĖS TALPOS

Talpos su karšto vandens paruošimo funkcija. Daugiafunkcinė talpa – puikus sprendimas, jei katilinės patalpoje yra itin mažai vietos. Šie įrenginiai gali atlikti kelias funkcijas – kaupti šiluminę energiją ir ruošti karštą buitinį vandenį. Daugiafunkcinės talpos dažnai naudojamos apjungiant kelis šilumos generatorius pvz. šilumos siurblį su kieto kuro katilu.

Karštas buitinis vanduo ruošiamas šviežio vandens (Fresh water) principu, t.y talpos tūris užpildytas termofikaciniu skysčiu, o vanduo naudojamas buityje teka šliumokaičiu, pasišildymui naudodamas termofikato šiluminę energija. Todėl šis būdas ir vadinamas šviežio vandens principu – šilumokaičio tūris yra labai mažas ir buityje naudojamas vanduo šilumokaityje nuolat keičiasi. Naudojant šį būdą karštam buitiniam vandeniui ruošti legioneliozes rizika tampa labai maža – legioneles bakterijos dauginasi tik visiškai nejudančiame vandenyje.

Šilumokaičiai gaminami iš aukštos kokybes nerūdyjančio plieno gofruoto vamzdžio. Vamzdžio gamybai naudojamas nerūdyjantis plienas EN 1.4404 („AISI 316L“) pasižymintis  puikiu atsparumu tiek tarpkristalinei tiek taškinei korozijai, netgi terpėje su padidinta chloro (Cl) koncentracija.

Pagal užsakymus gaminamos daugiafunkcinės talpos pritaikomos prie įvairių vartotojų poreikių. Šilumokaičių gamybai naudojamų vamzdžių diametras gali būti įvairus nuo DN 25 iki DN 40, o paviršiaus plotas šilumos mainams nuo 2 iki 12 m2. Talpos tūris iki 5000 l.
Daugiafunkcinėms talpoms gaminamos minkšto poliuretano 100 mm izoiiacija su polivinilo apdaila.

HIDRAULINIAI ATSKYRIMO INDAI.

TŪRINIAI VANDENS ŠILDYTUVAI.

AUTOMATIKA.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinė talpa, daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamyba, daugiafunkcinių talpų gamyba, daugiafunkcinė talpa, multifunkcinė talpa, akumuliacinių ir daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamintojas, akumuliacinių ir daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamintojas, hidraulinių atskyrimo indų gamyba, hidrauliniai atskyrimo indai, kombinuotų akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinės talpos su nerūdijančio plieno šilumokaičiais, akumuliacinė talpa pagaminta lietuvoje, akumuliacinių talpų gamyba kaunas, akumuliacinių, daugiafunkcinių talpų gamyba, standartinės juodo plieno akumuliacinės talpos, nestandartinių akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinė talpa su įmontuotais šilumokaičiais, nerūdijančio plieno akumuliacinės talpos, nestandartinės akumuliacinės talpos, akumuliacinės talpos iš anglinio lakštinio plieno, standartinės akumuliacinės talpos su izoliacija, talpos karšto vandens paruošimui, talpos su šilumokaičiu saulės kolektorių sistemai, katilinės mazgai, šilumos punktas, katilinės automatika,  izoliuotos akumuliacinės talpos, minkšto poliuretano izoliacijos, minkšto poliuretano izoliacijos su polivinilo apdaila, Šiluma ir ko, IĮ Šiluma ir ko

  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba
  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba
  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba
  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba
  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba
  • ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų ir kitos šildymo – vėsinimo sistemų įrangos gamyba

Vietovė:

Pasidalink: