apstatyba.lt – specializuotas tinklalapis, skirtas statybos verslo atstovams ir visiems, besidomintiems statybų rinkos aktualijomis

thumb_silumairko-logo

ŠILUMA IR KO, IĮ - akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų ir daugiafunkcinių talpų su sluoksniavimosi technologija gamyba

Adresas: Jugintų k., Babtų sen.,LT-54326, KAUNO RAJ., Lietuva

Įmonės kodas: 302423621
PVM kodas: LT100004920310

Tel. Nr.: 8 655 64 035
Mob. Nr.: 8 652 63 660

El. paštas: aliona@siluma.eu
Tinklalapis: www.siluma.eu
Tinklalapis: www.akumuliacines.lt


ŠILUMA IR KO, IĮ VEIKLA: akumuliacinių talpų, daugiafunkcinių talpų ir daugiafunkcinių  talpų su sluoksniavimosi technologija gamyba. Įmonė „Šiluma ir Ko“ – akumuliacinių ir daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamintojas, nesiūlantis vien tai ką turi sandėlyje, gaminantis tai ko reikia Jums.

IĮ „Šiluma ir Ko“ specializuojasi akumuliacinių talpų, tūrinių vandens šildytuvų, hidraulinių atskyrimo indų ir skirstomųjų kolektorių gamyboje. Bendrovė taip pat prekiauja kieto kuro katilais. Įgydami vis didesnę patirtį, rinkdami statistinius duomenys iš jau sumontuotų šildymo sistemų, nuo 2007 metų IĮ „Šiluma ir Ko“ pradėjo akumuliacinių talpų gamybą. Įmonė nuolat tobulina gaminius, stebi įrangos būklę, įvertina efektyvumą. Kelių darbo metų rezultatas – kokybiška produkcija už konkurencingą kainą.

„Šiluma ir Ko“ pagal užsakymus gamina ir nestandartines talpas skirtas šildymo, vėsinimo, šaldymo ir kitoms inžinerinėms sistemoms. Įmonė turėdama didelę patirtį gali patarti kaip Jūsų užsakymą  įvykdyti minimaliomis sąnaudomis, išlaikant visus keliamus reikalavimus tiek gaminiui, tiek sistemos funkcionalumui.  Gaminami ir komplektuojami mazgai yra saugus vartotojui ir aplinkai.

Šiuo metu „Šiluma ir Ko“ gali pasiūlyti gaminius, kurių gabaritiniai matmenys: didžiausias diametras 1308 mm; didžiausias aukštis (ilgis) 4000 mm. Gaminius įmonė gamina tiek iš anglinio 3 mm storio lakštinio plieno markės S235JR, tiek iš nerūdijančio plieno, 1.4301 (maistinio) bei 1.4404 markės. Į visus gaminius yra galimybė sumontuoti šilumokaičius, pagal Jūsų pateiktus duomenis. Gaminiai gaminami pagal EB 97/23 direktyvos reikalavimus.

Visiems gaminiams „Šiluma ir Ko“ gali pagaminti nuimamą minkšto poliuretano šiluminę izoliaciją, pasižyminčia puikiomis šilumos izoliatoriaus savybėmis. Polivinilo apdaila suteikia gaminiui išskirtinę išvaizdą ir visiškai sustabdo oro judėjimą izoliacijos medžiagoje, pagerindama šilumą izoliuojančias gaminio savybes. Izoliacija lengvai sumontuojama pastačius talpą katilinėje, ar kitoje montavimo vietoje.

Įmonė „Šiluma ir Ko“ siūlo ko gero, plačiausią akumuliacinių talpų pasirinkimą!

Užsakymo atlikimo terminas iki 15 d.d (išimtis, priklauso nuo gaminio ir jei sutarta kitaip). Vykdomi tiek mažmeniniai, tiek didmeniniai užsakymai.

Visiems gaminiams suteikiama 5 – ių metų garantija. Įmonė atlieka pogarantinį aptarnavimą ypač geromis sąlygomis.

Specialistai suteiks išsamią konsultaciją. Suprojektuos norimą gaminį ir jį pagamins.

Gaminiams naudojamos medžiagos atitinkančios ES standartus. Sukaupta informacija apie žaliavų gamintojus ir tiekėjus leidžią pasiūlyti puikų kainos ir kokybės santykį.

ŠILUMA IR KO, IĮ PRODUKTAI:

AKUMULIACINĖS TALPOS

Akumuliacinės talpos paskirtis yra esant energijos pertekliui jį paimti, o esant trūkumui - atiduoti. Taip pasiekiamas bendras sistemos balansas. Labai svarbus yra tinkamos talpos parinkimas. Jeigu talpa per maža, sistema gali perkaisti, o jeigu per didelė, katilui bus sunku ją pakrauti iki reikiamos temperatūros. Norint apskaičiuoti talpos tūrį, reikia žinoti pastato energijos paros poreikį. Tai priklauso nuo pastato dydžio, izoliacijos ir konstrukcijos.

Akumuliacinė talpa

Talpos pajungimo principinė schema (Ji yra rekomendacinio pobūdžio).

Talpos pajungimo principinė schema

DAUGIAFUNKCINĖS AKUMULIACINĖS TALPOS

Daugiafunkcinė akumuliacinė talpa gali būti naudojama visų rūšių katilinėse. Jos paskirtis - šiluminės energijos kaupimas ir karšto vandens paruošimas. Rekomenduojame šias talpas naudoti tiek su įprastais, tiek su automatinio kuro padavimo kieto kuro katilais. Kai kuriuose modeliuose apačioje yra sumontuotas didelio ploto šilumokaitis, kuris užtikrins efektyvų saulės kolektorių gaminamos energijos absorbavimą.

Gaminio privalumai:

1. Įrenginys užima nedaug vietos katilinėje, todėl nereikia montuoti atskiro vandens šildytuvo karšto vandens paruošimui.

2. Sumontavimui reikia mažiau laiko, todėl mažėja sąnaudos įrengimo darbams.

3. Didelio paviršiaus ploto nerūdijančio plieno šilumokaitis užtikrina karšto vandens komfortą.

4. Nedidelis vandens tūris šilumokaityje nesudaro sąlygų daugintis bakterijoms.

5. Šilumokaitis sukonstruotas taip, kad įtekantis šaltas vanduo aušintų talpos apačią, tokiu būdu padidėja katilo ir saulės kolektorių efektyvumas.

6. Gaminyje galima sumontuoti didesnio galingumo elektrinius tenus greitam karšto vandens paruošimui.

Daugiafunkcinė akumuliacinė talpa

 

Talpos pajungimo principinė schema (Ji yra rekomendacinio pobūdžio).

Talpos pajungimo principinė schema

DAUGIAFUNKCINĖS TALPOS SU SLUOKSNIAVIMOSI TECHNOLOGIJA

„Šiluma ir Ko“ pristato naujieną - talpas su sluoksniavimosi technologija. Dažnai ši technologija vadinama „stratifikacija“ (lot.stratum – sluoksnis + facio – darau).

Taigi, technologija yra naudojama siekiant pagerinti vandens išsidėstymą panašios temperatūros sluoksniais susideda iš kelių pagrindinių detalių.

1. Grąžinamo srauto kanalo.

2. Atskyrimo membranos.

3. Šilumokaičio kanalo.

Šios sudedamosios dalys gali būti naudojamos arba visos, arba tik jų dalis, priklausomai nuo sistemos pobūdžio, kitų įrenginių ir pan.

Kanalas kuriuo vanduo įteka į talpą veikia panašiai kaip kaminas - šiltas vanduo kyla į viršų iki pasiekia tokios pat temperatūros (tankio ir svorio) vandenį. Tankiui ir svoriui susilyginus vanduo išteka į bendrą talpos tūrį tapęs sunkesniu už aukščiau esantį šiltesnį vandenį. Procesas nereikalauja pagalbinių priemonių - darbą atlieka gravitacija. Didžiausia nauda bus pasiekta naudojant grįžtamo srauto kanalą kai naudojami aukštos temperatūros termofikacinį vandenį naudojantys šildymo kontūrai, su nepastovia ir tikėtina aukšta grįžtamo srauto temperatūra (karšto vandens ruošimas išoriniu šilumokaičiu arba tūriniu vandens šildytuvu, vėdinimo sistemos šilumokaičiai, mažatūriai konvektoriai ir pan.).

Atskyrimo membrana stabdo vandens maišymąsi tarp talpos „skyrių“ skirtų kaupti skirtingų temperatūrų vandenį, tarkim termofikacino vandens skirtam ruošti karštą vandenį išorinio šilumokaičio pagalba ir termofikacinio vandens naudojamo šildymo kontūrui.

Šilumokaičio kanalas veikia taip pat kaip ir grįžtamo srauto kanalas. Skirtumas tik toks, kad apatinėje kanalo dalyje sumontuotas šilumokaitis, kurį šildo išorinis šilumos šaltinis. Kanalo sienelė neleidžia šilumai „susimaišyti“ dideliame tūryje, vanduo šildamas pradeda kilti kanalu į viršų, tuo pačiu į šilumokaičio zoną įsiurbiamas pats šalčiausias vanduo esantis talpos apačioje. Šią technologiją talpos krovimo atveju patartina naudoti su nedideliais ir nepastoviais šilumos generatoriais, tokiais kaip saulės kolektoriai, siekiant, kad nedidelis energijos srautas būtų sukoncentruotas į aukštą temperatūrą talpos viršuje, „nesumaišant“ viso talpos tūrio.

Daugiafunkcinės talpos su sluoksniavimosi technologija


MINKŠTO POLIURETANO IZOLIACIJOS

Labai svarbi talpos detalė yra izoliacija. Pagamintą perteklinę šilumą reikia išsaugoti talpoje, be reikalo nešildant patalpos kurioje ji sumontuota. Netinkamai izoliuota talpa gerokai sumažina šildymo sistemos efektyvumą, sušildo patalpas kurioje sumontuota iki nepageidaujamos per aukštos temperatūros.

Talpų šiluminė izoliacija pagaminta iš minkšto poliuretano (100 mm storio), pasižyminčio puikiomis šilumos izoliatoriaus savybėmis. Polivinilo apdaila ne tik sustabdo oro judėjimą izoliacijos medžiagoje, bet ir suteikia gaminiui puikią estetinę išvaizdą. Siūlomi keleto spalvinių derinių gaminiai sukurs išskirtinę Jūsų katilinės išvaizdą.

Izoliacija tiekiama nesumontuota ant talpos. Ją sumontuosite sugaišę vos kelias minutes - skylės atvamzdžiams išpjautos, izoliacija susegama užtrauktuku.

Minkšto poliuretano izoliacijos

Akumuliacinės, daugiafunkcinės talpos

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinė talpa, daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamyba, daugiafunkcinių talpų gamyba, daugiafunkcinė talpa, multifunkcinė talpa, akumuliacinių ir daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamintojas, akumuliacinių ir daugiafunkcinių akumuliacinių talpų gamintojas, hidraulinių atskyrimo indų gamyba, hidrauliniai atskyrimo indai, kombinuotų akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinės talpos su nerūdijančio plieno šilumokaičiais, daugiafunkcinių talpų su sluoksniavimosi technologija gamyba, talpos su sluoksniavimosi technologija, akumuliacinė talpa pagaminta lietuvoje, akumuliacinių talpų gamyba kaunas, akumuliacinių, daugiafunkcinių talpų gamyba, standartinės juodo plieno akumuliacinės talpos, nestandartinių akumuliacinių talpų gamyba, akumuliacinė talpa su įmontuotais šilumokaičiais, nerūdijančio plieno akumuliacinės talpos, nestandartinės akumuliacinės talpos, akumuliacinės talpos iš anglinio lakštinio plieno, standartinės akumuliacinės talpos su izoliacija, talpos karšto vandens paruošimui, talpos su šilumokaičiu saulės kolektorių sistemai, izoliuotos akumuliacinės talpos, minkšto poliuretano izoliacijos, minkšto poliuretano izoliacijos su polivinilo apdaila, Šiluma ir ko, UAB Šiluma ir ko
Pasidalink: