ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


ŠALNOS PREKYBA, UAB - šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo įranga

Adresas:
Šilutės pl. 101A, LT- 95112, KLAIPĖDA, Lietuva


Įmonės kodas: 300107806
PVM kodas: LT100001636714

Tel. Nr.: (8 46) 32 5325
Faks.: (8 46) 32 5111ŠALNOS PREKYBA, UAB VEIKLA: Šaldytuvai, šaldikliai, šaldymo įranga, mikroklimato įrenginiai, kondicionavimo ir vėdinimo sistemos. Projektuojame, prekiaujame, montuojame ir prižiūrime įvairią šaldymo, kondicionavimo ir vėdinimo techniką. 

Šaldytuvų remonto įmonė „Šalna“ įkurta 1991m. Klaipėdoje. Pagrindinė įmonės būstinė (serviso padalinys, parduotuvė ir administracija) yra adresu Šilutės pl. 101A.

Įmonė keitėsi ir tobulėjo, įgydama vis daugiau patirties, bendradarbiaudama su vis daugiau žinomiausių buitinės ir pramoninės šaldymo technikos gamintojų bei kurdama ir augindama profesionalią darbuotojų komandą. Didėjant darbų apimtims ir norint padaryti mūsų paslaugas efektyvesnėmis, 2004 m., įmonės savininkų sprendimu, buvo atskirti prekybos ir serviso padaliniai. Tam tikslui įkurta nauja įmonė – UAB „Šalnos prekyba“. Verslui plečiantis užėmėme naujas Lietuvos rinkas - 2005 m. atidarėme UAB “Šalnos prekyba“ filialą Vilniuje. 2010 metais – atidarėme IĮ „Šalna“ filialą Vilniuje.

Dabar esame viena didžiausių ir žinomiausių šaldymo įrangos, mikroklimato įrenginių bei kondicionavimo ir vėdinimo sistemų tiekėjų Lietuvoje.

UAB „Šalnos prekyba“ tiekia įrenginius ne tik buičiai, pagrindinė mūsų darbo sfera – įrenginių projektavimas, montavimas ir priežiūra pramoniniuose objektuose bei logistikos srityje. Prekiaujame šaldikliais ir šaldytuvais skirtais automobiliams, buičiai, prekybai, pramonei, laivinei pramonei, medicinai. Mūsų mikroklimato, oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemos gali būti pritaikytos bet kokiame objekte – nuo gyvenamojo namo ar buto iki didelių gamyklų ar laivų. Taip pat siūlome planinio ir skubaus remonto paslaugas visiems mūsų ir konkurentų įrenginiams. UAB „Šalnos prekyba“ ir serviso tarnyboje dirba kvalifikuoti inžinieriai ir mechanikai, kurie atsakingai prižiūrės Jūsų įrangą taip sutaupydami Jums laiko ir lėšų.

ŠALNOS PREKYBA, UAB PASLAUGOS:

UAB „Šalnos prekyba“ projektuoja, prekiauja, montuoja ir prižiūri įvairią šaldymo, kondicionavimo ir vėdinimo techniką. Įmonėje išskiriami du padaliniai, aptarnaujantys skirtingas sritis – šaldiklių ir šaldytuvų bei oro kondicionavimo ir vėdinimo.

Mikroklimato įrenginiai

UAB „Šalnos prekyba“ projektuoja, parduoda ir montuoja įvairiems poreikiams pritaikytus mikroklimato įrenginius: oro drėkintuvus (naudojantys išgarinimo, oro plovimo, šiltų garų ir ultragarsines sistemas), oro valytuvus-drėkintuvus, oro sausintuvus, oro valytuvus-jonizatorius, oro vėsintuvus.

Šaldymo technika

UAB „Šalnos prekyba“ parduodama ir montuojama šaldymo technika yra skirta buičiai, pramonei, prekybai, automobiliams, įvairių dydžių laivams bei specialios paskirties medicininiai šaldikliai.

Prekiaujame buitine šaldymo technika esančia visų mūsų namuose – tai šaldytuvai, šaldikliai, šaldytuvai ir šaldikliai viename, dviejų ar keturių durų šaldytuvai, šaldikliai-skrynios, vyno šaldytuvai, į baldus integruojami šaldytuvai.

Maisto gamybos ir prekybos pramonės įmonėms įrengiame galingas šaldymo spintas, šaldytuvus-vitrinas, šaldymo salas, vyno šaldytuvus, ledo generatorius ir kita.

Logistikos įmonėms siūlome įvairiausius automobilinius šaldytuvus, įrengiame autovežius. Mūsų siūlomų mobiliųjų šaldiklių talpos - nuo 30 iki 100 litrų.

Laivinei pramonei montuojame išskirtinius produktus – įrengiame šaldomus triumus maisto gabenimui, laivo virtuves ir kita. Laivinė įranga yra itin specifinė ir išskirtinė, jos montavimas reikalauja ypatingų žinių, nes visi įrenginiai aušinami jūros vandeniu, naudojamas nerūdijantis plienas ir titanas.

Vėdinimo ir kondicionavimo technika

UAB “Šalnos prekyba” oro vėdinimo ir kondicionavimo srityje dirba nuo 1991 metų. Sėkmingai vystome bendradarbiavimą su statybinėmis organizacijomis: UAB „Vikstata“, UAB „Šalčininkų statyba“, UAB „Avona“ , UAB „Binkauskas ir Stašinskas“, UAB „Dauniškis“, UAB „EDM statyba“ ir objektų valdytojais: UAB „Projestos projektai“, UAB „City projects“. Taip pat sėkmingai bendradarbiaujame su UAB „Palink“, plečiant, remontuojant bei atnaujinant „IKI“ tinklo parduotuves.

UAB „Šalnos prekyba“ specialistai pagal Jūsų poreikius suprojektuos Jums tinkamiausią vėdinimo ar kondicionavimo įrangą, nesvarbu ar Jums reikalingas buitinis kondicionierius, ar norite įrengti visą sistemą pramoniniame objekte. UAB „Šalnos prekyba“ projektuoja, montuoja ir aptarnauja vėdinimo ir kondicionavimo sistemas naudojamas buityje, pramoniniuose, prekybiniuose objektuose, laivuose ir kitur. Sistemas taip pat remontuojame ir aptarnaujame.

ŠALNOS PREKYBA, UAB ATSTOVAUJAMI PREKIŲ ŽENKLAI:

UAB „Šalnos prekyba“ yra oficialus tarptautinės švedų kompanijos „Dometic group" („Waeco“ automobilinė šaldymo įranga) atstovas Lietuvoje. Esame šių kompanijų oro kondicionavimo įrangos oficialūs ir išskirtiniai atstovai Lietuvoje: Whirlpool, Sharp, Mitsui, Sanyo

Esame ir šių firmų oficialūs atstovai Lietuvoje arba turime glaudžius ryšius: LG, Haier, Electrolux, Daewoo, Boneco, Danfoss, Criocabin, Samsung, Galanz, York, Beko, AEG, Sharp, Mitsui

ŠALNOS PREKYBA, UAB FILIALAI:

Rinktinės g. 55, VILNIUS, tel.: (5) 2463463 tel./faks.: (5) 2 463666

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

šaldymo technika, šaldymo kameros, buitiniai šaldytuvai, prekybos ir pramonės šaldymo ranga, oro kondicionavimo sistemos, automobilių, refrežeratorių šaldymo ir kondicionavimo įranga, nestandartinių šaldymo renginių gamyba, detalės, medžiagos, Šaldymas, šaldymo įrenginiai, vėdinimo sistemos
Žymės:
Pasidalink: