ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

SCANHOUSE, UAB - karkasiniai namai, karkasinių namų gamyba ir statyba

Adresas:
Kareivių g. 6 - 504, LT-09117, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302806527
PVM kodas: LT100006971113

Tel. Nr.: 8 685 05 065
Mob. Nr.: 8 685 50 883SCANHOUSE, UAB VEIKLA: Karkasiniai namai, medinių karkasinių namų gamyba, statyba ir prekyba. Jau daugiau nei 10 metų „Scanhouse“ gamina ir stato energiją taupančius medinius karkasinius - skydinius namus visoje Europoje.

UAB „Scanhouse“ - Latvijos kapitalo įmonė, gaminanti ir statanti medinius karkasinius-skydinius visuomeninės paskirties pastatus, kompleksinius gyvenamosios paskirties pastatus ir privatiems asmenims skirtus namus. Nuo 2012 m. įmonės filialas atidarytas ir Lietuvoje.

Bendrovėje dirba puiki profesionalų komanda, turinti daugiau kaip 10 – ties metų patirtį medinių karkasinių - skydinių namų gamybos, pardavimo ir statybos srityje vietinėje bei Europos Sąjungios rinkoje. Bendrovės gaminamai produkcijai naudojamos aukščiausios kokybės statybinės medžiagos, perkamos tik iš sertifikuotų tiekėjų, kurių produktai atitinka visus ES keliamus reikalavimus ir yra ženklinami CE ženklu. Produkcija yra pagaminta remiantis skandinaviška patirtimi bei technologijomis. Profesionali įranga leidžia užtikrinti aukštą gaminių kokybę bei darbo efektyvumą. Bendrovės inžinieriai garantuoja tikslių, saugių ir visus reikalavimus atitinkančių technologijų pritaikymą, kurios yra įgyvendinamos patyrusių darbuotojų dėka.

Kompanijos produkcija sėkmingai realizuojama ne tik Latvijoje, bet ir Prancūzijoje, Šveicarijoje, Norvegijoje. Tolimesni įmonės planai siejasi tiek jau su esamomis rinkomis, tiek su įsiliejimu į Švedijos, Jungtinės Karalystės bei Suomijos rinkas.

Bendrovei buvo suteiktas Prancūzijos „L’assurance de responsabilité civile décennale“ sertifikatas, kurio dėka savo sumontuotai produkcijai šioje šalyje bendrovė suteikia 10 – ties metų garantiją su draudimu, kas yra labai aktualu įmonės klientams.

Prancūzų kompanijos „Promotelec“ išduota BBC (Bâtiment Basse Consommation énergétique) pažyma, kuri suteikiama tik itin mažai energijos sunaudojantiems „pasyviesiems namams“. Atlikus energijos efektyvumo auditą, buvo patvirtinta, jog bendrovės „Scanhouse“ statiniai atitinka itin mažai energijos sunaudojančių namų standartus.

 

scanhouse-atlikti-darbai

RAKLTINIAI ŽODŽIAI:

Karkasiniai namai, skydiniai namai, mediniai namai, karkasinių namų statyba, skydinių namų statyba, medinių namų statyba, karkasinių namų prekyba, karkasinių namų projektavimas, namų statyba, namų projektavimas, prekyba karkasiniais namais, prekyba mediniais namais, pasyvus namai, energiją taupantys namai
Žymės:
Pasidalink: