ltzh-CNenfrdeplrues

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba. Besidomintiems statybų rinkos naujienomis!

PLUNGĖS LAGŪNA, UAB - statybos darbai, rekonstrukcija, remontas

Adresas:
SAUSLAUKIO K., RIETAVO SEN., LT-90310, RIETAVAS, Lietuva


Įmonės kodas: 169901489

Tel. Nr.: (8 448) 6 8647
Faks.: (8 448) 6 8203PLUNGĖS LAGŪNA, UAB VEIKLA: Statybos darbai, rekonstrukcija, remontas. Bendrovė specializuojasi inžinerinių tinklų, buitinių nuotekų valymo įrenginių, hidrotechninių statinių, kelių ir tiltų, sąvartynų, melioracinių sistemų ir kitų ekologinių objektų statybos, rekonstrukcijos ir remonto darbų srityse.

UAB "Plungės lagūna" - viena didžiausių statybinių įmonių Žemaitijoje. Bendrovės specialistai vykdo bendruosius ir specialiuosius statybos darbus, montuoja įvairios paskirties mechaninę, elektrotechninę ir technologinę įrangą.

2009 metais bendrovė užsakovams perdavė sutvarkytas visų Telšių apskrities senų sąvartynų ir šiukšlynų teritorijas, Naujojoje Akmenėje pastatė 2880 m3/d našumo buitinių nuotekų valyklą, Rietave ir Mažeikiuose įrengė vandentiekio ir nuotekų tinklus, atliko daug kitokio pobūdžio darbų. Bendra 2009 metais atliktų darbų vertė siekia 50 mln. litų.

2010 metais užbaigtas Šiaulių regiono Kairių sąvartyno sutvarkymo projektas, įrengiama daugiau kaip 60 km. vandentiekio ir nuotiekų Plungėje, statomos nuotiekų valyklos Akmenėje ir Žagarėje.

UAB "Plungės lagūna" yra Lietuvos statybininkų asociacijos, inžinerinės ekologijos asociacijos, įmonių asociacijos "Betranšėjės technologijos", Melioracijos įmonių asociacijos narė.

UAB "Plungės lagūna", aktyviai bendradarbiauja su užsienio kompanijomis, dalyvauja bendrų projektų vykdyme, yra įgaliota tiekti ir montuoti Danijos Karalystės įmonės "Landia" įrenginius - siurblius, maišykles, originalias detales, skirtas nutekamųjų vandenų valymo įrenginiams statyti ir prižiūrėti.

1999 metais įmonės kokybės vadybos sistema buvo sertifikuota pagal standarto ISO 9002: 1995 reikalavimus, o šiuo metu yra įdiegta ir sertifikuota integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti standartų ISO 9001: 2008, ISO 14001: 2005 bei OHSAS 18001: 2007 reikalavimus.

Mūsų bendrovės vardas gerai žinomas visoje Lietuvoje, todėl dažnai sulaukiame pasiūlymų bendradarbiauti iš kitų, daugiausia ekologinius ir aplinką tausojančius objektus statančių Lietuvos ir užsienio kompanijų.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Bendrieji statybos darbai, kelių tiesimas, skylių gręžimas, betono konstrukcijose, vandentiekis, kanalizacijos tinklų įrengimas, geodeziniai, kadastriniai matavimai, vandens gerinimo įrenginiai, statybos įrengimų nuoma, betono siurbliai, automobilinės betono maišyklės, statybos mašinos, vandens tiekimo, nuotiekų sistemų, buitinių nuotiekų valyklų statyba ir remontas. vamzdynų tiesimas betranšėjėmis technologijos, gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba, bendrieji ir specialieji statybos darbai, hidrotechniniai statiniai, melioracinės sistemos, susisiekimo komunikacijų statybos ir priežiūros darbai, prekyba degalais, statybinių mechanizmų nuoma
Žymės:
Pasidalink: