ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

ŠIAUDINIAI STOGAI, UAB - šiaudiniai, nendriniai, skiedriniai stogai

Adresas:
Šiaulių g. 10-2, LT-35137, PANEVĖŽYS, Lietuva


Įmonės kodas: 300879544
PVM kodas: LT100003245113

Tel. Nr.: 8 683 64 072ŠIAUDINIAI STOGAI, UAB VEIKLA: Šiaudiniai, nendriniai, skiedriniai stogai. Nendrinių stogų, šiaudinių stogų, skiedrinių stogų dengimas ir restauravimas. Rąstinių namų, skydinių namų, karkasinių namų ir pavėsinių projektavimas ir statyba.    

Šiaudiniai stogai – dengimas, restauravimas

Nendriniai stogai-dengimas, restauravimas

Skiedriniai stogai-dengimas, restauravimas

Lauko pavėsinės su šiaudiniais ar nendriniais stogais

Šiaudinės pastogės

Rąstiniai namai-projektavimas, rąstinių namų statyba.

Skydiniai namai-projektavimas, skydinių namų statyba.

Karkasiniai namai-projektavimas, karkasinių namų statyba.

Pavėsinių, lauko baldų gamyba;

Šiaudiniai ir nendriniai stogai - galbūt dar visai nesenai daugelis iš mūsų net nebūtume susimastę iškeisti mūsuose taip įprastą skardinį, šiferio plokščių ar net betono stogą, į seniai užmirštą, kažkada mūsų senolių gerai pažintą - šiaudinį stogą. Juk būtent jis, savo termoizoliacinių savybių dėka, suteikdavo šilumos šaltą žiemą ir gaivos, kaitrią vasarą. Nes šiaudų šiluminis laidumas keturis kartus mažesnis nei medžio ir net septynis kartus nei plytų.

Juk ir dabar planuodami statyti namą, pirtį, pavėsinę ar kitą statinį, dažnas ieško ne tik ekonomiškų, bet ir originalių, ekologiškų sprendimų. Šiaudinis stogas ne tik padės sutaupyti, bet ir suteiks jūsų aplinkai išskirtinio grožio.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Nendriniai stogai, stogai iš nendrių, stogų dengimas nendrėmis, nendrių stogas, stogų nendrės, padengti stogą nendrėmis, kuo dengti stogą, stogas iš nendrių, ekologiški stogai, šiaudiniai stogai, skiedriniai stogai, rąstiniai namai, skydiniai namai, karkasiniai namai, pavėsinės, įrengimas, stogų įrengimas, stogai, stogų danga, stogų dangos įrengimas, nendrinių stogų dangos įrengimas, nendrinių stogų įrengimas, pavėsinių statyba, pavėsinių gamyba, rąstinių namų gamyba, rąstinių namų statyba, šiaudinių stogų įrengimas, šiaudinių stogų dengimas, skiedrinių stogų įrengimas, skiedrinių stogų dengimas, nendriniai stogai Panevėžyje, šiaudiniai stogai Panevėžyje, skiedriniai stogai Panevėžyje, rąstiniai namai Panevėžyje, skydiniai namai Panevėžyje, karkasiniai namai Panevėžyje, pavėsinės Panevėžyje, įrengimas Panevėžyje
Žymės:
Pasidalink: