ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

rockwool_logo

ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®

Adresas:
A. Goštauto g. 40B, LT-01112, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 111659362
PVM kodas: LT116593610

Tel. Nr.: (8 5) 212 6024

El. paštas: [email protected]
Tinklalapis: www.rockwool.lt

Filialai: VILNIUS

ROCKWOOL, UAB VEIKLA: nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®. ROCKWOOL akmens vata puikiai izoliuoja šilumą, nedega, sugeria garsą, neįgeria vandens, yra atspari deformacijoms, laidi garams, ilgaamžė ir ekologiška. Dėl išskirtinių savybių ROCKWOOL akmens vata puikiai tinka naudoti tokiose srityse, kur reikalingas didelis patvarumas, apsauga nuo gaisro ar būtina užtikrinti akustinį komfortą.

ROCKWOOL – tvarūs šiltinimo produktai ir izoliaciniai sprendimai

ROCKWOOL grupė – pasaulyje pirmaujanti akmens vatos gamintoja. ROCKWOOL grupė įkurta 1937 metais. 39-iose šalyse ROCKWOOL siūlo ir kuria tai, ko reikia jums: energinį naudingumą, vidaus oro kokybę, garso izoliaciją, apsaugą nuo gaisro, statinių ilgaamžiškumą, vibracijos kontrolę. Grupės būstinė ir pagrindiniai aplinkosaugos bei mokslinių tyrimų, produktų vystymo skyriai yra įsikūrę Danijoje Hedehusene miestelyje netoli Kopenhagos. Pirmoji atstovybė Baltijos šalims buvo įsteigta 1995 m. Vilniuje, kuri po kelių metų, t.y. 1999 m. pertvarkyta į ROCKWOOL UAB.

ROCKWOOL Baltijos šalyse jau daugiau nei dvidešimt metų prekiauja akmens vatos gaminiais ir teikia konsultavimo paslaugas. Bendrovė dirba su didelėmis įmonėmis, tiek ir su mažesniais klientais. Siekdami ilgalaikės partnerystės ne tik parenka ekonomiškai efektyviausią ir labiausiai individualius kliento poreikius atitinkantį sprendimą, bet ir konsultuoja bei pataria. Kompetentingi bei patyrę įmonės darbuotojai nuolat teikia profesionalią pagalbą bei konsultacijas atnaujinant, renovuojant, statant įvairiausios paskirties ir masto objektus.

ROCKWOOL visame pasaulyje padeda didinti žmonių gyvenimo kokybę ir kuria unikalius sprendimus, naudodami vieną labiausiai žemėje paplitusių žaliavų – vulkaninės kilmės uolieną. Savo savybėmis ir gamybos būdu išsiskirianti akmens vata garantuoja, kad modernus gyvenimas bus komfortiškas, draugiškas aplinkai ir saugus. Šiuolaikinių žmonių poreikiai tokie kaip ir jie patys – itin unikalūs ir individualūs. Bet būtent tokie yra ir ROCKWOOL grupės produktai bei sprendimai – išskirtiniai, lankstūs, tvarūs ir draugiški aplinkai.

ROCKWOOL akmens vatos nauda

Akmens vata yra viena geriausių šiluminė, priešgaisrinė ir akustinė izoliacijos gaminių. ROCKWOOL akmens vata yra nedegi, garsą sugerianti ir tvari šilumos izoliacija, o gaminiai iš jos garantuos ir suteiks namams jaukumą, šilumą ir saugumą metų metus. ROCKWOOL akmens vata yra geriausias sprendimas izoliuoti gyvenamuosius, visuomeninius ir pramoninius pastatus.

Akmuo visada pasižymi tvarumu, o akmens vata kaip izoliacinė medžiaga išlaiko savo savybes daugybę metų. Akmens vata taip pat izoliuoja pastatus ir žmones juose nuo nepageidaujamo triukšmo bei gaisro pavojaus. Keturios unikalios savybės suteikia akmens vatai išskirtinumą iš kitų:

Apsauga nuo gaisro. Akmuo nedega, kaip ir ROCKWOOL akmens vatos gaminiai, kurie natūraliai atsparūs ugniai. Naudojant ROCKWOOL gaminius padidinsite pastato atsparumą ugniai.

Garso izoliacija. Akmuo ne tik puikiai izoliuoja šilumą ir ugnį. ROCKWOOL akmens vata taip pat puikiai sugeria garsą, todėl išvengsite pašalinio triukšmo.

Ilgaamžiškumas. Akmens vatos gaminiai išlaiko savo savybes visą eksploatacijos laikotarpį, garantuodami ir matmenų stabilumą. Tai lemia natūralios neorganinės kilmės žaliavos iš kurių ir gaminama akmens vata.

Energinis efektyvumas. Pastatų šildymas ir vėsinimas sudaro didžiąją dalį visos sunaudojamos energijos pasaulyje. Taip yra pagrinde dėl šilumos praradimų per stogą, sienas ir grindis. ROCKWOOL akmens vatos gaminiai padeda sumažinti šilumos nuostolius, pagerinti pastato energinį efektyvumą ir drąstiškai sumažinti šildymo kaštus.

Susikurkite išskirtinį namų komfortą išlaisvindami akmens vatos savybes:

ROCKWOOL izoliacinės savybės. Šiluminės izoliacijos lygis priklauso nuo temperatūros. Kylant medžiagos temperatūrai, medžiagos šilumos laidumas didėja. Šilumos laidumas yra viena svarbiausių medžiagos šiluminių savybių. ROCKWOOL akmens vata pasižymi geromis termoizoliacinėmis savybėmis, kurios išlieka netgi gaisro metu. Gaisro atveju ROCKWOOL akmens vatos sluoksnis pakankamai gerai apsaugo degias medžiagas ir kitoje jos pusėje esančias konstrukcijas nuo ugnies.   

ROCKWOOL priešgaisrinės savybės. Akmens vatos pluoštas gali išbūti neišsilydęs esant 1000°C temperatūrai, o rišikliai paprastai garuoti pradeda esant 250°C temperatūrai. Temperatūrai pakilus virš 250°C rišiklis tose vietose išgaruoja, tačiau pluošto prigimtinis rišlumas ir sluoksniuotumas neleidžia medžiagai suirti, užtikrindamas ROCKWOOL akmens vatos stabilumą bei gebėjimą apsaugoti po ja esančias medžiagas nuo ugnies. Kadangi ROCKWOOL akmens vatos pluoštas yra ypatingai atsparus temperatūros svyravimams, akmens vatą galima naudoti labai aukštoje temperatūroje, jei tik akmens vata pritvirtinta taip, kad, išgaravus rišikliui, mechaninis spaudimas nepakeis jos formos. ROCKWOOL akmens vata gaisriniu požiūriu yra priskiriama saugiausiai A1 degumo klasei.
     
ROCKWOOL akustinės savybės. ROCKWOOL akmens vatą sudaro persipynęs diabazo uolienos pluoštas su oro tarpais. Tokios struktūros medžiaga gerai sugeria garso bangas, efektyviai izoliuoja oru sklindantį ir perdangomis perduodamą smūgio garsą. Ore sklindančio garso izoliavimo rodiklis R'w nusako pastato atitvarų sugebėjimą silpninti ore sklindantį garsą. Kuo jis didesnis, tuo mažiau triukšmo prasiskverbia pro atitvarą. Smūgio garso izoliavimo rodiklis L'vv nusako aukštų perdangos savybę sumažinti triukšmą, kuris susidaro vaikštant arba beldžiant į perdangą, pvz., žemiau esančioje patalpoje. Kuo mažesnis perdangos koeficientas L'n,w, tuo geriau ji izoliuoja smūgio garsą.
     
ROCKWOOL atsparumas vandeniui ir laidumas garams. Gerai žinoma, kad drėgmė, esanti izoliacinėje medžiagoje, pablogina jos izoliacines savybes. Lietuje pabuvusi akmens vata gali atrodyti šlapia, bet iš tikrųjų sušlampa tik keli paviršiaus milimetrai. Impregnuota ROCKWOOL akmens vata yra vandens neįgerianti, nors ir akyta medžiaga. Vis dėlto, ji įgeria vandenį, kai vanduo jėga stumiamas į vatą. Kai spaudimas pašalinamas, vanduo išgaruoja ir medžiaga vėl tampa sausa, atgaudama savo pradines izoliacines savybes. ROCKWOOL akmens vata yra laidi vandens garams (jos garinė varža yra tokia pat kaip ir oro), todėl akmens vata izoliuoti pastatai „kvėpuoja“ ir užtikrina gerą patalpų mikroklimatą.
    
ROCKWOOL ekologiškumas. ROCKWOOL akmens vata yra ekologiškas pasirinkimas, nes izoliacija yra pagaminta iš natūralios kilmės gamtinių uolienų. Be to ROCKWOOL izoliacija yra vienas iš nedaugelio pramonės produktų, kurie padeda sutaupyti daugiau energijos negu patys reikalauja. Per 50 metų tipiškas ROCKWOOL izoliacijos gaminys gali padėti sutaupyti per 100 kartų daugiau pirminės energijos negu buvo suvartota jam pagaminti, transportuoti ir utilizuoti. Mūsų namams ir darbovietėms šildyti sudeginama mažiau iškastinio kuro, todėl į atmosferą išmetama mažiau teršalų: CO2, SO2, NOx. Energijos balansas į teigiamą pusę pakrypsta praėjus tik 5 mėnesiams po izoliacijos sumontavimo. Jei produktas naudojamas šilumos vamzdžiams izoliuoti, energija gali atsipirkti mažiau nei per 24 valandas: investuotos energijos energetinė grąža yra daugiau negu dešimt tūkstančių kartų didesnė.

ROCKWOOL, UAB PRODUKTAI:

ROCKWOOL grupę vienija penki prekiniai ženklai, sukurti bendram tikslui – išlaisvinti natūralias akmens savybes, kad praturtinti šiuolaikinį gyvenimą.

ROCKWOOL akmens vata

ROCKWOOL – nedegių, akmens vatos izoliacijos sprendimų, skirtų visoms pagrindinėms statybų sektoriaus sritims, įskaitant techninę ir OEM, tiekimo lyderis.

Statybinė izoliacija. ROCKWOOL akmens vata naudojama kaip gyvenamųjų namų, visuomeninių, komercinės ir gamybinės paskirties pastatų šilumos, akustinė ir priešgaisrinė izoliacija. Akmens vata naudojama norint pagerinti plokščių ir šlaitinių stogų, vidaus ir išorės sienų, grindų, lubų ir židinių  izoliacinius parametrus.

Pasyvios priešgaisrinės saugos sistemos. ROCKWOOL akmens vata naudojama visur, kur būtina padidinti statybinių konstrukcijų (pvz., stogų, metalo konstrukcijų) ir įrangos (pvz., vėdinimo ir dūmtraukių kanalų) atsparumą ugniai. Akmens vatos naudojimas izoliuojant  kanalų sistemas, turi įtakos viso pastato priešgaisrinės apsaugos patikimumui.

Techninė izoliacija. ROCKWOOL techninė izoliacija – tai visų pirma pastatų įrangos izoliacija įskaitant vėdinimo, kondicionavimo ir dūmtraukio konstrukcijas, šildymo instaliacijos ir vamzdynų, izoliavimas. Gaminiai ypač plačiai naudojami pramonės įrenginių, tame tarpe rezervuarų, katilų, židinių, turbinų ir kitų įrenginių izoliavime. ROCKWOOL techninės izoliacijos gaminiai tinka žemai, vidutinei ir aukštai temperatūrai.

ROCKFON lubų sistemos

Klientams siūlomas visapusiškas lubų sistemos sprendimas, kuriame plokštės derinamos su garsą sulaikančiomis tinklelių sistemomis ir priedais. ROCKFON pakabinamosios lubos, pagamintos akmens vatos pagrindu, gerina ne tik biurų patalpų, ligoninių, mokyklų, prekybos ir pramonės objektų estetines savybes, bet ir akustinį komfortą bei mikroklimatą.

GRODAN daržininkystei

ROCKWOOL – pasaulinis inovatyvių akmens vatos substrato sprendimų sodininkystės / daržininkystės profesionalams, pagrįstų tikslaus auginimo principais, tiekimo lyderis. Mineralinė akmens vata ROCKWOOL turi specialiųjų priedų, suteikiančių pluoštams hidrofiliškumo, ir gali būti naudojama kaip auginimo terpė vietoj natūralaus dirvožemio. Tokia terpė leidžia sodininkui veiksmingai laistyti ir tręšti augalus ir taip pasiekti geriausių rezultatų.

ROCKPANEL fasadinės plokštės

Gaminamos plokštės daugiausia yra naudojamos vėdinamų fasadų konstrukcijoms, fasadų dangoms, stogų elementams ir pan. ROCKPANEL fasadinės plokštės gaminamos iš supresuotos akmens vatos, todėl jos yra patvarios, atsparios ugnies ir vandens poveikiui. Gali būti naudojamos ir naujuose objektuose, ir renovuojamuose pastatuose.

LAPINUS sistemos

Kompanija kuria inovatyvius, plačiai naudojamus produktus, įskaitant trinties ir vandens išteklių valdymo sprendimus, bėgius, dangas, intarpus ir užtvarus.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Akmens vata, nedegi izoliacija, statybinė izoliacija, inžinerinių įrenginių izoliacija, stogų izoliacija, fasadų izoliacija, grindų izoliacija, šiltinimas, termoizoliacija, ugniai atspari akmens vata, šilumos izoliavimo medžiagos, garso izoliavimo medžiagos, ROCKWOOL akmens vatos, priešgaisrinė izoliacija, akmens vatos plokštė, izoliacija nuo užšalimo, garso izoliacija, MULTIROCK 35, atitvarų izoliacija, renovacija, šiltinimas, termoizoliacija, šiltinimo medžiagos, izoliacinės medžiagos, stogo izoliacinės medžiagos, fasado izoliacinės medžiagos, grindų izoliacinės medžiagos, techninė izoliacija, nedegi izoliacija, vėjo ir garso izoliacinės medžiagos, izoliacija, šiltinimas, klijų mišinys, armavimo mišinys, armavimo tinklelis, grunto pasluoksnis, silikatinis tinkas, silikoninis tinkas, mineralinis tinkas, gruntas, dažai, statybinės apšiltinimo medžiagos, izoliacinės medžiagos, statybinė izoliacija, ECOROCK sistema, REDART tinkuojamų fasadų sistema, izoliacija nuo užšalimo SUPERROCK, fasadų šiltinimas, stogų šiltinimas, grindų šiltinimas, atitvarų šiltinimas, statybinės izoliacijos gaminiai, pastatų techninės izoliacijos gaminiai, šilumos izoliacija, garso izoliacija, hidroizoliavimo medžiagos, izoliacija nuo užšalimo, priešgaisrinės izoliacijos medžiagos, antikondensacinės izoliacijos medžiagos, ECOROCK FF šiltinimo sistema, ROCKWOOL akmens vatos, akmens vatos plokštės ROCK - BATTS SUPER.

  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®
  • ROCKWOOL, UAB - nedegi akmens vatos izoliacija ROCKWOOL®Vietovė:
ĮMONĖS PREKĖS IR PASLAUGOS:
Šiltinimo sistema ROCKWOOL ECOROCK FF Šiltinimo sistema ROCKWOOL ECOROCK FF

Pasidalink: