ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!


Pusnis ir Ko, UAB - šaldymo, kondicionavimo sistemos

Adresas:
Raudondvario pl. 101, LT-44001, KAUNAS, Lietuva


Įmonės kodas: 302342571
PVM kodas: LT100004726417

Tel. Nr.: 8 698 20 251
Faks.: (8 37) 26 3231Pusnis ir Ko, UAB VEIKLA: šaldymo, kondicionavimo sistemos. Šaldymo ir kondicionavimo (ventiliacijos) sistemų projektavimas, gamyba. Pramoninių šaldymo įrenginių gamyba. Daržovių ir vaisių saugojimo technologijos. Aktyvi ventiliacija bulvėms ir svogūnams. Grybų ir uogų šaldymo, užšaldymo technologijos. Pastatai. Konsultacijos

Įmonė "PUSNIS" Lietuvoje žinoma nuo 1991m. Pagrindinė veiklos sritis -  pramoninių, nestandartinių  šaldymo ir užšaldymo sistemų bei aktyvios oro ventiliacijos sistemų projektavimas, gamyba, automatizavimas ir aptarnavimas. Siūlome ekonomiškai pagrįstus sprendimus, kas leidžia mūsų užsakovams nesuabejoti savo kapitaliniais įdėjimais, kurie ne tik pasiteisins pačiu artimiausiu laiku, bet ir leis efektyviau ir patikimiau dirbti ateityje.

Nuo pat įmonės veiklos pradžios mes siekiame, kad klientai, įsigiję mūsų pagamintas šaldymo ir aktyvios oro ventiliacijos  sistemas, visus metus rinkai tiektų aukščiausios kokybės produkciją. Džiaugiamės abipusiai naudingo bendradarbiavimo rezultatais: Lietuvos ir Baltarusijos ūkiuose  šiuo metu mūsų įrengtuose šaldytuvuose ir saugyklose sandėliuojama apie 22‘000t morkų ir kopūstų, apie 9000t bulvių ir svogūnų, 500t – obuolių, o bananų nokinimo kamerose – 80t bananų. Sėkmingai miško gėrybių verslą plėtojantys mūsų klientai per parą gali užšaldyti 185t. uogų ar grybų.  Lietuvoje, Baltarusijoje ir Rusijoje mūsų klientų minusiniai šaldytuvai  šiuo metu talpina apie 10‘000t užšaldytos produkcijos.

Savo klientams siūlome sprendimus, kurie pagrįsti minimaliais eksploatacijos kaštais. Kiekvienam objektui pritaikome įmonėje „Pusnis“ sukurtas automatinio valdymo sistemas, kurios tiksliai kontroliuoja ir valdo technologinį procesą, garantuoja saugų įrengimų darbą. Klientų pageidavimu įdiegiame nuotolinio valdymo sistemą. Garantuojame atliekamų darbų kokybę ir atitikimą Lietuvoje galiojančioms statybos, aplinkos apsaugos normoms ir taisyklėms.

Pusnis ir Ko, UAB PASLAUGOS:

ŠALDYMAS: UAB "Pusnis ir Ko" atlieka įvairų šaldymo sistemų projektavimą, komplektavimą, montavimą ir aptarnavimą.

Projektuodami šaldymo sistemas, mes stengiamės įvertinti ne tik dabartinius šaldymo poreikius, bet ir kliento verslo augimo galimybes. Savo klientams siūlome tik "Clasic" tipo šaldymo sistemos, kurios pagrįstos minimaliais eksploatacijos kaštais.

Kiekvienai sistemai individuliai taikomos įmonės "Pusnis" automatinio valdymo sistemos, kurios tiksliai kontroliuoja ir garantuoja saugų įrengimų darbą. Klientų pageidavimu įdiegiame nuotolinio valdymo sistemą. Ilgametė patirtis leidžia kūrybiškai ir patikimai spręsti šaldymo problemas.

AKTYVI VENTILIACIJA:
1. Aktyvios ventiliacijos įrangą bulvių, svogūnų ir burokėlių sandėliavimui:
Bulves svogūnus ir burokėlius saugyklose galima laikyti supiltus j aruodą arba konteineriuose.
Sandėliuojamai produkcijai reikalingos temperatūros palaikomos išoriniu oru arba šaldymo jrengimų pagalba.
Oro srauto kiekis reguliuojamas tolygiai su dažnio keitikliu. Tai mažina energijos sąnaudas ir produkcijos nudžiuvimą.
Optimalias žemės ūkio produkcijos sandėliavimo sąlygas kontroliuoja ir palaiko specialiai tam sukurti kompiuteriai.Kompiuteriai matuoja aplinkos ir produkto temperatūras, CO2 kiekj ore, santykini drėgnumą taip pat informuoja vartotoją apie gedimus.
Kompiuterinė programa draugiška, vartotojui reikia nustatyti tris parametrus, tai produkto pavadinimą, saugojimo periodą ir aplinkos sąlygas. Vienas kompiuteris gali valdyti kelias laikymo kameras.
Galime pasiūlyti Įsigyti kompiuterinę programą duomenų kaupimui ir analizei tai pat nuotoliniam valdymui (galima valdyti mobiliu telefonu perinternetą).
Esant poreikiui, galima produkciją apdoroti inhibitoriais (stabdomas sužėlimas), drėkinti.
2. Patalpų planavimas, optimaliam produkcijos laikymui ir pervežimui.
3. Saugyklų statyba.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Šaldytuvai, sandėliai, saugyklos, pliusiniai, minusiniai, pramoniniai, freoniniai, nauji, komerciniai, šokinės, smūginės, šaldomosios, šok kameros, tuneliai, šaldymo technologijos, atvėsinimas, atšaldymas, šaldymas, gilus užšaldymas, šaltis, sandėliavimas, saugojimas, kondicionavimas, technologinė šaldymo įranga, įrengimai, įrenginiai, technika, sistemos, mašinos, kompresoriniai agregatai, šilumokaičiai, sprendimai, konsultacijos, konsultavimas, projektavimas, planavimas, montavimas, aptarnavimas, garantinis, pogarantinis remontas, techninė priežiūra, derinimas, automatizavimas, šaldymo proceso valdymas, įrangos valdymas rankiniu būdu, kompiuteriu, nuotoliniu būdu, GPR prietaisais, technologinių darbo parametrų kaupimas, analizė, archyvavimas, kontrolės sistemos, diegimas, aktyvi oro ventiliacija, vėdinimas, technologija, ventiliatoriai, oro kanalai, sklendės, sandėliavimas, bulvės, daržovės, morkos, pekino, kopūstai, svogūnai, burokėliai, slierai, salotos, miško gėrybės, grybai, uogos, vaisiai, obuoliai, Lietuva, Kaunas, Vilnius, Panevėžys, Šiauliai, Tauragė, Varėna, Klaipėda, Baltarusijos respublika, pusnis
Žymės:
Pasidalink: