ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


rimotex-uab-logo

Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba

Adresas:
Tvirtovės g. 11D, LT-63233, ALYTUS, Lietuva


Įmonės kodas: 150135674
PVM kodas: LT501356716

Mob. Nr.: 8 610 40 550
Mob. Nr.: 8 655 40 550
Mob. Nr.: 8 621 26 838

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.rimotex.lt


Rimotex, UAB VEIKLA: tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba ir pardavimas.

Įmonė UAB „Rimotex“ įkurta 2002 m., atstovauja tekstilinių vėdinimo sistemų gamintoją, čekų įmonę „Prihoda s.r.o“, kuri yra viena didžiausių gamintojų šioje srityje. Naudojamų audinių įvairumas ir specialus apdorojimas leidžia tekstilines sistemas naudoti patalpose, kuriose būtinas oro vėdinimas, šildymas, drėkinimas, aušinimas, bei šaldymas. Tekstilinės vėdinimo sistemos naudojamos maisto, chemijos, tekstilės, elektrotechnikos pramonėje, virtuvėse, baseinuose ir kitose patalpose.

Bendrovės siūlomi tekstiliniai ortakiai yra 10-15 kartų lengvesni už metalinius, jie nerūdija, be to juos patogu naudoti drėgnose patalpose. Tekstiliniai ortakiai pasižymi mažesniu triukšmo lygiu už metalinius. Naudojant kondicionavimo sistemose nereikalinga šilumos izoliacija. Per tą patį ortakį gali būti paduodamas ir šiltas ir šaltas oras į skirtingas puses. Tekstiliniai ortakiai yra lengvai valomi ir estetiškos išvaizdos.

Įmonė UAB „Rimotex“ gamina kojų valymo groteles, bei purvą surenkančius kilimėlius, padedančius užtikrinti švarias grindis, surenkant purvą prie įėjimo į patalpas. Kojų valymo metaliniai, plastikiniai, guminiai, tekstiliniai kilimėliai, bei drėgnų patalpų kilimėliai – sukurti kaip patraukli ir lengvai prižiūrima kojų valymo sistema visose intensyvaus judėjimo vietose. Įėjimo grotelės ir kilimėliai surenka stambų purvą, smėlį ir dulkes dar prieš įeinant į pastatą. Mažiau nešamas purvas į pastato vidų reiškia mažesnes valymo išlaidas, sumažina paslydimų tikimybę ir pagerina bendrą įvaizdį. Platus pasirinkimas kilimėlių drėgnoms patalpoms, taip pat grindinių dangų, skirtų garažams, balkonams, terasoms.

Atsižvelgiant į išskiriamas tris švarumo zonas, gaminamos kojų valymo grotelės gali būti komplektuojamos su šepečio, gumos ir kiliminės dangos juostomis. Pagal kliento pageidavimus gaminamos įvairių dydžių grotelės ir kilimėliai, kurie montuojami į aliuminio profilius arba klojami tiesiai ant grindų.

Bendrovės tiekiami gaminiai pasižymi patikimumu ir paprastumu juos montuojant, bei prižiūrint. Užtikrinama kokybė, atstovaujant įmones gaminančias pagal kokybės standartus ISO 9001. Atsižvelgdami į klientų poreikius konsultuojame, bei patariame, siekdami sėkmingo bendradarbiavimo.

Rimotex, UAB PRODUKTAI:

KOJŲ VALYMO GROTELĖS IR KILIMĖLIAI

Įėjimo kilimėliai ir grotelės „TOPWELL“, „BRUSHWELL“,„ STEELWELL“.

„TOPWELL“ („TOPWELL-B“, „TOPWELL-BR“, „TOPWELL-BT“, „TOPWELL-RT“, „TOPWELL-R“, „TOPWELL-T“) yra pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai, daugiabučiai, bei individualūs namai ir t.t. Puikiai atlieka gramdymo, valymo, nusausinimo, purvo surinkimo funkcijas. Grotelių pagrindą sudaro aliuminio profilis sujungtas nerūdijančio plieno trosais, įterpiant guminius žiedus. „TOPWELL“ suprojektuotas taip, kad visas purvas per tarpelius patektų po grotelėmis, taip jos visuomet atrodo švarios. Guminiai žiedai intarpuose suteikia grotelėms lankstumo, jas lengva susukti ir išvalyti po jomis esantį purvą.

„BRUSHWELL“ – pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai, daugiabučiai, bei individualūs namai ir t.t. Tai patvarus kilimėlis montuojamas tiek viduje, tiek išorėje pastato. Efektyviai atliekantis gramdymo, valymo ir purvo surinkimo funkcijas. Tai juodo plastiko juostos su dvieiliu šepetėliu.

„STELLWELL“ ĮĖJIMO GROTELĖS cinkuoto plieno, nerūdijančio plieno arba aliuminio įėjimo grotelės pailgomis akutėmis, tempto metalo arba dantytomis pailgomis akutėmis.

Tekstilinis kilimėlis „SHATWELL“ – pagrindinio įėjimo kilimėlis puikiai absorbuojantis drėgmę ir net iki 8 kg/m2 surenkantis purvo. Skirtas naudoti vidaus patalpose intensyvaus judėjimo sąlygomis. Gali būti dedamas grindų įgilinime arba nepriklausomoje vietoje su guminiu nuolydžiu.

Plastmasiniai kilimėliai

„JAGUAR“ – pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai ir t.t. „JAGUAR“ yra patvarus modulinio konstravimo kilimėlis montuojamas tiek viduje, tiek išorėje pastato. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Jis pasižymi išskirtinėmis savybėmis aktyviam pėsčiųjų, bei vežimėlių judėjimui.

„JAGUAR PE“ – naudojamas kaip patvari modulinio konstravimo grindinė danga, montuojama tiek viduje, tiek išorėje pastato. Ši danga atlaiko dideles apkrovas ir yra tinkama naudoti salonuose, parodų salėse, balkonuose, terasose, sandėliavimo patalpose, skalbyklose, garažuose ir t.t. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Atvira konstrukcija – puikus drenavimas, bei neslidus ir saugus paviršius.

„INTEGRA 16“ kilimėlis sujungia efektyvumą ir eleganciją. Kilimėlis naudojamas populiariausiose vietose – viešuosiuose pastatuose, daugiabučiuose, biuruose, mokyklose, darželiuose, parduotuvėse, bankuose ir t.t. „INTEGRA“ turi atvirą, bet aukštakulniams tinkamą konstrukciją. Išskirtinumas yra plastiko ir kilimo atkarpų, kurios sukuria gramdymo, valymo ir drėgmės sulaikymo derinį.

„COMBO“ – pagrindinio įėjimo kilimėlis, skirtas naudoti intensyvaus judėjimo sąlygomis, kaip oro uostai, prekybos centrai, visuomeniniai pastatai, mokyklos ir t.t. Aukštakulniams pritaikytas kilimėlis yra atsparus ir ilgai tarnaujantis kilimas tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis.

„LEGEND“ – grindinė danga yra ilgaamžės blokinės plytelės komercinėms, pramoninėms, gyvenamosioms patalpoms. Danga ideali salonams, parodų salėms, garažams, terasoms, sandėliavimo patalpoms. Danga buvo sukurta tiesti tiesiai ant bet kokių kietų paviršių, betono, asfalto.

„VISION“ – ypač patvarus ir funkcionalus įėjimo kilimėlis. Unikalus neslystantis paviršius puikiai surenka purvą, dulkes, šiukšles įėjimo zonose. Kilimėlis idealiai tinka intensyvaus praeinamumo vietoms, kaip prekybos centrai,  viešbučiai, biurai, ligoninės, mokyklos ir t.t. „VISION“ yra stiprus, ilgai tarnaujantis kilimėlis tiek lauko, tiek vidaus sąlygomis.

„VISION CARPET“ – įėjimo kilimėlis, susidedantis iš susikonstruojančios detalės su aukšto patvarumo tekstilės intarpu. Patvarūs ir praktiški tekstilės intarpai pasižymi puikiomis purvo ir drėgmės sugeriamumo savybėmis. „VISION CARPET“ tinkamas naudoti vidaus sąlygomis lengvo ir vidutinio judėjimo vietose, privačiose bei viešuosiuose patalpose.

„PLAZA“ – patvari blokinė grindinė danga, skirta komercinėms, pramoninėms, gyvenamosioms patalpoms. Danga ideali salonams, parodų salėms, garažams, terasoms, sandėliavimo patalpoms. Plaza gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų. Danga buvo sukurta tiesti tiesiai ant bet kokių kietų paviršių, betono, asfalto.

Blokinis „LAGUNE“ kilimėlis yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Unikalus dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. Lagune yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis. Gali būti sukonstruotas įvairaus dizaino ir formų.

Blokinis „MODENA“ – yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Unikalus linijinis dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. „MODENA“ yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis. Kilimėlį lengva ir nebrangu valyti – nusausinti šluoste arba tiesiog nuplauti vandens srove iš viršaus.

„ULTIMA“ – kilimėlis yra idealus baseinams, dušams, SPA, pirtims ir persirengimo kambariams. Lenktas dizainas leidžia vandeniui lengvai nutekėti nuo paviršiaus, suteikiant neslidų, saugų ir sausą paviršių. „ULTIMA“ yra šiltas ir patogus kilimėlis eiti basomis. „ULTIMA“ yra idealus sprendimas uždengiant kilimu didelius plotus.

„AQUAWELL“ – skirtas drėgnoms patalpoms.

Guminiai kilimėliai „MASTER-FLEX“, „KARWELL“, „OKTAVA“

„MASTER-FLEX“ guminis kilimėlis su tekstilės intarpu – tai blokinio konstravimo plytelės, lengvai montuojamos, pertvarkomos ar pakeičiamos. Kilimėliai pagaminti iš patvarios natūralios gumos. Skirti aktyviam eismui, atsparūs slydimui. Unikalios konstrukcijos kilimėlis sulaiko purvą, nešvarumus. Visas purvas kaupiasi per atviros konstrukcijos angas. Kilimėlis yra lankstus, tad jį atkėlus, susikaupęs purvas yra išvalomas.

Pramoniniai kilimai

„PATROL“ plastikinis kilimėlis – sukurtas, kaip patrauklus ir lengvai valomas kilimėlis, skirtas visoms intensyvaus judėjimo sritims. „PATROL“ yra ypatingai atsparus trinčiai tiek vidaus, tiek lauko sąlygomis.

„SKYSTEP ESD“ – atskiri kilimėliai individualioms darbo vietoms. Lengvas, puikias savybes prieš nuovargį lemia ergonominis burbulinis raštas. Kilimėlio kraštai yra su nuolydžiu, tai mažina užkliuvimų tikimybę. Pagamintas iš statiškai sklaidžios 100% natūralios gumos.

„CROSSRIB SOF-TRED“ pramoninio kilimo priešingų krypčių plačios juostos suteikia stabilumo, kilimas lengvai valomas šluojant. Išskirtinis darbuotojo komfortas yra sukurtas naujos formulės junginio 12,7 mm storio. Išskirtinis Dyna-Shield™ apsauginis sluoksnis prailgina kilimo tarnavimo laiką net 50%, lyginant su įprastu mikrokoriniu vinilu.

„AIRUG“ pramoninio kilimo juostinis modelis pagerina sukibimą. Mikrokorinio vinilo konstrukcija susideda iš milijonų oro burbuliukų, pagerinančių pagrindinio darbuotojo komfortą. Ergonomiškumo nauda gaunama iš 9,4 mm storio darbinės platformos.

Priedai. UAB „Rimotex“ parduoda įvairius įėjimo grotelių ir kilimėlių priedus. Asortimente: aliuminio rėmas montuojamas į grindis; aliuminis apvadas su siauru nuolydžiu; aliuminis apvadas su plačiu nuolydžiu; guminis apvadas su nuolydžiu tekstiliniams kilimėliams; guminis apvadas su nuolydžiu KARWELL“ ir OKTAVA“ guminiams kilimėliams; plastmasinis apvadas su nuolydžiu 10 mm; „JAGUAR“ plastikinis apvadas su nuolydžiu; „JAGUAR LOGO“ intarpai; „KARWELL“ ir „OKTAVA“ sujungimai; „ULTIMA“ sujungimai; „BOXWELL“ vonelė.

TEKSTILINIAI ORTAKIAI

Tekstiliniai ortakiai yra skirti konkrečiam oro paskirstymui – kondicionavimui, šildymui, šaldymui ar filtravimui  patalpoje ar  tam tikroje patalpos vietoje. Oras tikslingu būdu tiekiamas pro įvairių matmenų audinyje  perforuotas angas. Tekstiliniai ortakiai atitinka priešgaisrinius, higieninius, patvarumo ir estetinius  reikalavimus. Kad  būtų  pasiektas  reikiamas  oro  srauto  greitis,  svarbu  nustatyti  skaičių, diametrą ir kryptį  perforuotų  skylučių. Kiekvienas užsakymas  suprojektuojamas ir pasiūlomas kaip originalus projektas, remiantis duotais duomenimis. Specialiai sukurtos  surinkimo priemonės, kurios įtraukiamos į pristatymą, palengvina  greitą ortakių sumontavimą ir išmontavimą. Teisinga ortakio forma ir ilgis yra parenkami pagal montavimo vietą. Matmenys parenkami  atsižvelgiant į oro srauto greitį. Įeinančio oro  temperatūra, pakabinimo aukštis ir darbo vietų išplanavimas lemia audinyje perforuotų skylučių kryptį  ir diametrą.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

grotelės, įėjimo grotelės, batų valymas, kojų valymas, valymas, valymo, purvo surinkimas, kilimėlis prie durų, kilimas, kilimėlis, kilimėlis dušui, kilimėlis baseinui, kilimėlis pirtims, takelis, drėgnos patalpos, grindų danga, kiliminė danga, danga garažams, danga dirbtuvėms, guminis kilimas, plastikinis kilimas, plastmasinis kilimas, pramoniniai kilimai, grindys, metalinės grotelės, aco, jaguar, topwell, topvel, švara, švarumo zonos, šepetys, kilimas su šepečiu, plytelės, trinkelės, flooring, mat, indoor mating, outdoor mating, spindoor mating, entrance mats, wet area mats, doormats, prie įėjimo, durys, tekstilė, tekstiliniai ortakiai, medžiaginiai ortakiai, medžiaginė ventiliacija, ventiliacija, filtrai, difuzoriai, ventiliatorius, prihoda, vonelės, aco vonelės, vėdinimas, šaldymas, šildymas, namas, prie namų, valymo įranga, polimerbetoninė vonelė, drenažo sistema, drenavimas, inžinerinė sistema, nuotekos, statyba, statybinės medžiagos, cinkuotos grotelės, nuvedimo sistema, parduotuvių įranga, batų kulniukas, praeinamumas, aliuminio, montavimas, karuselinės durys, sukamosios durys, balkonams grindys, terasom grindys, kilimas po kojomis, batų valymo grotelės iš aliuminio profilio su ripsiniu (veltinio, tekstilės) paviršiumi, ventiliacija, šaldymas, vėdinimas, tekstilė, sistemos, vėsinimas, ortakiai, difuzoriai, tekstilinė ventiliacija, medžiaginė ventiliacija

  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamyba
  • Rimotex, UAB - tekstilinių oro paskirstymo sistemų ir kojų valymo grotelių, kilimėlių gamybaŽymės:
Pasidalink: